Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu Nedir?

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı geceler efendim
cahilliğimi bağışlayın ben aura seanslarına katılıyorum bahsi geçen vizyon insiyasyonuna katılabilirmiyim acaba yoksa bu katıldığım aynı versiyonmu
saygılarımla
not eyer ayrı ise bende katılmak istiyorum hemde çok çünki kızımın aklından geçenleri okuyup isteğini yerine getirmiş olacağım

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam

prensess

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum arkadaslar ben bu sitede yeniyim ve duru goru ile ilgileniyorum sitenizde yeni olmama ragmen bende sizinle duru goru calismalarina katilmak istiyorum mumkunse eger.duru goru ile ilgili bir cok sey okudum nette ama burdakilerini ojuyamiyorum tel.girdigim icin.
Arkadaskar bu duru goruyu kendimde yeni kesf ettim ve ilerletmek istiyorum bunun icin de hepinizin yardimina fikirine tecrubelerine ihtiyacim var.beni de araniza alirsaniz buyuk sevinc duyarim.

Saygilar sevgiler.....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Selamun aleykum arkadaslar ben bu sitede yeniyim ve duru goru ile ilgileniyorum sitenizde yeni olmama ragmen bende sizinle duru goru calismalarina katilmak istiyorum mumkunse eger.duru goru ile ilgili bir cok sey okudum nette ama burdakilerini ojuyamiyorum tel.girdigim icin.
Arkadaskar bu duru goruyu kendimde yeni kesf ettim ve ilerletmek istiyorum bunun icin de hepinizin yardimina fikirine tecrubelerine ihtiyacim var.beni de araniza alirsaniz buyuk sevinc duyarim.

Saygilar sevgiler.....

Rep puanınızın ve yaşınızın tutması lazım. :) Forumda faydalı konular açarak,yorumlar yazarak rep puanınızı yükseltebilirsiniz. :) Çok zor değil . :) Çalışmalara katılan herkes sizin katılma isteğinizle katılıyor o ve katılmak için uğraşıyor. :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA