Mısır Burçları

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu kova burcu ender bulunan bir burç, mısırlılar zamanında henüz keşfedilmemiş olabilir, mısırlılar zamanıda kova burcu olsaydı kesin büyük iskendere yenilmezlerdi, zaten ne geldiyse mısırlıların başına kova burcunu keşfedemediklerinden geldi ya..

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
11) ANKA (25 Haziran – 24 Temmuz)
Sihirli anka kuşuyla resmedilir, risk almayı severler, kusurları inatçı ve hayalci olmalarıdır

Çok karizmatik bir insansınız, insanları çabuk ikna eder, kendinize bağlarsınız, çok sevilirsinizi ve her zaman çevrenizde sizinle birlikte vakit geçirmekten hoşlanan dostlarınız olur, cesur ve açık görüşlüsünüz, aldığınız kararlar çok doğru olur ve bu yüzden herkes size hayranlık duyar, insanlara cesaret verir, kendine güven duymalarını sağlarsınız, diktatör olmadan doğuştan lider birisiniz, çok uzak görüşlüsünüz, fakat ilişkilerinizde kendinizden fazla vermezsiniz, ama bir kere eşinizi seçtikten sonra çok cömert olursunuz ve güçlü bağlar kurarsınız. Çocuklarınızın derslerine yardım eder, onları mümkün olduğunca iyi yetiştirmeye çalışırsınız. Aileye çok önem verirsiniz.
Geçen gün bahsetmiştim forumda. En sevdiğim hikayelerdendir diye de eklemiştim.
Bugün Anka olduğumu öğrenmem.. Tesadüf diye bir şey yok ! 💜