vampirleri nasıl bulabiliriz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben vampirleri nasıl bulabileceğimizi merak ediyorum.Tabi eğer varlarsa herhangi bir fikri olan var mı ?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kitaplarda ve filmlerde bulabilirsin..

Katılıyorum arkadaşa
Vampirlere inanmıyorum ama bazı vampir tarikatları vampirlere ulaşmak ve onlar olmak için her ayın belirli gün ve saatlerinde hastanelerden aldıkları insan kanını içerek onlara yakınlaştıklarını söylüyorlar

Ama isterdim böle vampir gibi güçlü olmak uçmak kaçmak felan :D

h.i.r.a

Kayıtlı Üye
Bence de yoklar ama olmalarını isterdim açıkçası.

zona

Kayıtlı Üye
Enerji sömüren vampirlerden bahsediyor sanırım arkadaş. Sitede aratabilirsin korunma yolları da var.

maz

Kayıtlı Üye
Evet bahsettigim enerjiydi ama duyduğuma göre kanla da beslenenler varmış onların ne farkı var biliyomusunuz ?

ByTopraK

Kayıtlı Üye
Arkadaşımıza Bende Katılıyorum...
kitaplarda ve filmlerde Bulabilirsin :)

vitae

Kayıtlı Üye
bnce vampirler vardır onlar genelde güneşe çıkmadıkları için soğuk ülkelerde yaşadıklarını düşünüyorum.. mesela , washington , alaska , antartika vostok (rusya) , gibi yerlerde çok olduğunu duydum tabii bu bir soyut düşünce henüz gören olmamış ne yazık ki .. :(:(:(

hadesgod2011

Kayıtlı Üye
Vampirler ve kurt adamlar hayal ürünü olarak kabul edilmesine rağmen. Dünyada kendini Vampir olarak gören hatta vucut modifiyesi ile kendilerini vampire dönüştüren çok fazla kişi var. Asıl olarak psikolojik bir rahatsızlık olma durumu fazla. Ancak, değişik üniversitelerde bu konularda yazılmıs tezler mantık açısından insanı zorluyor ki. Michigan üniversitesinde bir doktora tezinde AIDS ve Vampirlik adında bir tez var. Ben Abstract kısmını okumustum. AIDS'in vampirleri öldürmek için insanlar tarafından geliştirildiği üzerine bir varsayımdan yola çıkmıs. Bana çok komik geldi. Ama tez için yapılan yorumlarda kurt adamların geliştirdiği gibi saçma sapan bir çok yazı buldum. Mantık açısından imkansız olan böyle bir varsayım için tek söyleyebileceğim. Genelde filmler gerçeği yada çok çokl az da olsa gerçeği yansıtır. Bu anlamda kafa karıştırıcı.:)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Neyin hayal ürünü olup olmadığını bilmek için, o şeyin içinde olmanız gerekir. İnsanoğlu herşeyi bilemez ki vampirlerin yahut kurtadamların olup olmadığını bilsin. Bu konular sadece "sence, bence" diye tartışılmaktan öteye de geçemez bu durumda.

Marrok

Kayıtlı Üye
Neyin hayal ürünü olup olmadığını bilmek için, o şeyin içinde olmanız gerekir. İnsanoğlu herşeyi bilemez ki vampirlerin yahut kurtadamların olup olmadığını bilsin. Bu konular sadece "sence, bence" diye tartışılmaktan öteye de geçemez bu durumda.

katılıyorum :hurray:

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
bnce vampirler vardır onlar genelde güneşe çıkmadıkları için soğuk ülkelerde yaşadıklarını düşünüyorum.. mesela , washington , alaska , antartika vostok (rusya) , gibi yerlerde çok olduğunu duydum tabii bu bir soyut düşünce henüz gören olmamış ne yazık ki .. :(:(:(

Vampirleri neden uzaklarda arıyorsunuz şunun şurası Romanya'da yaşamış oldukları rivayet edilmektedir. Sn. Erdal ÖZYAĞCILAR bu konuda araştırma yapmış Türk vampir filmi çekmek istiyormuş çünkü. TV'de röpörtajı vardı; hatta ve hatta vampirler de bizden çıkmaymış vampirlerimizi bile çalmışlar diyordu. :))) Küresel ısınma dolayısı ile sıkıntı çekip göç etmiş de olabilirler tabiii

Espriyle ortaya karışık mazur görünüz.
:))

Syg.

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
aslında ben yanlış bilmiyorsam vampirlik bir tür hastalıktır....kan içme gibi bir durum yoktur..fakat dediğim hastalık diş etlerinin çekilip kanamasına neden oluyormuş..bu sırada o hastalığı görenler her batıl inancın ortaya çıkışı gibi böyle varlıkların olduğunu söylemişler.. kuduz gibi bir hastalıkmış bu...saldırganlık yapıyormuş..

Ajan 47

Kayıtlı Üye
aslında ben yanlış bilmiyorsam vampirlik bir tür hastalıktır....kan içme gibi bir durum yoktur..fakat dediğim hastalık diş etlerinin çekilip kanamasına neden oluyormuş..bu sırada o hastalığı görenler her batıl inancın ortaya çıkışı gibi böyle varlıkların olduğunu söylemişler.. kuduz gibi bir hastalıkmış bu...saldırganlık yapıyormuş..
Hastalar iyileşmek için hayvan kanı içiyorlar .

Whısper

Kayıtlı Üye

ne yazıkki henüz gören olmamıs diyorsun sevgili arkadasım Bak sana konuyu şöyle acıklim : Şimdi Sen insansin bende vampir. Benle karsılastıgında olabilicek 2 sey var Ya benden bi parca olursun(vampir) yada ölürsün. Peki sen simdi beni gördün Sen vampir olursan pesine düssünler die ben vampirim die bagırırmısın ?Yada ölüyken evet vampirler gercek beni onlardan biri öldürdü diyebilirmisin ? Tabiki hayır.Fakat yoğun bir araştırma içerisinde onları araştırıyorum.Hepimiz biliyoruzki Transilvania da Kazıklı Voyvoda adlı bir piskopat(vampir) dedikleri adam yasamıstır.Bulabildiğim kaynaklarca adam 800 yıl yaşamış.800 yıl yaşayan piskopat gören varmı aranızda? peki 800 yıl yasadıysa sizce bu adam doğal yollarlamı öldü ? Birde bu tarz bilgiler cok derinlerde bulunan kaynaklarda mevcuttur. Şu konuyuda acıklıga kavusturalım.Vampirler Esasında filmlerde gördüğünüz gibi deildir.Filmler sadece Abartıdır.Gölgelerde güneşte görünmez.Vampirlerde Karanlık varlıklar oldugu icin günşe cıkmazlar. Sigara içmeyi sevmiyorsanız tutup 1 sigara yakmazsınız dimi ? Ben vampirlerin gercek oldugunu düşünüyorum.Günümüzde Kanı çekilerek vahşice öldürülen insanlar var konuyu açan arkadaslada bu konu hakkında bilgi alış verişi yapmaktayım.Uzun süredir site de değildim Fakat araştirmam sürüyordu.Ve hala daha sürüyor. Kactane hayvan insanı öldürüp vücudundaki bütün kanı icer? diyelimki parazitler saldirdi bi parazit'e kurban gidicek kadar acizbi canlımı insan? yada 100 tane yarasanın ortasında durucak kadar aptal bir varlıkmı? Peki öldükten sonra vücudunda organların icindeki haric damarlarındaki bütün kan nasıl boşalır insanın birde bunu düşünün.Gözünüzü bukarad kör tutmayın arkadaslar.Elbetteki doğa dışı varlıkların bilinmemesi icin tüm devlet baskanları bu tarz bilgileri saklicak Bugün tüm dünya vampirlerin var oldugunu bilse ya onlara katılmak yada onları öldürmek isticekler ama kimse bu gün ki huzuru ile yaşamıyacak.Propagandalar baslicak Yağmalamalar baslicak.Güclü zayıfı ezicek.Anlıcağınız bütün dünya büyük bir caos'a dönüşücek .Bunun icin bu bilgiler saklanmakta ama arayan bulur belasınıda mevlasınıda ;) teşekkürler

backwoods

Kayıtlı Üye
psişik vampirlikten korunabilirsin,bunlar heryerde.vortex eğitimi alıp kendini ve sevdiklerini bu şekilde koruyabilirsin. etrafında seni baştan aşağı süzen ve inceleyen insanlara dikkat etmelisin, çünkü farkında olarak ya da olmayarak enerjini çekerler.
kanla beslenen vampirler için görüşüm; bence kan emici yarasaların insan hayal gücü ile birleşerek geliştirilmesi ile filmlere konu olmuştur. vampirlik gerçek ancak insan görünümlü vampir olduğuna inanmak güç :)

Ü

Üye silindi 15237

Vampirler Yoktur ! Bence Hayal Ürünü Arkadaşlarımın Dediği Gibi Bunlara Şahsen

İnanmiyorum. İnanlarında Acil Bir Psikiyatris Tedavisine Girmesini Öneriyorum

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben vampirleri nasıl bulabileceğimizi merak ediyorum.Tabi eğer varlarsa herhangi bir fikri olan var mı ?

Şimdi önceklikle bir araştırmaya başlayacaksanız araştırma konunuza inanmanız gerekmektedir. Siz baştan "tabi eğer varlarsa" diyerek kendi kendinize ket vuruyorsunuz ve ilk reddinizi ortaya koyuyorsunuz. Sonrası araştırma aşamalarından oluşur. Araştırma yapmak da öyle kolay olmasa gerek. Araştırmada emek sadece manevi anlamda olmaz bazen maddi güç de gereklidir. O nedenle hangi araştırma olursa olsun araştırmanın büyüklüğüne göre kendi maddi gücünüzün yanında sponsor güçler de gereklidir. Kaynak araştırması (yazılı bilgiler, sözlü bilgiler, deneyimler, tüm kültürlerin araştırılması, halk inanışları...)

Burada amacım sizi baltalamak değil olayın boyutunun hatırlanmasıdır.
Gizlimabet sitesinde "fikri olan var mı" diye sormanız hoşuma gitti o nedenle de biraz yazayım dedim :))

Şimdiden kolay gelsin.
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...