Rep + Puanı Verme

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rep + Puanı Verme

Sitemizde üyelerimizin konularını beğenirseniz, lütfen verdiği emek için onu rep puanı vererek ödüllendiriniz. Aynı şekilde üslubunuzu beğenmediğiniz kişiye de olumsuz rep verebilir, puanını düşürebilirisiniz. Rep Puanı artan üyelerimizin sitenin bazı ayrıcalıklarından yararlanma hakkı var. Sizde onlara destek olunuz.

Rep Puanı vermek isterseniz. Beğendiğiniz konuyu açan kişinin mesajının alt tarafında görünür. Bu alanın altında (Bloğa Ekle Bölümünün yanında) bazı işaretler vardır. Yıldız şeklinde olan buton ise Rep Puanı vermek için kullanılır. Bu işarete tıklayın, yeni küçük bir pencere açılacak, bu pencereye olumlu ya da olumsuz değerlendirmenizi belirtin. Değerlendire tıklayın.

Herkes kendi tecrübe puanı kadar rep verebiliyor, açılan konuya üyelik tarihine, attığınız mesajlara aldığınız rep puanlarına göre tecrübe puanınız artıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 3097

joseffb06

Kayıtlı Üye
Peki, rep almak için illa konumu açmak gerekir? Yani yapılan yorumlara da rep verebiliriz değil mi? Ben rep almak için konu kirliliğinden korkuyorum. Çok kısa bir süredir buradayım çok değişik bir site kalitesi tartışılmaz. Yönetimim bazı konuların üstüne düşmesi çok hoşuma gidiyor buda kaliteyi artırıyor. Belki de çok konu açmaya gerek kalmıyor benim görüşüm...

logii

Kayıtlı Üye
Konu açmak yerine yorumlarınızı bizlerle paylaşarak ta katılımda bulunabilirsiniz, yorumunuzu beğenenler/beğenmeyenler mutlaka olacaktır ve buda size '' +rep '' olarak yansıyacaktır.

Ori

Kayıtlı Üye
Ya tecrübe puanım 13' tü 4 olmuş neden acaba arkadaşlar ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar sistemin ayarlarını değiştiriyorum düzgün çalışması için. Tecrübe puanlarınız bundan kaynaklı değişiyordur. Tam ayarları yapmam için şu an böyle olması gerekiyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Pantea'nın sorusuna katılıyorum Yule :)

origanum

Yönetici
Peki yitirdigimiz puanlari geri alabilecekmiyiz bu ayarlama bittiginde?

Aklıma Logan'ın Kaçışı adlı bir film geldi, daha sonra beğenilip dizi halinde çekilmişti. 30 yaşından sonra hayat yoktu o dünyada, yok ediliyordular törenle ve 26 yaşındaki bir güvenlik görevlisini 30 yaşına getirip 30 dan sonra hayat olduğuna inanan kaçakların peşine taktılar. Adamcağız soruyordu peki kalan 4 yılımı geri alabilecek miyim sonra diye:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Güncelleyim hatırlatalım. Çalışmalara az kaldı.

Ori

Kayıtlı Üye
Ne çalışmaları Urum takip edemiyorum 1-2 haftadır. Ufak bir hatırlatma yapar mısın rica etsem.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Çok ilginç. Rep kelimesi de ilginç. Biraz anladım gibi. Şimdi ben istediğim kişiye gideceğim ve rep vereceğim. Bu Türkçede yeni bir kelime mi? Hiç tanıdık gelmiyor.Hemen deneyeceğim.

Hayır ben anlamadım. Negatif yada pozitif rep vermeyi nasıl ayırt ederim? Denedim ama nerden bilirim olduğunu?

Moderatör notu: Rep kelimesi, reputation'un kısaltmasıdır. Bunun anlamı ise; itibar,ün ve şöhret anlamlarına gelmektedir.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Şimdi, size yazmış olduğum mesajın sol tarafında nickim yazar. Onun altında mabet üyesi ya da mabet yöneticisi gibi ünvanlar yazar. o hizada altta bir terazi var. Ona tıkladığınızda evet değerlendireceğim hayır değerlendirmeyeceğim yazar alt alta. Evet değerlendireceğimi işaretlerseniz pozitif değerlendirme, hayır değerlendirmeyeceğim derseniz negatif değerlendirme yapmış olursunuz. Altındaki boşluğa da ne için negatif ne için pozitif verdiğinizin açıklamasını yapabilirsiniz.

Sennin

Kayıtlı Üye
Her değerlendirmede kaç rep puanı gidiyor ?

darksense

Kayıtlı Üye
Tecrübe puanınız kadar eksiliyor ya da artıyor.