Rep + Puanı Verme

ikbal1505

Guest
Merhaba, rep sisteminde biraz değişiklik oldu. Günde 5 rep puanı verme hakkımız(üye-mod-admin-elit-yazar) var. Teşekkür et butonunu her kullandığınızda günlük rep verme hakkınızdan düşüyor. Örneğin günlük 5 rep puanınız var ve 2 teşekkür kullandınız. 3 rep puanı verme hakkınız kalıyor. Günlük 5 rep hakkınızı doldurduktan sonra teşekkür butonunu kullanmanızı öneririm. Teşekkür butonu 2 rep verir. Başka bir üyeye verebileceğiniz rep puanı ise sizin tecrübe puanınız kadardır. Örneğin benim tecrübe puanım 88, bir üyeye rep puanı verirsem 88 rep puanı artacaktır. Teşekkür ettiğiniz mesaja rep puanı veremezsiniz. Mesaja rep puanı verdikten sonra teşekkür et butonunu kullanabilirsiniz. Sevgiler.

Ü

Üye silindi 70925

#1 Şuan bu rep puanı verme olayı var mı? Varsa nasıl yapılıyor?

Ü

Üye silindi 70925

Beğendim + rep ise, üzüldüm - rep ise kızgınlık emojisi ne olacaktı ona takıldım :) sevgili @Medea alemsin :)
O da tokat galiba. ? Sende tıklarsam sen ona say. ? Bilmem yazıdaki + repin karşılığı "beğendim" ise yazıdaki - repin karşılığı havada kalıyor acaba ne diye o zaman düşündürüyor. Beğendim puan sağlarken diğerleri etkisizmiş. Site mükemmellik yolunda iyi adim atiyor her güncellemede?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
O da tokat galiba. ? Sende tıklarsam sen ona say. ? Bilmem yazıdaki + repin karsiligi "begendim" ise yazıdaki - repin karşılığı havada kalıyor ne diye o zaman düşündürüyor. Beğendim puan sağlarken diğerleri etkisizmiş. Site mükemmellik yolunda iyi adim atiyor her güncellemede?
Peki.ona sayarım. Sen bütün emojileri tıkla dene bence. Hangisi + hangisi - hangisi çekimser :)