Ruyalarinizin Psikolojik Analizleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu baslik altinda paylasimlariniza yanit verecegim.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Arkadaşlar çok ilginç bir rüya gördüm, aranızdan anlayan biri yorumlarsa çok sevinirim. Uzun demir mavi bir köprüden geçiyorum rüyamda. Çok sağlam değil köprü ve yolun sonuna doğru köprü suya girmiş nerdeyse ve ben geri kalan nehri suyun üzerinden koşarak geçiyorum. Hayır olsun diyorum kendim.bu rüyanın psikolojik analizi nedir öğrenebilirmiyim

oscars

Kayıtlı Üye
Selamlar. Konu olarak da açmıştım gerçi. Birkaç gün önce gördüğüm rüyanın hala yan etkileri sürüyor.

Selamlar. Genelde fazla alkol almam sebebiyle hiç rüya görmem. Gördüklerimide nispeten hatırlamam. Son bir iki yıldır yaşadığım ruhsal dalgalanmalarla dolu süreçte neredeyse hep alkollü yattım ve dediğim üzere asla hatırlayamadım rüyalarımı. Alkol almadan yattığımda genelde kabus ve küçük uyku felci olayları yaşarım.

Fakat son bir kaç aylık süreçte kız arkadaşımın terkedişiyle neredeyse tamamen içime kapandım. Bu süre zarfında subliminal ve binaural metodlarıyla rüyalarıma hakim olmak ve ruhsal durumumu dengelemek için çabalar gösterdim. Bir miktar fark oldu elbette. Gayet net rüyalar görebiliyorum çoğu zaman. Genelde eski kız arkadaşım oluyor her senaryonun içinde. Bu sabah gördüğüm nedense beni ziyadesiyle etkiledi ki çok daha kabusvari rüyaları çok etkilenmeksizin unutmuşumdur. Siz üstalardan yorum almak istedim.

Bu kısa özetten sonra nihayet rüyama geçebilirim. :)

Kız arkadaşımlayız... Görsel olarak yabancı bir bekar evi gibi gelse de rüya içinde tanıdık bir yermiş meğer. Ulu orta bahsedilemeyecek birkaç olaydan sonra iki yabancı erkek gelip eski kız arkadaşımla sohbet ediyor. Neden sonra 3 tane polis-zabıta karışımı kişi tarafından ziyaret ediliyoruz bu evde. İçimdeki mahcubiyeti hissediyorum ama eski kız arkadaşımın tavırları normal. Hatırlayamadığım bir zaman diliminden sonra gök yüzüne bakıyorum. Bütün yıldızlar kayıyor. Güzel bir görüntü. İçimden dilek tutmak geliyor ama nasıl olsa bunu gören herkes dilek tutma niyetindedir, dileğimi zayi etmeyeyim diyorum. Rüya içinde tekrar berabermişiz gibi ama kız arkadaşımla kırgınlık içindeyiz. Gökyüzünden kafamı indirirken karşımdaki devasa dağı görüyorum. Oldukça uzakta. Zirvesinden patlamalara benzer ışımalar görünüyor. Ardından kapkara siyah bulutlar oluşuyor duman tüter gibi ve hızla bize doğru ilerliyor. Aklımdaki ilk şey bu felaketten eski sevgilimi korumak oluyor. Yağmur deli gibi yağmaya başlıyor. Bir taraftan sevgilimin üstünü örtmeye çalışıyorum, öte taraftan kucağımda sımsıkı tuttuğum çok küçük olmayan bir çocuğu yağmurdan korumaya çalışıyorum. Islanıyorum. Bir elimle kız arkadaşımı örtmeye çalışırken diğer tarafta çocuğu sıkıca sarılarak korumaya çalışıyorum. Çaresizliği yaşıyorum. Neden sonra bir yorganla sevgilimi sıkıca örtüyorum. Yüzünde bir buruk ifade ile beni uyandıran şeyi söylüyor. Biraz kendimle kalmak istiyorum diyor. Uyanıyorum.

İlginiz için teşekkür ederim... Saygılarımla.

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok ilginç bir rüya gördüm, aranızdan anlayan biri yorumlarsa çok sevinirim. Uzun demir mavi bir köprüden geçiyorum rüyamda. Çok sağlam değil köprü ve yolun sonuna doğru köprü suya girmiş nerdeyse ve ben geri kalan nehri suyun üzerinden koşarak geçiyorum. Hayır olsun diyorum kendim.bu rüyanın psikolojik analizi nedir öğrenebilirmiyim

Ruyaniz size manevi acidan kendinizi zayif ve yetersiz buldugunuzu yada simdiye dek manevi acidan kendinize olan inancinizin sarsintiya ugradigini bildiriyor daha guclu inanclara ve iradeye sahip olma arzusundasiniz yakin zamanda yasadiginiz yada zaman icinde yasayip kendinizi elestirdiginiz bazi olaylar nedeniyle kendi hakkinizda edindiginiz dusuncelerin bir yansimasidir bu ruya.

Pantea

Kayıtlı Üye
Selamlar. Konu olarak da açmıştım gerçi. Birkaç gün önce gördüğüm rüyanın hala yan etkileri sürüyor.

Ruyaniz icinde bulundugunuz psikolojiyi apacik ortaya sermis aslinda hicde karmasik ve anlasilmaz degil sizi bu denli etkilemis olmasinin nedeni ise aslinda aklinizin ve mantiginizin zaten farkinda oldugu bazi gercekleri uyku halinde hic bir bahane ve savunmaya siginamayacaginiz bi durumda size yansitmasindan kaynaklaniyor:)Ozetle tam bir savunmasizlik ve teslimiyet hali olan uyku zamaninda kendi gerceklerinizle yuzlesmissiniz .
Ruyada ustu kapali belirttiginiz sey sizin o konuda hissettiginiz bosluk ve ihtiyaci yansitiyor , ruya genelinde hakim olan sucluluk, pismanlik ve caresizlik duygunuz yasantiniz ve yitirdiginiz iliskiniz konusunda kendinizi sucladiginizin gostergesi , sizde acikca farkindasinizki bazi zaaflarinizi gidermelisiniz alkol en buyuk tahribati once beyin hucrelerinde ve karacigerde yaratir bu isin fizyolojik kismi tabi bir de alkol alimina bagli ortaya cikan psikolojik sorunlar ve onlarin etkileri yuzunden meydana gelen olumsuzluk ve kayiplarda eklenince kendinizi bir batakliga saplanmis hissetmeniz normal.Ruyanizda kucaginizda koprumaya calisdiginzi kucuk cocuk sizden baskasi degil ve kendinizde hala var oldugunu dusunup hissettiginiz olumlu , masum ve temiz yanlari yeniden yuzeye cikartmak ve onlari koruyabilmek isteginizi yansitiyor.Sevgilinizi korumaya calismaniz iliskinizin sona ermesinden oturu duydugunuz sucluluk hissini giderme yada kaybedileni geri kazanma arzusunu simgeliyor , dagda gorudugunuz patlama cinsel yasaminizda hissettiginiz eksiklik ve duzenli bi iliskiniz olmamasi nedeniyle yasadiginiz birikimden oturu hissettiginiz baski nedeniyle bilin altinizin size durumnuz hakkinda yaptigi bir uyari .
Sorunlarinizla bas etmeyi; herhangi bir maddeye bagimli olmadan, acilari ve her turlu duyguyu dolu dolu yasayarak ve zamanla hafiflemesini bekleyerek , olup biteni yasamin bir parcasi olarak degerlendirip oldugu gibi kabullenerek denerseniz ancak o zaman guclu ve saglikli bir psikolojiye sahip olabilirsiniz .Kendinizi bir sure nadasa alin gecmis ve olmus bitmis seyler icin dusunup hayiflanmayi birakin her seyi oldugu gibi kabullenin acisini yasayin ve yaralarin zamanla kapanmasini bekleyin ve en onemlisi zaten var olan zayifliklariniz nedeniyle sigindiginiz alkolun sizi daha da zayif kilacagini unutmayin lutfen.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Teşekkür ederim sayın Pantea..

mucahit_X

Kayıtlı Üye
burada rüyalarımızımı yorumluyorsıunuz ne kadar güzel artık burda ruyalarımı anlata bilirim

mucahit_X

Kayıtlı Üye
bundan 3 gün önce gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum inşallah

nerde olduğumu bilmiyorum yanımda 2 kişi var tanımıyorum ama arkadalarımmış neyse bir sırrın peşindeyiz günler geçen bir araştırma sonucunda gizemli bi yere geliyoruz ben bu gurubun lideriyim sonunda aradığımız yeri buluyoruz 3 tane dine ait sırlar kitapları var birisi kabala diğeri hırıstıyanlığa ait kara buyu bir digeride gizli ilimler adında müslüman cincilerin kullandıgı sırlar kıtabı neyse bn hangisini seçim acaba diyorum bana en yakını gizli ilimler oldugunu düşünüp o kıtap setini alıyorum ama zihnim de artık sırra kavustum gibi hisler vardıı sonra uyanıyorum karmaşıok bi rüyaydı işde

wblackw

Kayıtlı Üye
BEnde konu açmıştım sayın Chillout genel bir yorum yaptı ama tam net birşey soyleyemedi

elimin ortasında büyük bir yuvarlak delik yani içinden bir fındığın geçebilceğinden biraz daha küçük sonrasında 4 kenarında 1er küçük yuvarlak onlarında hemen köşesinde yarım daire şeklinde delikler...
görür görmez uyandım.. Bu arada umarım anlatabilmişimdir.Birde Chillout'un yardımıyla sembolun bir taslağını çizdik

Ayrıca rüyanın sonrası yok ama öncesi var bir binadayım sağ elimi bir yere dayıyorum sanırım bir duvar sonra büyük görkemli bir asansöre biniyorum asansör camdan içinde ablam ve annem var elime bakıyorum bu simge ilk önce boya sanıyorum elime arkadanda bakıyorum ve delik olduğunu görüyorum ve o an uyandım..Ve neden bilmiyorum asansörde elimi onlardan saklamayada çalışıyordum

Pantea

Kayıtlı Üye
bundan 3 gün önce gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum inşallah

nerde olduğumu bilmiyorum yanımda 2 kişi var tanımıyorum ama arkadalarımmış neyse bir sırrın peşindeyiz günler geçen bir araştırma sonucunda gizemli bi yere geliyoruz ben bu gurubun lideriyim sonunda aradığımız yeri buluyoruz 3 tane dine ait sırlar kitapları var birisi kabala diğeri hırıstıyanlığa ait kara buyu bir digeride gizli ilimler adında müslüman cincilerin kullandıgı sırlar kıtabı neyse bn hangisini seçim acaba diyorum bana en yakını gizli ilimler oldugunu düşünüp o kıtap setini alıyorum ama zihnim de artık sırra kavustum gibi hisler vardıı sonra uyanıyorum karmaşıok bi rüyaydı işde

Ruyaniz sizin kolay yoldan arzuladiklariniza kavusabilmek adina baska insanlari basamak yapabildiginizi gosteriyor kisa sureli bir vicdani celiski yasamaniza ragmen yinede yorulmadan ve fazla cabalamadan isteklerinize kavusma arzunuz bu vicdani uyariyi kolayca alt ediyor ,gizli ilimler ve benzeri konulara olan yogun ilginizinde acikca belli oldugu ruyanizin icerdigi anlam bu ama ondan onemlisi bu dusunce tarzi ve tavinizin zaman icinde sosyal ve kisisel anlamda yasantiniza olumsuz etkiler birakacagini bilmelisiniz .

Pantea

Kayıtlı Üye
BEnde konu açmıştım sayın Chillout genel bir yorum yaptı ama tam net birşey soyleyemedi

elimin ortasında büyük bir yuvarlak delik yani içinden bir fındığın geçebilceğinden biraz daha küçük sonrasında 4 kenarında 1er küçük yuvarlak onlarında hemen köşesinde yarım daire şeklinde delikler...
görür görmez uyandım.. Bu arada umarım anlatabilmişimdir.Birde Chillout'un yardımıyla sembolun bir taslağını çizdik

Ayrıca rüyanın sonrası yok ama öncesi var bir binadayım sağ elimi bir yere dayıyorum sanırım bir duvar sonra büyük görkemli bir asansöre biniyorum asansör camdan içinde ablam ve annem var elime bakıyorum bu simge ilk önce boya sanıyorum elime arkadanda bakıyorum ve delik olduğunu görüyorum ve o an uyandım..Ve neden bilmiyorum asansörde elimi onlardan saklamayada çalışıyordum
Ruyaniz aslinda; yakin cevreniz ve ozelliklede ailenizle seffaf bir tutum icinde olmadiginizi ve bunu istemenize ragmen daha aileniz ve aile huzuru icin daha iyi olacagini dusunerek bazi seyleri onlardan gizlediginizi gosteriyor,nedense kendinizi bazi olaylarin sebebi ve odak noktasi olarak goruyorsunuz yani aile icinde yasanan olumlu yada olumsuz her turlu olay durum ve gelismeden bir sekilde bilinc altiniz kendinizi sorumlu ve sebep goruyor , iyi niyetli biri oldugunuzu tahmin ediyorum ailenize deger verdiginizi tahmin ediyorum aslinda onlar icin cok ii seyler yapmak ve taktirlerini kazanmak arzusundasiniz sanirim yeterince deger gormediginizi dusunuyor ve bunu haketmek icin kimi zaman cokda dogru bulmadiginiz syeler yapabiliyorsunuz yada en azindan boyle seyleri dusunuyorsunuz.

HeLga

Kayıtlı Üye
Bende konu açmıştım, 2 hafta önce yorum gelmemişti.
Siz yorumlarsanız sevirim.

Rüyamda, evdeydim ve teyzemler falan bizdelerdi, sanki birşey kutluyorduk. Yemek yedik ve tabakları benim götürmemi istediler. Ben mutfağa götürürken tabaklar birden elimden düştü ve bütün tabakların aynı kısmı çizgi halinde kırıldı.

Sonra teyzem geldi ve çok korktuğunu ilginç birşey dediğini hatırlıyorum.

Dışarı çıktık ve anneme bu konuyu sordum. Annem: "büyü yapmışlar ve tutmuş dedi." cinlerle ilgili sanırım
ve ben anneme bir soru soruyordum: "Kader mi ? Tesadüf mü ?" Gibi birşey önümüzdede 2 merdiven var ve kaderi seçiyordu annem. O merdivenden yukarı çıkıyorduk.

Eski evimize de büyü yapılmıştı acaba bu evde de mi var?

Pantea

Kayıtlı Üye
Bende konu açmıştım, 2 hafta önce yorum gelmemişti.
Siz yorumlarsanız sevirim.

Rüyamda, evdeydim ve teyzemler falan bizdelerdi, sanki birşey kutluyorduk. Yemek yedik ve tabakları benim götürmemi istediler. Ben mutfağa götürürken tabaklar birden elimden düştü ve bütün tabakların aynı kısmı çizgi halinde kırıldı.

Sonra teyzem geldi ve çok korktuğunu ilginç birşey dediğini hatırlıyorum.

Dışarı çıktık ve anneme bu konuyu sordum. Annem: "büyü yapmışlar ve tutmuş dedi." cinlerle ilgili sanırım

ve ben anneme bir soru soruyordum: "Kader mi ? Tesadüf mü ?" Gibi birşey önümüzdede 2 merdiven var ve kaderi seçiyordu annem. O merdivenden yukarı çıkıyorduk.

Eski evimize de büyü yapılmıştı acaba bu evde de mi var?

Ruyanizin buyu yada benzeri biseyle ilgisi oldugunu dusunmuyorum bu tur dusuncelerin sizin uzerinizde yarattigi psikolojik duygu durumu disinda tabi .Ruyaniz aslinda cokda istemediginzi halde size verilen bazi sorumluluklardan duydugunuz hosnutsuzlugu yansitiyor , hayatinizda kendinizde ve cevrenizde memnun olmadiginiz bir cok seyi degistirmek icin yeterli gucunuz olmadigini dusundugunuz ve hemen her seyi susarak kabullenme yolunu secmeyi tercih ettiginizi saniyorum buda zaman icinde sizde kendinize olan guvenin iyice zayiflamasini ve olumlu olumsuz karsilasdiginiz her seyin sizin disinizda gucler ve etkiler nedeniyle basiniza geldigini dusunmenize neden oluyor , bir cok seyi kendi istediginiz sekle sokmak sadece baska gucler yerine kendinize inanmaniz ve cabloamanizla zaten mumkun olacakdir , olumsuz seyleri asmak da ayni .Kafanizi kurcalayan ve zihninizde soru isaretleri yaratan e her seyi sadece zaman ayirip bilgi edinerek ve zihninizi sadece hurafeleri degil bilimsel ve akilci cozumleride goz onune alarak degerlendirmeler yapmaniz yoluyla cozebileceginizi bilmelisiniz.
Buyu vardir ve inkar edilemez ama size yapilmis bir buyu olup olmadigini anlamaniz icin konusunda uzman ve gercekden ne yaptigini bilen alim birinden yardim alabilirsiniz .
Bundan daha once hayatinizda ters gittigini dusundugunuz seyler icin oncelikle mantikli cozumler armaya ve olaylari sadece olduklari sekilde abartip hurafi bakis acisiyla yorumlamadan incelmeyi deneyin.Korkularinizla basa cikabilmenizin de en iyi yolu bu olacakdir.

HeLga

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.
Haklısınız. :(

mysteriousxX

Kayıtlı Üye
Dün akşam bir ruyagordum aslında neredeyse er sene devamlı hep aynı ruyayı goruyorum ruyamda beyaz bır yerde duruyorum her taraf bembeyaz ve iki kapı var sadece kale kapıları gibi ikikapıdan başkabişey yok geri yerler bem beyaz kapıların ikiside hafif aralıklı coksevdigim biri bir kapının onunde sadece yuzu goruluyor ve bir anda kayboluyor kayboldugu an bir kapı dahada aralanıyo tam oraya gitmek isterken bir yerlerden bir ses geliyo senın buraya girmene daha cok var önce yapacaklarını yap bu kapıya girmeyi hak et ole gel diyor vazgeciyorum korkuyoruk belkide obur kapıya yonelıyom tam kapıya yaklaşırken o cok sevdigim kişi obur kapıda beliriyor ve orayasakın girmeyideneme senın yerin orası degilsenburayı hak ediyosundiyor git kaldıgın yerden devam et ve buraya gelenburadayımdiyorherseferinde orda nevardiyesoruyorum ama tam cevap alacam yada alamıyacakken o soruyusorar sormaz ter içinde uyanıyorum

Pantea

Kayıtlı Üye
Dün akşam bir ruyagordum aslında neredeyse er sene devamlı hep aynı ruyayı goruyorum ruyamda beyaz bır yerde duruyorum her taraf bembeyaz ve iki kapı var sadece kale kapıları gibi ikikapıdan başkabişey yok geri yerler bem beyaz kapıların ikiside hafif aralıklı coksevdigim biri bir kapının onunde sadece yuzu goruluyor ve bir anda kayboluyor kayboldugu an bir kapı dahada aralanıyo tam oraya gitmek isterken bir yerlerden bir ses geliyo senın buraya girmene daha cok var önce yapacaklarını yap bu kapıya girmeyi hak et ole gel diyor vazgeciyorum korkuyoruk belkide obur kapıya yonelıyom tam kapıya yaklaşırken o cok sevdigim kişi obur kapıda beliriyor ve orayasakın girmeyideneme senın yerin orası degilsenburayı hak ediyosundiyor git kaldıgın yerden devam et ve buraya gelenburadayımdiyorherseferinde orda nevardiyesoruyorum ama tam cevap alacam yada alamıyacakken o soruyusorar sormaz ter içinde uyanıyorum
Oncelikle ruyanizi okuyup anlamakda cok zorlandigimi belirteyim nedeni kurdugunuz dusuk cumleler ve imla hatalari dolu yazi sekliniz zaten koyu olan zeminde secdiginiz siyah font rengini ben duzelttim bir daha ki paylasiminizda bu noktalara dikkat etmenizi rica edecegim.

Ruyanizin nerdeyse her sene tekrar ettigini yazmissiniz ruyalarda yasanan tekrarin nedeni bilinc altimizin asmamiz , bitirmemiz , duzeltmemiz gereken bazi seylerin varligini bize vurgulamasidir ornek olarak isinde terfi alamayan ve bunu uzun zamandir bekleyen biri surekli merdivenlerden cikdigini yada asansorle ust kata cikdigini gosteren bir ruyayi tekrar tekrar gorebilri.

Ruyaniz acik ve net bicimde kendinizle ilgili hic de olumlu dusunceleriniz olmadigini yansitmis degismeniz ve gelismeniz gerekdigini hissediyor ama bunu nasil ve ne sekilde yapacaginizi bilmediginiz icin icinize kapanik bir yasam surduruyorsunuz sanirim,surekli kendinizle celisiyor gunah duygusu yasiyor gibisiniz,degismeniz gerekdigi dusuncesi sizin surekli ruyanizda girmek istediginiz kapilardan geri cevrilmenizin nedeni , degisemeden ilerleyemeyeceginizi ve daha ustun bir kisilige ve sosyal yasama sahi olamayacaginizi biliryorsunuz.Gucsuz oldugunuzu dusunuyorsunuz sanirim yasantiniz surekli hatalar yaparak gecmis .Manevi yonunuzun zayifladigini hissediyorsunuz bu da sizde gunah duygusunu tetikliyor inandiklariniz ve yasadiklariniz arasinda sikismis ve bunalimdasiniz.
Gelisme cagindayken size ogretilenler kisiliginizi sekillendirmis olan seylerle bugun yasayip yaptiklariniz birbirinden cok farkli olabilir bu ne onlarin dogru yada yanlis oldugunu nede bu gun ki yasam tarzinizin dogru yada yanlis oldugunu gosterir , neye ihtiyaciniz oldugunu ancak siz belirlersiniz ve ona yogunlasip toplumsal insani ve manevi acidan dogru olup olmadigini dusunerek bulursunuz .Bunalimlariniz oldugu acik ve net ortada ama onlarla bas etmenin yolu yogun bicimde sucluluk hissederek bi kosede kalmak degil sadece acikca neye ihtiyaciniz oldugunu dusunup cablamakla mumkundur .

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba ;) Ben de son rüyamla geldim. Rüyamda şeytan olduğunu söyleyen ya da şeytan olduğunu bildiğim bir adam var.Aslında onu bir kac sene evvel rüyamda yine görmüştüm. Takım elbiseli, kahverengi gibi emin değilim. O bana doğru geliyor ve bendeki birşeyi almak istiyor. Ben onu vermek istemiyorum .Çünkü o benim değil ama bende. Almak istediği sonra şekilleniyor. Küp biçiminde trasparent ışık gibi .O o küpün sadece 2/4 ünü istiyor, yarısını ama ben onu geri itiyorum. Bu bir kaç tekrarlanıyor ama her defasında onu itiyorum ama bu çekişme temassız. Ve sonra rüyamda başka bir yere geçiyorum. Gümüş kabzalı değişik işlemeleri olan bir kılıç var. Bir şeye saplanmış gibi ama saplandığı şey görünmüyor. Hak kazandığımı ve kılıcın artık benim olduğunu söylüyorlar.Kılıç kendiliğinden saplı olduğu şeyden çıkmaya başlıyor. Kılıç yakuttan Ama düz kesilmiş yani kılıç gibi ve mat. Ama saplı olduğu şeyden çıktıkça yakut kılıç ışıltısını kazanmaya başlıyor ve kesimi de o bildiğimiz değerli taş kesimine dönüşüyor. Elimi kabzasına attığımda uyandım :)

Aslında olmasını umduğum bir olayım var bu rüyanın ona işaret olacağını umuyorum ama ilk yarısı neyse de yakut kılıcın neyi simgeledeğini gerçekten merak ediyorum. Teşekkür ederim :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba ;) Ben de son rüyamla geldim. Rüyamda şeytan olduğunu söyleyen ya da şeytan olduğunu bildiğim bir adam var.Aslında onu bir kac sene evvel rüyamda yine görmüştüm. Takım elbiseli, kahverengi gibi emin değilim. O bana doğru geliyor ve bendeki birşeyi almak istiyor. Ben onu vermek istemiyorum .Çünkü o benim değil ama bende. Almak istediği sonra şekilleniyor. Küp biçiminde trasparent ışık gibi .O o küpün sadece 2/4 ünü istiyor, yarısını ama ben onu geri itiyorum. Bu bir kaç tekrarlanıyor ama her defasında onu itiyorum ama bu çekişme temassız. Ve sonra rüyamda başka bir yere geçiyorum. Gümüş kabzalı değişik işlemeleri olan bir kılıç var. Bir şeye saplanmış gibi ama saplandığı şey görünmüyor. Hak kazandığımı ve kılıcın artık benim olduğunu söylüyorlar.Kılıç kendiliğinden saplı olduğu şeyden çıkmaya başlıyor. Kılıç yakuttan Ama düz kesilmiş yani kılıç gibi ve mat. Ama saplı olduğu şeyden çıktıkça yakut kılıç ışıltısını kazanmaya başlıyor ve kesimi de o bildiğimiz değerli taş kesimine dönüşüyor. Elimi kabzasına attığımda uyandım :)

Aslında olmasını umduğum bir olayım var bu rüyanın ona işaret olacağını umuyorum ama ilk yarısı neyse de yakut kılıcın neyi simgeledeğini gerçekten merak ediyorum. Teşekkür ederim

Sizinde belirtiiginiz gibi olmasini beklediginiz sey bu ruyayi gormenizde etkili olmus , ruyanizin ilk bolumu bana sizin herkese kolayca guven duymayan bi kisiliginiz oldugunu ve genellikle duzgun dusunerek dogru kararlar alabilen birisi oldugunuzu dusundurdu sorumluluk sahibi yuklendigi yada sahip oldugu sorumluluklarin bilincinde olan ama zaman zaman isin kolayina kacmayi ve birtakim yuklerden kurtulmayi arzulayan bir yaniniz anlasiliyor . bayanmi erkekmi oldugunuzu bilmiyorum ama gumus isiltisi ruyada disiyi simgeler eger bir erkeseniz sizi heyecanlandiran bir bayana ilgi duydugunuzu gosteriyor ruyaniz ve eger bayansaniz kendinizi kadinsi yonunuzle gormek istediginiz konumu simgeliyor yada baskalarinin sizi nasil gormelerini istediginizi yansitiyor olabilir.Yakut renginden oturu bir cok anlami ifade eder kirmizidir ve kirmizi sicak, ates, kan, sehvet, ask, samimiyet, guc, heyecan ve agresiflik gibi kavramlari simgeler.Duygusal olarak oldukca yogun ve asiri yanisira hakimiyet kuran bir renktir.Ruyaniz dogru yaptiginiza inandiginiz bazi seylerin neticesinde takdir yada basari beklentisinde oldugunuzu farkedilme onaylanma , ovgu alma ve odullendirilme arzunuzu simgeliyor .

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
Ben ve diğer iki bedenim. Rüyamda yan yana iki bedenim bana bakıyorlardı ama yılan gibi yamuk duruyorlar, diktiler. Kıvrımlı yamuk, biraz boyun tarafları bana bakıyorlardı. Renkleri mavimsi, bende onları görünce korktum uyandım.:cowboy:

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben ve diğer iki bedenim. Rüyamda yan yana iki bedenim bana bakıyorlardı ama yılan gibi yamuk duruyorlar, diktiler. Kıvrımlı yamuk, biraz boyun tarafları bana bakıyorlardı. Renkleri mavimsi, bende onları görünce korktum uyandım.:cowboy:

Bu ruya direkt kendi icinizde yasadiginiz kisliginizle ilgili celiskinizin yansimasi belkide kendinizden ummadiginiz birtakim seyleri yapmis yada yapmakdasiniz ve buda sizin kendi hakkinizda dusunup inandiklarinizla celisiyor olabilir yada manevi yonden kendinizi zayif bulmaya hatali davrandiginizi hissetmeye baslamaniza neden olacak bir seyler yasamakdasiniz .Mavi maneviyati dinginlik ve huzuru simgeler ama kendi bedeninizi bu sekilde gormeniz bir seylerin ters gittiginin farkinda oldugunuzu gosteriyor yanlis oldugunu dusundugunuz bir seyi ne sebeple olursa olsun yapmayin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...