Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu Nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konuyu daha iyi anlamanız için ebook hazırladım lütfen indirip okuyunuz.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Yanlış birşey yazarsam lütfen bilgisizliğime verin.Beni yargılamayın.Daha önce enerji gönderimleri yapıyordunuz bir hafta önceden hergün verdiğiniz bir cümlenn tekrarlanmasını istiyordunuz.Bu yaptığınız çalışma diğer çalışmalardan farklımı.Görebildiğim kadarı ile diğer konular silinmiş.Bende artık cesaretimi topladım çalışmalara katılmak istiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet çok farklı onlar 1 saviye enerji çaluışmalrı idi 3 şey yayarlanılıyordu benden evrenden matralardan

yeni çalışmalar master seviye çalışmalar bir pek şeyden faydalanılıyor.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Peki bundanda herkes yararlanabiliyor mu.Önceden diğer hesabınıza mesaj atılmasını istiyordunuz.Bende yararlanmak istiyorum ama rep puanına göre alacaksınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet rep puanı arttınca değerlendirme ozaman başyacağız uygun rep punına ulaşan kişiler çalışmaya katılmakl isteyenlerden bilgi alınacak ve sıraya konacak

duriod

Kayıtlı Üye
gerçekten güzel bir çalışma ben de şunu eklemek isterim,hepimizde bir çok gen mevcut bu genlerde bir çok giz var ve barndırdığı gücü günümüzde pozitif bilim bile belirli bir seviyeye kadar açıklayabiliyor önemli olan bu gen deki gücü açığa çıkarmak bu tarz çalışmaların bu alanda etkili olduğunu düşünüyorum

Sennin

Kayıtlı Üye
joseffb06 arkadaşımızın söylediğine verdiğiniz cevapla ilgili bir sorum var.
Onlar birinci seviyeydi bunlar 3 seviye gibi bişey yazmışsınız anladığım kadarıyla.Birinci seviye çalışmlara katılamayanlar direk 3. seviyeden başladıklarında başarılı olabilirlermi yoksa bu kavramlar daha farklı bişeymi anlatıyor.
Beni aydınlatmanızı bekliyorum :)
İyi Forumlar...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Onlar birinci seviyeydi bunlar 3 seviye gibi bişey yazmışsınız anladığım kadarıyla.Birinci seviye çalışmlara katılamayanlar direk 3. seviyeden başladıklarında başarılı olabilirlermi yoksa bu kavramlar daha farklı bişeymi anlatıyor.
İyi Forumlar...

Urum bize demesine rağmen imla hatası yapmış sizde yanlış anlamışsınız :)

katılıcak kişiler grup grup ayrılıyor mesela şimdi 5.grup 1. çalışma var siz buna adınızı yazdırırsanız 5.grubun tüm çalışmalarına katılırsınız ama 5.grup 1. çalışmaya girmeden 5.grup 2. çalışmaya giremessiniz.

origanum

Yönetici
Esasında Urum hiçbir zaman imla kuralları diye söylenmez. Biz deriz onu. Kendisinin de uymaması klavyesi yüzünden. Bilmediği, özen göstermediği vs için değil. Yaptığı hatalar yüzünden onu da banlayacaktık ibret olsun diye ama sistem kabul etmedi:D Biz de sitenin nazar boncuğu olarak kabul ettik.
Ama bu vesile ile doğru şekilde yazmanın önemlerinden bir tanesi daha vurgulanmış oldu.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İyi Forumlar...

Bakın sayın Urum ne demek istemiş;

Önceki vizyon inisiyasyonu, 1.ci seviye enerji çalışmaları idi.
3 şeyden yararlanılıyordu: 1- benden yani Urum'dan, 2- evrenden,
3-mantralardan
Yeni çalışmalar master seviye çalışmalardır.

Başlayacak olan vizyon inisiyasyonuna katılmak için, önceki çalışmalara katılma şartı aranmamaktadır. Bence başarı, sizin zihninizi sakinleştirebilmeniz, odaklanmanız ve en önemlisi de sizdeki potansiyele bağlı.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Sennin

Kayıtlı Üye
Teşekkürler gayet ayrıntılı anlatmışsınız.Dİğer grup çalışmları başlayınca hepsine katılıcam.Umarın en kısa zamanda başlar :)

yuppi_77

Kayıtlı Üye
rep puanı nasıl alınıyor?Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
rep puanı nasıl alınıyor?Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Sayin yuppi, hicbir soru yanlis degildir bence, merak edilen konu/lar hakkinda bilgiler site icerisinde genellikle mevcuttur. Yeni uyelerin ortak yasadigi sorunlar ve merak ettikleri konular genellikle aynidir. Size önerim, merak ettiginiz bir konuda öncelikle site icerisinde bir "Arama" yapip ve bir arastirma yapmaniz:) Bu sorulariniza daha hizli bir cevap bulabilmeniz ve arastirma sirasinda da yeni konular hakkinda bilgi edinmeniz acisindan daha yararli buluyorum. Asagidaki linklerden sorunuz ile alakali gerekli bilgileri alabilirsiniz:)

Öncelikle: Site kurallari:)
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=15606&highlight=puani
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17461

Sevgi ve Isikla:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Lütfen soru sormadan önce, ilk sayfadan itibaren her iletiyi dikkatle okuyunuz!

AJA

Elit Üye
Bu çalışmalar yapılalı takriben 1 yıl olmuş.Tekrar yapılacak mı ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
15 gün içinde yeni çalışmaların duyurusunu yapacağız. dünyanın manyetik bir sorunu vardır. inisiyasyonların hepsini durdurduk. manyetik sorun 1 ay öncesine kadar düzeldi. bizde çalışmalara yeniden başlayacağız

AJA

Elit Üye
Bu habere çok sevindim,teşekkür ederim :)

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Bu çalışmada çakra çalışması ile ilintili mi? Sıraylamı gidilecek yoksa bu tamamen farklı bir çalışmamı?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Aura inisiyasyonuna katılabilmek için çakraya katılmış olmak gerekiyor. Ancak durugörü(vizyon) inisiyasyonu ayrı bir çalışmadır.