ABD'de İlginç Yaratık Şaşırtıyor

Ajan 47

Kayıtlı Üye
ABD'de bir geyik avcısının ormanlık alanda görüntülediği bu yaratık, görenleri şaşkına çeviriyor.

Tanrıların Arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran İsviçreli UFO yazarı Eric Von Daeniken, "Uzaylılar 6 yıl sonra Almanya'ya inecek" iddiasında bulunmuştu.
Louisiana eyaletinin Morgan City bölgesinin Berwick kasabasındaki bir ormanlık alanda açlılıkların arasından zıplayarak geyik avcısının önüne çıkan yaratık, ilk bakışta Hollywood filmlerindeki Örümcek Adam (Spider Man) karakterini hatırlatıyor.

1.20101212200015.jpg

Adının açıklanmasını istemeyen geyik avcısı, bir gece yarısı ormanlık alanda çalılıkların arasından zıplayarak önüne çıkan ve dünya dışı canlılara benzeyen yaratığın gerçek olduğunu ve fotoğraf hilesi yapmadığını belirtti. Yaratığı ilk gördüğünde şoke olduğunu ifade eden geyik avcısı, fotoğraf makinasının kırıldığını, ancak hafıza kartının zarar görmediğini belirtti.
Şimdi ise merak edilen geyik avcısının ne kadar doğru söylediği. ABD'de dönem dönem bu tarz garip cisimleri gördüğünü iddia eden insanların ortaya çıkması kafaları karıştıran bir başka nokta...

12.12.2010
Bir haber sitesinden .

Ori

Kayıtlı Üye
Böyle fotoğraflar genellikle fotoshop oluyor. Ben inanmıyorum şahsen.

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu tur fotolar neden hic bir zaman acik net anlasilir yada yuksek kalite olmuyorlar uzaylilarin sanssizligi galiba asla net goruntulenemiyorlar :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir zamanlar nette ''Tsunami den sonra deniz kızı'' adı altında çıkan fotolara çok benziyor.
Gerçek veya değil bilmiyorum;ama fena halde korkuttu beni.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Bu fotografin gercek yada yalan oldugunu bilmiyorum.Ama Ufo lara inaniyorum.Cunku bundan 6-7 sene evvel Kocaelinde kendi gozlerimle Ufo gordum gokyuzunde.Hava cok parlakti,gunesliydi.Ama Ufo (yuvarlak arac) yinede inanilmaz parlakti ve cok hizli hareket ediyordu.Eminim icinizde bunlara inanmayan ve hatta kendi kendine icinden yada mesaj ile dalga gecen olacak.Lakin kimse kimsenin hayatini bilemez.Ve simdiden rica ediyorum hickimse alay edercesine cevap yazmasin bun.Birbirimize saygili olup,birbirimizi bilgilendirmemiz,isiklandirmamiz gerekli diye dusunuyorum.
Hepinize iyi forumlar dilerim...

mally

Kayıtlı Üye
ABD'nin Montauk adlı yerleşim biriminde bir kaç yıl önce karaya vuran görüntüsü garip şu canlı görüntülenmişti.

http://www.chip.com.tr/images/content/20080803144640.jpg

Philadelphia Deneyi'ne de ev sahipliği yapan yer yine Montauk. Bu ülkede yapılan araştırmaları insanların bilmesine izin verilen kadar bildiklerini düşünüyorum. Bu fotoğraf da ileride olabilecek daha sansasyon yaratma amaçlı olaylara zemin hazırlama çabası bana göre.

O geyik avcısının gece yarısı ormanda ne işi olabilir? Geceleyin geyiği nasıl avlayacak? Adını neden açıklamıyor (Amerikanların meşhur olma merakı) ki tam da malzemeyi bulmuşken? Kamerasını nasıl kırmış da hafıza kartını kurtarabilmiş? Karanlıkta bu yaratığı nasıl görebilmiş (şahsen ben görsem saçlarım bembeyaz olurdu herhalde) de korkmadan fotoğraflayabilmiş?

Şu medyaya, gazete ve TV haberlerine zerre güvenmiyorum...

ByTopraK

Kayıtlı Üye
Ben çok şaşırdım..
O durumda avcının panik haliyle kaçması gerekiyor..
Ve adam bunun yerine resmini çekmeyi seçiyor çok yürekli herhalde
( Şahsen İnanmadım ) :D

Whısper

Kayıtlı Üye
:rockon:
Ben çok şaşırdım..
O durumda avcının panik haliyle kaçması gerekiyor..
Ve adam bunun yerine resmini çekmeyi seçiyor çok yürekli herhalde
( Şahsen İnanmadım ) :D

resmini cekmiyor... Resim cekerken o yaratıgı cekiyor geyik zannediyor haliyle kameradan görünce makineyi düsürüyor ve makine parcalanior ama hafıza kartını kurtarıyor.. Nekadarı dogru bilemem ... Hic bir yorumum yok .

Warcraft

Banlı Kullanıcı
photoshop olduğu ne kadar kesin gözlerle oynama olmuş .d direk kesip montalama yapmışlar cs5le resime bu mucize yaratığı .d

giantzeus

Kayıtlı Üye
Dünya dışı yaşıma inanıyorum ama buradaki resim pek inandırıcı gelmedi. Dünyada uzay merağı artıyor ve çeşitli bölgelerde yaşayanlar sırf gözlemcileri (onlara göre turist:) ) bölgelerine çekebilmek için böyle oyunlar yapıyorlar.

Karanfil

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çok güldüm ya komikmiş. başarısız bi photoshop.

Zipaydi

Kayıtlı Üye
Bu fotografin gercek yada yalan oldugunu bilmiyorum.Ama Ufo lara inaniyorum.Cunku bundan 6-7 sene evvel Kocaelinde kendi gozlerimle Ufo gordum gokyuzunde.Hava cok parlakti,gunesliydi.Ama Ufo (yuvarlak arac) yinede inanilmaz parlakti ve cok hizli hareket ediyordu.Eminim icinizde bunlara inanmayan ve hatta kendi kendine icinden yada mesaj ile dalga gecen olacak.Lakin kimse kimsenin hayatini bilemez.Ve simdiden rica ediyorum hickimse alay edercesine cevap yazmasin bun.Birbirimize saygili olup,birbirimizi bilgilendirmemiz,isiklandirmamiz gerekli diye dusunuyorum.
Hepinize iyi forumlar dilerim...

alaylı bir mesaj yazmaktan ziyade bu tür şeylerin çeşitli silah denemelerinin bir sonucu oldğunu düşünüyorum.. mesela hitlerin bile ufoya benzer çok hızlı bir uçak projesi vardı.. saldırı ya da korunma amaçlı üretilen savaş teknolojileri neredeyse görülen teknolojinin yıllarca ilerisinde ve bu tür ışık demetlerinin bu tür araçların test sürüşlerinden çıkabileceğini düşünüyorum..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kabe'nin üstünde çıktı beyaz çarşaf gibi yalan dediler, taş dan adamın namaz kılıyor halde fotoğrafını koydular ona da yalan dediler. Mezardan çıkmış ceset dediler o da yalandı buna da küllü yalan diyorum...

kosovali2016

Kayıtlı Üye
ABD'de bir geyik avcısının ormanlık alanda görüntülediği bu yaratık, görenleri şaşkına çeviriyor.

Tanrıların Arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran İsviçreli UFO yazarı Eric Von Daeniken, "Uzaylılar 6 yıl sonra Almanya'ya inecek" iddiasında bulunmuştu.
Louisiana eyaletinin Morgan City bölgesinin Berwick kasabasındaki bir ormanlık alanda açlılıkların arasından zıplayarak geyik avcısının önüne çıkan yaratık, ilk bakışta Hollywood filmlerindeki Örümcek Adam (Spider Man) karakterini hatırlatıyor.

1.20101212200015.jpg

Adının açıklanmasını istemeyen geyik avcısı, bir gece yarısı ormanlık alanda çalılıkların arasından zıplayarak önüne çıkan ve dünya dışı canlılara benzeyen yaratığın gerçek olduğunu ve fotoğraf hilesi yapmadığını belirtti. Yaratığı ilk gördüğünde şoke olduğunu ifade eden geyik avcısı, fotoğraf makinasının kırıldığını, ancak hafıza kartının zarar görmediğini belirtti.
Şimdi ise merak edilen geyik avcısının ne kadar doğru söylediği. ABD'de dönem dönem bu tarz garip cisimleri gördüğünü iddia eden insanların ortaya çıkması kafaları karıştıran bir başka nokta...

12.12.2010
Bir haber sitesinden .

:Angel_anim::sifone:

logii

Kayıtlı Üye
2 sene önce de aynı fotoğraf vardı demek ki gün geçtikçe nette hortlamaya başlıyorlar : D

wblackw

Kayıtlı Üye
ABD'nin Montauk adlı yerleşim biriminde bir kaç yıl önce karaya vuran görüntüsü garip şu canlı görüntülenmişti.

http://www.chip.com.tr/images/content/20080803144640.jpg

Philadelphia Deneyi'ne de ev sahipliği yapan yer yine Montauk. Bu ülkede yapılan araştırmaları insanların bilmesine izin verilen kadar bildiklerini düşünüyorum. Bu fotoğraf da ileride olabilecek daha sansasyon yaratma amaçlı olaylara zemin hazırlama çabası bana göre.

O geyik avcısının gece yarısı ormanda ne işi olabilir? Geceleyin geyiği nasıl avlayacak? Adını neden açıklamıyor (Amerikanların meşhur olma merakı) ki tam da malzemeyi bulmuşken? Kamerasını nasıl kırmış da hafıza kartını kurtarabilmiş? Karanlıkta bu yaratığı nasıl görebilmiş (şahsen ben görsem saçlarım bembeyaz olurdu herhalde) de korkmadan fotoğraflayabilmiş?

Şu medyaya, gazete ve TV haberlerine zerre güvenmiyorum...

kelimesi kelimesine katılıyorum .Adını açıklama olayı bize düşmez belki gizli avlanıyordu vs vs =) ama avlanma konusunda merakı olanlar geyiklerin geceleri önünü göremediği için yuvalarına yakın yerlerde saklandıklarını bu nedenle bulmanın imkansıza yakın olduğunu bilir ayrıca boyle bir yaratık görüyorsun bir avcısın her ne hikmetse elinde silah yerine fotograf makinesi o korkuyla yaratığa ateş etmek yerine flash patlatmak daha mı cazip gelmiş :oops:

Saçma sapan şeyler =)