vampirleri nasıl bulabiliriz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
va kilisenin bu meraklı vatandaşları halletme işi önceki olaylarla çok benzerdir

böylelikle sonuna geldiğime düşünüyorum...

donzula

Kayıtlı Üye
açıkçası bende inanıyorum insan görmeden hiç bi şeyi yaratamaz bence in
[SIZE=2,5]Anael[/SIZE]in dediklerine de katılıyorum ve araştırmalarından haberdar olmak isterim :)

buffy

Kayıtlı Üye
Vampirler tabiki var boşyere çıkan bir kavram değil ama farklı boyuttayız neyseki şeytani varlıklar oldukları için çok kafa kurcalamayın kapıyı aralamış olursunuz, ben pozitif bir enerjiye uyumlandım ve yıllardır görmüyorum böylesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum tecrübelerimle

albus

Kayıtlı Üye
Bence bulsaydın.. Seni vampire dönüştürmeme ihtimalinden fazla seni öldürme ihtimali olurdu.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
bnce fazla uzak değiller bize, çevremizdeler
bizi kandıran iki yüzlü sürekli kanımızı emen iğrenç pis insanlar .. !!!

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Ben bir tur hortlak hikayesi biliyorum ama filimlerdeki vampir hikayelerine benziyor , Trabzon'un Sürmene ilçesi Çavuşlu mevkiinde eskiden bir camide imam dayanmazmış , gelen imam ertesi günü görmezmiş kimsede oraya gitmek istemiyormuş bir gün zayıf cılız genç bir hoca gelmiş , köylüler akşam ezanından sonra hoca ile oturmuşlar yatsıya kadar beklemişler sohbet filan yapmışlar millet buda gider diye düşünüyormuş. Fakat öyle olmamış sabah ezanını duyan köylüler şaşırmışlar hemen camiye koşmuşlar. İmam'ı sağlam görmek insanları şaşırtmış ne oldu diye sormuşlar. Hoca siz gittikten sonra ben Kur'an okumaya başladım biraz sonra kapı çalındı Hoca efendi girebilirmiyiz diye seslenen hatunlar vardı demiş girin demiş kapı açık ve okumaya devam etmiş ama içeri giren kadınlar'ın üzerinde kıyafet yokmuş . Sabah ezanına kadar okumaya devam etmiş hoca onlara bakmamış onlar ise Hocayı ayartmak için ellerinden geleni yapmışlar . Sabah'a karşı kadınlar dışarı çıkmışlar hocada onları takip etmiş 3 kadın birer birer mezarlara girmişler . ve Hoca mezarları işaretlemiş köylülere 3 tane kazık yaptırtmış ve her yıl o kazıklar yenileri ile değiştirilmiş uzun bir süre. Bu hikayeyi taksici bir amcadan öğrenmiştim babamın arkadaşı idi misafir kalmıştım onlarda uykumu kaçırmıştı resmen bunu dinlediğimde 17 yaşında idim . Şimdi ise acaba diyorum gerçekten oldumu bence olmuşsada varsada öyle bir şey onca yıl kazık çakılan mezardan vampir yada hortlak ne ise daha çıkamaz o gideceği yere gitmiştir :)

klaroline

Kayıtlı Üye
hayır ,ben bir vampirizm hastasıyım. elbette varız. fakat hiçbir zaman filmlerdeki gibi olmadık biz . safkanlar ve melezler olarak ikiye ayrılırız. aynı zamanda gizli gruplarımz da var. safkan demek hem gerçek vampirizm hastası hem de mistik güçlere sahip ,psişik enerji emen vampirlerdir ki ben bunu yapıyorum. melez se sadece hastalıkla yasar. safkan olanlardan korunmak için ritüel veya ayinler yapıp aynı zamanda pentagram veya viccan işaretlerini de tasıyabilirsiniz fakat hepsi geçicidir çemberinizi kırarız fakat söz konusu safkan elderse enerjinizi deler geçer tabi siz de sadece psişik vampir olabilirsiniz farketmeden enerji emiyo olabilirsiniz,inanları kastediyorum.

Ü

Üye silindi 15237

hayır ,ben bir vampirizm hastasıyım. elbette varız. fakat hiçbir zaman filmlerdeki gibi olmadık biz . safkanlar ve melezler olarak ikiye ayrılırız. aynı zamanda gizli gruplarımz da var. safkan demek hem gerçek vampirizm hastası hem de mistik güçlere sahip ,psişik enerji emen vampirlerdir ki ben bunu yapıyorum. melez se sadece hastalıkla yasar. safkan olanlardan korunmak için ritüel veya ayinler yapıp aynı zamanda pentagram veya viccan işaretlerini de tasıyabilirsiniz fakat hepsi geçicidir çemberinizi kırarız fakat söz konusu safkan elderse enerjinizi deler geçer tabi siz de sadece psişik vampir olabilirsiniz farketmeden enerji emiyo olabilirsiniz,inanları kastediyorum.

Peki kan içiyormusunuz ?

Sakın yanlış anlaşılmasın dalga geçme amaçlı sormuyorum

codzombi

Kayıtlı Üye
Bu vampirlik meselesi niye bu kadar önemseniyor ? Vampir varsa Kurtadam da olabilir değil mi ?

Bence biz kurtadam a bakmalıyız kurt adam var mı yok mu onu öğrenmek lazım :D
Ben olduğuna inanmıyorum varsa da benim tarafım kurtadamlar tarafında olur :D

şaka bir yana efsane hikayeler, ama tabi efsanelerin gerçek olma ihtimali de var.

klaroline

Kayıtlı Üye
evet ,elbette fakat vahşi ve uysal olarak ayrılırız. vahşilerin sayıları azdır,çünkü kolay farkedilirler insanların kanıyla beslndikleri için kollar tarafından öldürülürler.yanlıs anlama serumları çalarak beslenirler ,insanları özel bir durum olmadıkça sömürmeyiz.ama ben uysalım ve sadece hayvanlarla besleniyorum.bize kan veren büyük gizli şirket var. fakat tek başınaysan bedelini ödemen mümkün değil. tek seçenek bir kola bağlanmak oluyor.ben de bağlıyım zaten. ama sakın özenmeyin hayatınız resmen kısıtlanıyor. yeniden insan olabilmek için her şeyi yaparım.

buffy

Kayıtlı Üye
Vampir olduğunun nasıl farkına vardın, doğuştanmı veya sonrasından gelişen bir durummu ? farkındalığına erişince nasıl yolunu buldun
tşkr

cevriye

Kayıtlı Üye
Talasemi hastalığı gibi bişey mi? Onlarında vücudu kan üretmiyor 6 ay da bir kan almaları gerekiyor, damardan tabii :)

byrosa

Kayıtlı Üye
Vampir kelimesi denilince akla ilk gelen tipik " Kan ile yaşayan vampir. " gelmekte. Bunun sebebi izlediğiniz film&çizgi filmlerde vampirleri böyle tanıtmalarıdır. Ancak vampirler sınıflara ayrılır. Enerji içen, kan içen vb. şeyler. Bunlar elbette gerçek vampir değildir. İnsanoğlu olarak dünyaya gelmişlerdir sonralardan farklı arkadaş çevresi ve merakları ile girilen bu yoldan geri çıkamazlar. Bunun sebebiyle ortaya çıkan vampirler farklı şekilde ayinler düzenleyerek bir arada kalmayı başarırlar ve kendilerine ait olan inançları doğrultusunda hareket ederler. Daha bilinmeye bir çok şey mevcut derin araştırmalar gerektirir, sevgilerle.

klaroline

Kayıtlı Üye
vampirizm virüsü bir çeşit aıds virüsü gibidir. yani soydan soya aktarılabiliyor. fakat bulaşa da biliyor. hem hastalardan hem de 2 çeşit hayvan türünden .ben sonradan kaptım. gerçekten ilk aylarımda hayatımda yaşayabileceğim en kötü acıyı yaşadım. sanki içimde kötü varlıklar cirit atıyor gibiydi. ben hayatımı sürekli şehir değiştirerek geçiriyorum. bilirsiniz işte. bulunduğum bölgede bir türüm beni buldu. her şeyi anlattı. ben de onun bağlı olduğu kola üye oldum. bana yardım ettiler. ama bir çok görevle bedel ödedim. daha çok gencim. o yüzden hala çok zorlanıyorum. bir insan istese olabilir ama bunu yapmak çok güç. sadece kollar yapabilir ki yasak zaten.bence asla özenmeyin hayat diye bir şey yok bizde. genç ve kontrolsüz olduğumuz için elderler ne derse yaparız. zaten kollardan bahsediyorum. yeterince bilgi verdiğimi düşünüyorum ben. daha fazlasını bekleme. ister inan ister inanma sana gerçekleri söyledim .bunları duyduğun için şanslı hisset kendini avcı buffy

n

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Eee sen sonrada kaptığına göre nasıl safkan oluyorsun ? Birde bu kol nedir ya gruplaşma falanmı ?

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Birde bu bilgiler doğrumu ? - Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.

- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.

- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.

- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.

- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.

- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.

- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.

- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.

- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.

- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.

- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.

- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.

- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.

- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.

- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.

- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.

- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.

- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.

- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.

- Sudan hoşlanmazlar.

- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.

- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.

- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.

- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.

- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.

- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.

- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.

- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.

- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.

- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.

- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır.

- Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar.

- Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Kaynak: İnternet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...