Mısır Burçları

JeMiLe

Kayıtlı Üye
THOT (29 Ağustos-27 Eylül)

Zeka ve edebiyat tanrısı, Osiris’in danışmanı ve Horus’un koruyucusu. İnsan veya maymun olarak resmedilir, başının üzerinde bir ay resmi vardır. Kelimelerin ve matematiğin tanrısı olarak kabul edilir, ayrıca tüm yazarları koruduğuna inanılır, hiyeroglif ustasıdır ve ayrıca büyücüler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir, gökbilimcileri, savaşçıları ve matematikçileri korur.

Karakter

Meraklı ve girişimci bir yapınız var, mükemmel bir organizasyon yeteneğine sahipsiniz, esrarengiz olaylara çok ilgi duyuyorsunuz, bir savaşçı ruhuna sahipsiniz ve bu ruh sizi sınırlarınızı aşmaya itiyor, hayatın size neşe ve mutluluk veren temel öğeleri sizin için önemlidir, hem cömert, hem de dürüstsünüz. Doğal bir otoriteye sahipsiniz, parmağınızı oynatmadan insanları kolayca yanınıza çekebiliyorsunuz, sizi destekliyorlar, sözünüze sadıksınız, benzersiz niteliklerinizi duygusal hayatınıza ve ailenize de yansıtıyorsunuz, doğuştan bir öğretmen veya araştırmacısınız, sizinle her şey mümkündür bilinmeyen bir konuda öğretmen veya değişik bir konuda araştırmacı olabilirsiniz. Kusurunuz sabırsızlıktır. Gazeteci, aktör, öğretmen ve avukatlar bu burçtan çıkar.

tamamen doğru. aynen ben;)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
SEKHMET mişim.. :) Fakat özelliklerinin çoğunu taşımıyorum.

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
10) HATHUR (26 Mayıs – 24 Haziran)

Dünya ve gökyüzü tanrısıdır, duygusalsınız, aşk sizin için çok önemlidir, çekici ve romantik insanlardır

Doğrudur . güzelmiş bu mısır olayı. sevdim .thanks.:)

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
SHU yazıyor benim için. gerçekten sanki beni tanımlıyor. sevdiğim adam için ise AMUN yazıyor, burda da şaşmamışlar.:party:

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ben wadget güzelmiş ya

Enigma

Kayıtlı Üye
Ben Wadget'mışım. Çok güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler. Çoğu özellik bana uygun çıktı.

Bump: Ben Wadget'mışım. Çok güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler. Çoğu özellik bana uygun çıktı.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
cok ilginç bende 26 mart dogumluyum burcumda isis baya ilginçmiş işyerinde kullandıgım programın adıda isis di hayret

P

Pocahontas

12) ANUBİS (25 Temmuz – 28 Ağustos)

Bu ölüm ve öteki dünyanın tanrısıdır, mumyalama törenlerinde rastlarız. Ölünün öbür dünyaya geçişini gözetler, ruhlarını yargılar ve onları korur ismi çakal anlamına gelir genellikle dik kulaklı bir çakal veya köpek biçiminde resmedilir

Karakter

Biraz çelişkiler içindesiniz, hem yalnızlığı seviyorsunuz, hem de başkaları olmadan yapamıyorsunuz, gizemli ve sırlarla dolusunuz, gölgeyi ışığa tercih ediyorsunuz, popüler olmaktansa, gizlenmeyi yeğliyorsunuz, olağanüstü hassassınız, ve çok sadık birisiniz hem kendinize hem de başkalarına karşı çok dürüstsünüz, idealist birisiniz ve bu yüzden hayatınızda büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ama bunlar uzun sürmeyecektir, ve sonunda mutlaka üstesinden geleceksiniz, ve çözümler bulup, kontrol altına almayı başaracaksınız, öğretmen, doktor, psikoloji, insan kaynakları konusuna çok yatkınsızın, çünkü bilinçaltı dünyasını derinden anlıyorsunuz, yapınız bazen duygusal anlamda zayıf hissetmenize, karar verememenize yol açabiliyor, eski yaraların tamir olması zordur ve siz ruh eşinizi bulmak size zor geliyor, bu yüzden eş seçerken çok dikkatlisiniz, eşinizde karşılıklı saygı ve güven bekliyorsunuz.

anca bu kadar beni anlatabilirdi. Cidden çok hoşuma gitti bu
teşekkürler bunu bizimle paylaştığın için Crowley

semy

Kayıtlı Üye
Bende SHU' yum biraz tuttu :)

Meyra

Banlı Kullanıcı
10) HATHUR (26 Mayıs – 24 Haziran)

Dünya ve gökyüzü tanrısıdır, duygusalsınız, aşk sizin için çok önemlidir, çekici ve romantik insanlardır,

Çok meraklı bir kişiliğiniz vardır, sıradan biri değilsiniz, hayata bağlı ve kendine güvenlisiniz, hayatınızın her anını yoğun yaşarsınız, başarısız olmaktan korkmazsınız, hayatınızda hiçbir şey durağan değildir, daima yeni maceralara yelken açarsınız, ama tüm bu iyimserliğinize rağmen, bazen hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, sözlüğünüzde ‘ilgisiz’ kelimesi bulunmaz, arkadaşlığınız sağlam olur, tutkulusunuz. Bazen herkese güvenmenin kötü sonuçlarını görerek, üzülürsünüz, bazen insanlar sizin cömertliğinizi, fedakarlığınızı suistimal ederler, böyle durumlarda ihanete uğradığınızı hisseder ve asla unutmazsınız. İyiliği unutmadığınız gibi, kötülüğü de unutmazsınız. Çocuklarınız için her fedakarlığı yaparsınız.

reidikonto

Kayıtlı Üye
ben HATHUR ve söylediklerin hepsi dogru pes dogrusu :D:D

Oddie

Kayıtlı Üye
İsis...Eve bağlılık kısmı olmamış ama...

Lux

Kayıtlı Üye
SEKHMET(27 Kasım – 26 Aralık)
baya uyuyor bana .....:biggrinjester:

Salick

Kayıtlı Üye
Cok guzelmis....
Ben : Isis
Esim: Shu
Kizim : Sfenks
Oglum : Anka
Kizim ve esiminki tam uydu...Benim ki ve oglumunki cok yakin... Tesekkurler...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Osiris ve hepsi doğru :)
Teşekkürler paylaşım için.