Astral Seyahate Çıkmak İsteyenler İçin

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Her kişi özeldir, bir başkasında başarılı olabilen teknik sizde olmayabilir.Meditasyon yaparak daha kolay hale getirebilirsiniz.

Sanırım üyemizin verdiği yukarıdaki paylaşımı, neden o birinin çıkıp sizin sorunuzu cevaplamadiginin kanıtı oluyor.

İyi forumlar.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Tamam siz hangi yöntemi deniyorsunuz? Kendinize has bir yöntem mi yazılan bir yöntem mi ne kadar sürede denediniz sizde yazılan yada yazılmayan ekstra bir gözleminiz oldu mu ne kadar zamanınızı aldı? Sürekli bir cevap da evet başarılı oldum diyen neden yok arkadaş? Birileri alim olmuşcasına birilerine sadece boş cevap veriliyor gibi algılıyorum kimse kusura bakmasın.

Mithra

Kayıtlı Üye
Kırıcı bir dil kullanıyorsunuz, bir yemek ihtiyacını gidermek için bile iş-oluş var.Boş gelmesinin nedeni bardağınızın dolu olmasından olabilirmi? Size sıradan gelen tavsiyeler gibi görünüyor öyle değil.
-Yöntemlerin ortak noktası sizi o şuura erdirmek.Sadece uzanıyorum ve niyet ediyorum.
-3 yıldır aynı gibi.
-Yazılmayan şeyler var, neden yazılmıyor? dediğim gibi herkes özeldir vakıf olduğunuzda hak vereceksiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Tamam siz hangi yöntemi deniyorsunuz? Kendinize has bir yöntem mi yazılan bir yöntem mi ne kadar sürede denediniz sizde yazılan yada yazılmayan ekstra bir gözleminiz oldu mu ne kadar zamanınızı aldı? Sürekli bir cevap da evet başarılı oldum diyen neden yok arkadaş? Birileri alim olmuşcasına birilerine sadece boş cevap veriliyor gibi algılıyorum kimse kusura bakmasın.

Sizin bu konuyu genellediğinizi düşünüyorum sevgili cenk_sago. Bu aralar bana mı öyle geliyor bilinmez ama sert bir tavır içindesiniz. Bunu hayatınıza yoruyorum fakat siteye yansıtmanızı olumlu bulmuyorum. Burada kendince deneyim yaşayan veya sitede okuduğu bilgiler eşliğinde fikir veren insanları kırmanın bir mantığı yok. Herkes kendince yorum yapmakta özgürdür. Karşıda ki kişi bunu önemser, önemsemez ayrı konu tabi ama burada insanları eleştirirken kullandığınız üsluba dikkat etmenizi öneririm. İyi forumlar.

tekyol

Kayıtlı Üye
Ben de bir iki ay çalıştım, çabaladım ve emeklerimin karşılığını aldım. 2 kere başardım bunu. :D Ancak sonra düşündüm ki; "Gerekli olsaydı Rabbim herkese ihsan ederdi" dedim bıraktım. Bir daha da yapmadım. :)
Rabbin çalışan kişilere verir hak ettiğini.Herkese verdiğini düşünsene.