Rep + Puanı Verme

Yadesu

Kayıtlı Üye
Şimdi, size yazmış olduğum mesajın sol tarafında nickim yazar. onun altında mabet üyesi ya da mabet yöneticisi gibi ünvanlar yazar. o hizada altta bir terazi var. Ona tıkladığınızda evet değerlendireceğim hayır değerlendirmeyeceğim yazar alt alta. Evet değerlendirecğeimi işaretlerseniz pozitif değerlendirme, hayır değerlendirmeyeceğim derseniz negatif değerlendirme yapmış olursunuz. altındaki boşluğa da ne için negatif ne için pozitif veridğinizin açıklamasını yapabilirsiniz.

Ben sandım ki, değerlendirdim veya değerledirmem, sadece yorum yapacağım veya yapmayacağım anlamına geliyor. Demek direk rep anlamına geliyor.
Bu sefer hakikaten anladım. Teşekkür ederim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Teşekkür mesajı yerine, beğendiğiniz konular için üyemize rep puanı veriniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

horultu

Kayıtlı Üye
Şimdi o can alıcı soruyu soruyorum.
Rep değerlendirirken yapılan yorumlar da yönetim tarafından denetleniyor mu?

AJA

Elit Üye
Büyük ihtimal Burada kontrol altında olmayan bir şey yok gibi. Bu şekilde de gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Haksızlığa yer yok.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Tüm yorumlarınız dikkatlice inceleniyor. Bunun için + veya - rep vermek kişinin düşüncesine kalmış bir şeydir. Yanlış bir bilgi verilmişse o kişi uyarılır, hala uyarılan konuda hata yapmaya devam ediyorsa gerekli işlem yapılır. Eğer saygısız ve site kurallarına uymayan yorumlar yaparsanız çoğu kişi tarafından -rep alırsınız. Yani her şey sizde bitiyor. Paylaşımlarınızda site kurallarına uyarsanız hiçbir sorunla karşılaşmadan hak ettiğiniz kadar rep puanını alacaksınızdır. Bundan şüpheniz olmasın.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Tüm yorumlarınız dikkatlice inceleniyor. Bunun için + veya - rep vermek kişinin düşüncesine kalmış birşeydir. Yanlış bir bilgi verilmişse o kişi uyarılır, hala uyarılan konuda hata yapmaya devam ediyorsa gerekli işlem yapılır. Eğer saygısız ve site kurallarına uymayan yorumlar yaparsanız çoğu kişi tarafından -rep alırsınız. Yani herşey sizde bitiyor. Paylaşımlarınızda site kurallarına uyarsanız hiçbir sorunla karşılaşmadan hakettiğiniz kadar rep puanını alacaksınızdır. Bundan şüpheniz olmasın.

Rep puanlarımız eksiye düşerse ne oluyor?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Rep puanlarımız eksiye düşerse ne oluyor derken neyi kastettiniz açıklar mısınız?

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Peki, yazdıklarımıza (+) veya (-) veren üyeler siteden uzaklaştırılırlarsa değerlendirmeleri siliniyor mu?

Siliniyorsa eğer, bana (+) rep veren arkadaşlardan hassasiyetle dikkatli olmalarını rica ediyorum. :D

AJA

Elit Üye
Peki yazdıklarımıza (+) veya (-) veren üyeler siteden uzaklaştırılırlarsa değerlendirmeleri siliniyor mu?

Siliniyorsa eğer, bana (+) rep veren arkadaşlardan hassasiyetle dikkatli olmalarını rica ediyorum. :D
:D Bana bir şeyler katan bilgilendiğim her konu ya da yorum için değerlendirmeler yapıyorum 2 seneye yakında buradayım inşallah ta olacağım. Burası benim bilgi bankam. Size de az önce + vermek istedim ama yarına kaldı bugün limitim dolmuş.:D

delena

Banlı Kullanıcı
Sanırım sitedeki çoğu üye bu konuda pek ilgili değil. :/ Kimi üyeler gerçekten hassasiyet göstererek emeklerin karşılığını veriyor fakat, kimileri konuları beğenip takdir etmesine rağmen hiçbir değerlendirme yapmıyorlar. Eğer yargılayıcı bir yorum yaptıysam özür dilerim. Fakat kendi şahsi düşüncemi paylaşmak istedim.

AJA

Elit Üye
Sanırım sitedeki çoğu üye bu konuda pek ilgili değil :/ Kimi üyeler gerçekten hassasiyet göstererek emeklerin karşılığını veriyor fakat kimileri konuları beğenip taktir etmesine rağmen hiçbir değerlendirme yapmıyorlar. Eğer yargılayıcı bir yorum yaptıysam özür dilerim fakat kendi şahsi düşüncemi paylaşmak istedim.

Aynen katılıyorum size. :D Ayrıca bende bir sıkıntı var sanırım bir günde 700 rep puanım uçtu. :D Ayrıca -rep veren de yok. Bu nasıl oldu açıklama yapılmadı hala. Bana + rep veritte sitede yasaklanan birinin repleri diyeceğim ama 700 yüz biraz abartılı geldi. Replerinize dikkat edin. :D

AJA

Elit Üye
yeni sayılırım ama nasıldır nedir bilmiyorum biraz karışık geldi

Örnek vermek istiyorum size. Diyelim ki, açılan bir konuyu beğendiniz ya da bir üyenin yorumunu. Ona artı ya da eksi puan verebilirsiniz. Üye resminin aşağısına gelirseniz orada terazi şekli var, ona tıklayın evet değerlendireceğim yani + hayır değerlendirmeyeceğim buda eksi - puandır kişiye. Anlatabildim inşallah.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Örnek vermek istiyorum size. DiyeIim ki açıIan bir konuyu begendiniz yada bir üyenin yorumunu.Ona artı yada eksi puan verebiIirsiniz.Üye resminin aşagısına geIirseniz orada terazi şekli var ona tıklayın evet degerIendırecegım yani + hayır degerIendirmeyecegim buda eksi - puandır kişiye.AnIatabiIdim inşaIIah :)
Tamam anladım. Teşekkür ederim, karışık değilmiş.

delena

Banlı Kullanıcı
Aynen katıIıyorum size.Ayrıca bende bir sıkıntı var sanırım bir günde 700 rep puanım uçtu :D ayrıca -rep veren de yok :D bu nasıI oIdu açıklama yapıImadı haIa.Bana + rep veripte sitede yasaklanan birinin rep Ieri diyecegim ama 700 yüz biraz abartıIı geIdi .RepIerinize dikkat edin :D
Çok şükür benim puanlarım uçmadı. :D Ama konular değerlendirilip daha fazla rep puanı alabilseydim belki şimdiye 400 yapar inisiyasyonlara katılabilirdim. :D Neyse sabredip paylaşım yapmaya devam edeceğiz artık. :D

AJA

Elit Üye
Tecrübe puanı düşermi ve nedeni nedir? Modlarımız dan cevap rica ediyorum. :)

horultu

Kayıtlı Üye
Sayın Yule, şimdi cevap verir. Sayın Yule. :)

janet

Kayıtlı Üye
Benim uçtu hatta başka hesaba geçti. :D:D:D
Hadi bana eyvallah. :D:D:D