Astral Seyahate Çıkmak İsteyenler İçin

gurkan0039

Kayıtlı Üye
yıllar önce buna benzer bi yazı okudum ve denemeye karar vermiştim. yatağıma yatıp bedenimi yani kaslarımı rahatlattım. odamın içindeki ayrıntılara konsantre olmuştum( yönü şekli falan ki bu arada kendi bedenimi unutmuştum) her nasıl olduysa kendimi göremedim ama sırt üstü yatarken, sol yanım üzerine dönmüş olduğumu hissettim. sırt üstü yattığıma inandıramadım kendimi. sonra loş odada gözlerimi açınca sanki oda kendi çevresinde bir kaç tur döndü ve durdu. sanırım tam da çıkmak üzereydim. bu olaydan sonra bir daha hiç denemedim...

GuvenceR

Banlı Kullanıcı
Ben bu deneyimi iki kez istem dışı gerçekleştirdim. İlkinde çok korkmuş, öldüğümü sanmıştım. O korkuyla geri dönmem bir oldu. Geçen ayda dışarıda buldum kendimi fakat kontrol sağlayamayınca yine geri döndüm. Bilinçli olarak yapamıyorum :(

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
2 saat önce astrali denedim.Aslında nerdeyse 1 seneden beri denemek istiyordum ama korkuyordum.2 saat önce çok hırslandım.Denedim.Tavana odaklandım sonra gözümü yumdum.Ruhumun bedenimden çıkmasını istediğini tekrarlayıp durdum.Vücudum karıncalanmaya başladı.Bir hoş oldum.Sanki içimde bi şey geziyormuş gibi , dalgalar halinde yayılıyormuş gibi...Dirseğim acımaya başladı.Ama aldırmadım.Ellerimi göbeğimin üstüne koymuştum.Ellerim uyuşmaya başladı.Hissetmiyordum.Sanki elimin altında kayan bir şey var gibi hissettim.Sonra başıma feci bir şekilde ağrı girdi.Yine yapamadım ve gözlerimi açtım.Eğer devam etseydi çıkabilirdi bedenim.Ama korktum.Yarın yine denicem..

dewil17

Kayıtlı Üye
ben de denedim korkulardan arınarak denedim. ilk başlarda olduğum için tabi ki odaklanmak zorluk çektim. dış sesler sürekli odaklanmamı dağıtıyor. bir süre sonra hatırladığım tek bir şey var. ellerim yanımda olduğu halde ellerimin nerede olduklarını hissedemedim dizlerimin üzerinde olma ihtimallari aklıma geldi. ondan sonra da uyuyakaldım. sizce iyi bir ilerleme mi?

_mehmet_

Kayıtlı Üye
Ne zaman denesem hep hep çıkmak konusunda tereddüt edip vazgeçiyorum :( .Ancak tereddütü olmayanlar için güzel bilgiler.Paylaşım için teşekkürler :) .

işlemci

Kayıtlı Üye
Lusid rüyadan geçiş yaparken sadece fiziki bedenimizin yanına gitmeyi istemek yeterli olacak mı? Yoksa kendimizi fiziki bedenimizin yanında bulduğumuzda başka şeylerde yapmamız gerekiyor mu?

Cem

Kayıtlı Üye
bedenden çıkınca neler yapıyorsunuz bu deneyim insana ne verebilir veya başka varlıklar ile görüşüp bilgi alış verişi yapılabilirmi bir yakınımızın yanına seyahat esnasında gidebilirmiyiz merak ettim doğrusu yaşadıklarını paylaşırsanız sevinirim saygılar

klaus89

Banlı Kullanıcı
Bu astral seyahatte uzakta olan bi yakınımızı görebilirmiyiz yani onu düşünüp olduğu evde olabilirmiyiz

morofka

Kayıtlı Üye
Peki bu ruhumuz bedenımız de kı fızıksel olarak aynımıyız yoksa ruhumuz başka bıseyeye mı benzıyor

logii

Kayıtlı Üye
Peki bu ruhumuz bedenımız de kı fızıksel olarak aynımıyız yoksa ruhumuz başka bıseyeye mı benzıyor

Ruh çıktığında normal yaşantınızdaki haliniz neyse öyle gözükürsünüz. Bir değişme olmaz. Vücudunuzda bir hafifleme meydana gelir.

Günes2

Banlı Kullanıcı
Bende denemek istiyorum ama korkuyorum. yani hem nasıl olacağınıda tam bilmiyorum transa falanmı geçiliyor :) ben konsantremi olamıyorum acaba ? aklıma tuhaf düşünceler geliyor yapamıyorumki..

Birde ben bunları yapmıyorum ama gece tam uykuya dalacakken bilinç altımı bilmiyorum rüya görüyorum yüksek bi yerden düştüğümü yada ayağımla birşeye vurduğumu korkuyla uyandığımda ayağımın havada olduğu hissine kapılıyorum ayağım titreyerek uyanıyorum bunun gibi şeyler.yada uykumda yüksek yerden düşeceğim zaman gerçekten düşüyorum yatak sallanıyor yatağa kendimi atmış gibi oluyorum sizce buda böyle birşeymi? yada ben uyuyor oluyorum annemler mutfakta bişey konuşmuş oluyor yada bi olay oluyor içeri gittiğimde sanki ordaymışım uyumamışım gibi geliyor soruyorum böylemi oldu ben rüya mı gördüm yoksa burdamıydım diye.belki saçma olacak ama bende anlam veremedim

KaaNizM

Kayıtlı Üye
İş
Yönetim Kurulu üyesi - Pazarlama ve ihracat sorumlusu
bende uyanma sorunu var tekrardan. şu an çok iyi seyahat edebiliyorum. eşimle konuşarak her seferinde gerçekten uyandım mı diye kontrol etmem gerekiyor. gözümü 3 saniye kapatıyorum tekrar yattığım yere geri dönüyorum tekrar uyanmaya çalışıyorum geziniyorum evde biraz sonra 3 saniye daha kapatıyorum gözlerimi hop gene yataktayım. 24. denemede uyandım. eşimle de uyandım mı diye 24 defa sohbet etmiş oldum ama o sadece birini biliyor tabi. geri dönmede zorluk çekiyorum. önerilerinizi bekliyorum.

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Sanırım sadece bir kere ve istemsiz bir şekilde astral seyehate çıkmışım bende... Hatırladığım odamın tavanından kendi vücuduma bakıyor olmamdı... Uyuyordum... Aşırı bir uğultu ve hızlı hareket eden seçemediğim bir şeyler etrafımda dolanıyordu... Sesler uğultu şeklindeydi ve ne dedikleri anlaşılmıyordu.. Sanki bütün evren orada hep bir ağızdan konuşuyor gibiydi... Korktuğumu ve şiddetli bir sarsıntıyla uyandığımı hatırlıyorum... Uyandığımda soluk soluğa ve kıpırtısızdım.. Vücudum daha uyanamamıştı sanırım...

Şimdi de tekrar o görüntüler ve seslerden dolayı korkuyorum denemeye açıkçası...

glfm

Kayıtlı Üye
peki astrale çıkdığımız zaman istediğimiz kişinin yanına nasıl gidiyoruz.bu insan başka bi şehirde olsa bile bu olabilirmi.?

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Ben bu tekniklerle hiç başarılı olamadım. Hiç bir şeyi düşünmemeyi bile düşünmemek her zaman işe yarıyor :)

burch

Kayıtlı Üye
ilk defa denedim gece saat 3-4 gibiydi yatağa yattım gözlerimi kapayıp derin nefes aldı ve zihnimi boşaltmaya çalıştım ki boşalttım çok rahattım sonra durmadan yukardan kendime bakmaya çalıştım tavandan aşağı doğru, odadaki bütün detayları hatırlayıp onları görmeye çalıştım yukardan ve 15-20 dakka filan sonra göz kapaklarım çok hızlı hızlı titreşmeye başladı o an korkmadım ama hemen sonra içimde bişeyler oldu böyle yukarı doğru hareket etmeye başlar gibi oldum ve korktuğum için hemen bıraktım istemsiz olarak sonra tekrar deniyim dedim uyuyakalmışım acaba bana mı öyle geldi yoksa başarıyormuydum ilk denemem de ve göz kapaklarının çok hızlı titreşmesi normal mi eğer başarıyorsam devam edicem arkadaşlar

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Ben de o anda çok defa korkup gözlerimi açmıştım.
Bir defa iki defa, olmadı beş defa. Sonunda insan korkmamaya başlıyor.
O kadar hafiflettim vücudumu, susturdum zihnimi, boşuna mı gidecek diye düşünüyor insan.
Başarıyorsun, devam etmek lazım :)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Çiğ yumurta içilmesi gerekiyor yazılmış konuda ama onun zararlarıda var napıcaz şimdi?(mantık hatasına bak arkadaş hayvani ürünlerden uzak dur yazıyor çiğ yumurta ne ayak diye kendime soramadan duramıyorum?)