Ruyalarinizin Psikolojik Analizleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Kayıtlı Üye
Çok sağol Pantea süper bir yorum yine herşeyim ortada eline sağlık.

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
rüyamda bir başkasının reenkarnasyonu olduğumu hissediyorum...ama yine kendi evimdeyim... sanki biraz zorlasam herşeyi hatırlayacak gibiyim... bir adam var karşımda benim sevgilim olduğunu (ve ya buna benzer birşey işte)söylüyor...ben ise aslında 'o' olmadığımı söylüyorum... adam kollarımdan sıkıp sarsmaya ve hatırlamam için beni zorlamaya başlıyor.. ben ise tekrar tekrar 'o' olmadığımı söylüyorum.. en sonunda elinden kaçıp çatıya çıkıyorum... beni yakalıyor sıkıca sarılıyor sanki hiç bırakmayacakmış gibi... ben ise onu geri itmeye çalışıyorum.. adamın alevler içinde yandığını(ki bu alevler ona zarar vermek yerine ona aitmiş gibi duruyordu) bu yüzden sıcaktan daraldığımı ama adamdan da hiç kormadığımı fark ediyorum.. en sonunda sarılmayı bırakıp kollarımdan tutarak 'gerçekten gitmemi mi istiyorsun?' diye sordu.. adamın yüzünde tarif edemeyeceğim bir duygu vardı.. benimde içimde birşeyler koptu.. onu hatırlamak istedim birşey söylemek ama bunu yapamadan uyandım...

rüyamı yorumlarsanız sevirim...:)) şimdiden teşekkürler..

Bu ruyada kendini( ic dunyasini bilinc ,altini ) yeniden kesfetmeye ugrasan kislerin gordugu tipik ruyalardan .Aslinda ben kimim ? sorusuyla dolu bir zihnin ruyaniza olan yansimasi bu , bu dusunceler kimi zaman sizi bunaltsa da yada kendinizle ilgili kavrayamadiginiz, anlam veremediginiz , cozemediginiz bir seylerin farkina vardikca kafanizin karismasina sebep olsada yinede mumkun olan her yontemi kendinizi kesfetmek adina kullaniyor ve bu surecde de insili cikisli bir cok duyguyu ve dusunceyi yani sira eskiye ait yasamsi oldugunuz iyi kotu bir cok seyi yeniden animsiyor ve bunaliyor yoruluyorsunuz .
Ozel yasantinizda da sanki sizi huzursuz eden bazi hareketlilikler yasaniyor yada tam aksine ozel yasaminiza duygusal ve fiziksel acidan olumlu gelismeler katilmasini istiyorsunuz .
Genel anlamda ruyaniz bunalmis oldugunuzu ve kacip kurtulma durtunuzu simgelemis.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Rüyamda depo gibi bir yerdeydik çok çirkin bi kız vardı onunla konuşmaya başladık.Biraz kuzenime benziyordu.Yanımda ablam da vardı.Kız sırtındaki lekelerin kazındıkça geri çıktığını söyledi.Tebeşir gibi lekeler vardı kazıyorduk fakat yine çıkıyordu.Daha sonra bir kız arkadaşımın nikahında gördüm kendimi.Bir rus subayı geliyordu bu nikaha arka sıralara oturuyordu ve rusça onunla alay ediyordum ve geriliyorduk nikahtan dışarı çıkıp bir banka bir arkadaşımın yanına oturuyordum onunla o kişinin adam olmadığını söyleyor oda gülerek beni teyit ediyordu.Daha sonra kendimi birisi ile bir kırık çıkıkçıya giderken görüyorum bu kadın türbanlı ve birde yardımcısı var.Yanımda ki kişi bebeği tedavi edip etmediklerini soruyordu.Oda ettiklerini söylüyordu bende diyorumdum ki beni de tedavi etse ücret almasa yanımdaki kişide tedavi etse 300 -500 mlyn para alacağını ve onun bir sahtekar olduğunu pekala parasız tedavi edeceğini söylüuordu.Kadında buna sinirlenip bağarmaya başlıyordu o sırada gözümde türbansız yarı çıplak bir vaziyette gözümün önünde canlanıyordu.
Bütün bunlar ne demek olabilir?

Pantea

Kayıtlı Üye
Rüyamda depo gibi bir yerdeydik çok çirkin bi kız vardı onunla konuşmaya başladık.Biraz kuzenime benziyordu.Yanımda ablam da vardı.Kız sırtındaki lekelerin kazındıkça geri çıktığını söyledi.Tebeşir gibi lekeler vardı kazıyorduk fakat yine çıkıyordu.Daha sonra bir kız arkadaşımın nikahında gördüm kendimi.Bir rus subayı geliyordu bu nikaha arka sıralara oturuyordu ve rusça onunla alay ediyordum ve geriliyorduk nikahtan dışarı çıkıp bir banka bir arkadaşımın yanına oturuyordum onunla o kişinin adam olmadığını söyleyor oda gülerek beni teyit ediyordu.Daha sonra kendimi birisi ile bir kırık çıkıkçıya giderken görüyorum bu kadın türbanlı ve birde yardımcısı var.Yanımda ki kişi bebeği tedavi edip etmediklerini soruyordu.Oda ettiklerini söylüyordu bende diyorumdum ki beni de tedavi etse ücret almasa yanımdaki kişide tedavi etse 300 -500 mlyn para alacağını ve onun bir sahtekar olduğunu pekala parasız tedavi edeceğini söylüuordu.Kadında buna sinirlenip bağarmaya başlıyordu o sırada gözümde türbansız yarı çıplak bir vaziyette gözümün önünde canlanıyordu.
Bütün bunlar ne demek olabilir?

Kendinizde begenmediginiz yonlerinizi gormezden gelmeye calisiyorsunuz oysa bir donem bunlarin ustune gidip kendinizi gelistirmeye ugrasmis oldugunuzu dusunuyorum degisim ve gelisim zaman alan ve zorlu bir surec gerekdiren olgulardir bu cabanizda umdugunuz kadar basarili olamamaniz nedeniyle duydugunuz bir ofke var hem kendinize hemde yakin cevrenize karsi cunki basarisizliklarinizdan yakin cevrenizin etkilerinide sorumlu tutuyorsunuz .Icinizde birikmis ofke ve kizginlik duygusu kimi zaman sebepsiz yere baskalarini bu ofkeye maruz birakmaniza neden oluyor .Cok az da olsa sizden kendinizden daha guclu ve basarili ksilere karsi bir tur kiskanclik hissine kapiliyorsunuz ve hatta onlara da ofke besliyorsunuz.Tum bunlarin nedeni ken diniz icin cablarken degisim ve gelisiminiz acisindan istediginiz sonuca ulasamamanizdan kaynakli ve yanisira dogumunuzdan bu gune dek kisisel ve psikolojik gelisiminizde etki eden kisiler ve olaylarinda payi inkar edilemez.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Kendinizde begenmediginiz yonlerinizi gormezden gelmeye calisiyorsunuz oysa bir donem bunlarin ustune gidip kendinizi gelistirmeye ugrasmis oldugunuzu dusunuyorum degisim ve gelisim zaman alan ve zorlu bir surec gerekdiren olgulardir bu cabanizda umdugunuz kadar basarili olamamaniz nedeniyle duydugunuz bir ofke var hem kendinize hemde yakin cevrenize karsi cunki basarisizliklarinizdan yakin cevrenizin etkilerinide sorumlu tutuyorsunuz .Icinizde birikmis ofke ve kizginlik duygusu kimi zaman sebepsiz yere baskalarini bu ofkeye maruz birakmaniza neden oluyor .Cok az da olsa sizden kendinizden daha guclu ve basarili ksilere karsi bir tur kiskanclik hissine kapiliyorsunuz ve hatta onlara da ofke besliyorsunuz.Tum bunlarin nedeni ken diniz icin cablarken degisim ve gelisiminiz acisindan istediginiz sonuca ulasamamanizdan kaynakli ve yanisira dogumunuzdan bu gune dek kisisel ve psikolojik gelisiminizde etki eden kisiler ve olaylarinda payi inkar edilemez.
çok teşekkürler

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Daha önceki rüyam da uzun zaman geçmesine rağmen yorumlanmamış ama ben yine de rüyamı yazayım bir yorumlayan çıkar belki. Rüyamda bir arkadaşım bizim eve gelmişti. Tanımadığım bir kadın arkadaşım için akrep, yılanı çeker demişti. Böyle demesiyle evin yılanlarla dolması bir oldu. Aynı gün içerisinde uyanıp tekrar uyudum. İnsan yüzüne benzer yüze sahip bir köpek gördüm sahibi ona kötü davranıyordu ve ben rüyada gerçekten üzüldüğümü hissettim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Daha önceki rüyam da uzun zaman geçmesine rağmen yorumlanmamış ama ben yine de rüyamı yazayım bir yorumlayan çıkar belki. Rüyamda bir arkadaşım bizim eve gelmişti. Tanımadığım bir kadın arkadaşım için akrep, yılanı çeker demişti. Böyle demesiyle evin yılanlarla dolması bir oldu. Aynı gün içerisinde uyanıp tekrar uyudum. İnsan yüzüne benzer yüze sahip bir köpek gördüm sahibi ona kötü davranıyordu ve ben rüyada gerçekten üzüldüğümü hissettim.
Ilk ruyaniz s1k1int1l1 ruh halinizi yansitiyor kendinizle ilgili hoslanmadigini ve degismesi gerekdigini dusundugunuz bir yon yada huya sahipsiniz bu bir dusunce bicimide olabilir.Bunun zaman icinde size yada baskalarina zararli olacagini hissediyorsunuz ve alacaginiz tepkilerden cekiniyorsunuz.
Ikinci ruyaniz bana insanlar hakkindaki dusuncelereinizi yansitti kendiniz de dahil olmak uzere insanlarin haksizliga ugradigi, iyilik ,guzellik, durustluk ,vefa ,vicdan gibi kavramlarin degerini kaybettigi ve iyi insanlarin ezilmeye mahkum olduklari gibi bir dusunce yapiniz var sanirim.
Hayatin aci verici yaninin mutluluk veren yanindan daha cok oldugunu dusunuyor gibisiniz yada sadece acilari hissediyor iyi ve guzel seyleri cok daha az farkediyorsunuz.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhaba Pantea. Rüyamda bir kurbağa gördüm ama standart boyutlarda bir kurbağa değildi. Boyutu yaklaşık olarak bir kedi büyüklüğündeydi ve onu yakalamaya çalışıyordum. Mekan olarak da, köy gibi bir yerdi, hava soğuktu ve sanırım camii'ye doğru gidiyordu kurbağa, bende onu kovalıyordum...

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba Pantea. Rüyamda bir kurbağa gördüm ama standart boyutlarda bir kurbağa değildi. Boyutu yaklaşık olarak bir kedi büyüklüğündeydi ve onu yakalamaya çalışıyordum. Mekan olarak da, köy gibi bir yerdi, hava soğuktu ve sanırım camii'ye doğru gidiyordu kurbağa, bende onu kovalıyordum...
Yalnizlik ve sucluluk duygusu yasadiginiz bi zamandasiniz sanirim gunah duygusu da farkediliyor bilinc altinizda,dini inanclariniza ters oldugunu hissedip dusundugunuz bir seyler yapiyorsunuz ve bundan hissettiginiz gunah duygusu bu ruyanizin nedeni.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ilk ruyaniz s1k1int1l1 ruh halinizi yansitiyor kendinizle ilgili hoslanmadigini ve degismesi gerekdigini dusundugunuz bir yon yada huya sahipsiniz bu bir dusunce bicimide olabilir.Bunun zaman icinde size yada baskalarina zararli olacagini hissediyorsunuz ve alacaginiz tepkilerden cekiniyorsunuz.
Ikinci ruyaniz bana insanlar hakkindaki dusuncelereinizi yansitti kendiniz de dahil olmak uzere insanlarin haksizliga ugradigi, iyilik ,guzellik, durustluk ,vefa ,vicdan gibi kavramlarin degerini kaybettigi ve iyi insanlarin ezilmeye mahkum olduklari gibi bir dusunce yapiniz var sanirim.
Hayatin aci verici yaninin mutluluk veren yanindan daha cok oldugunu dusunuyor gibisiniz yada sadece acilari hissediyor iyi ve guzel seyleri cok daha az farkediyorsunuz.
Teşekkür ederim :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Yalnizlik ve sucluluk duygusu yasadiginiz bi zamandasiniz sanirim gunah duygusu da farkediliyor bilinc altinizda,dini inanclariniza ters oldugunu hissedip dusundugunuz bir seyler yapiyorsunuz ve bundan hissettiginiz gunah duygusu bu ruyanizin nedeni.
Sanırım haklısınız "Pantea" çok teşekkür ederim..

su-

Kayıtlı Üye
sitede yeni olduğumdan farklı bir başlık altına açmışım ve yeniden buraya kopyalamak istedim rüyamı...yaklaşık 3 senedir belirli aralıklarla devam eden bir rüyam var ki bu rüyamla ilgili birçok denemeler yapma şansına sahip oldum..herkesin bildiği dilde bir nevi lüsid rüya moduna girebildi.şimdi belki de benim atladığım bir nokta vardır diyerekten rüyamı kısaca anlatayım..birşehrin ara caddelerinden birinde ki daha önce hiç görmediğim evlerin arasından daha önce h,ç oturmadığım bir binaya yöneliyorum..evet burası benim evim dediğim yer ve ben bu apartmanın 5. katında oturuyorum..apartmana girişte ilk katı ve sonrasında diğer katları çıktıktan sonra 4.katta bir duraksıyorum ki bu katın kapısı hep açık ve kapısı karanlık ve içeride beni çok iyi tanıyan ,benim görmediğim sadece hissettiğim biri yaşıyor..bu kata geldiğimde nefesim kesilecek gibi oluyor ve hızla kendi katıma koşuyorum ama her defasında nasuıl oluyorsa 4. katta yaşayan her ne ya da her kimse benden önce 5.kata yani benim evime girmiş oluyor..tanrım hızına yetişemiyorum..sonrasında benim için hapis hayatı başlıyor ki bu evde yaşanmışlığın olduğu eski resimler ve eşyalara bakmaktan başka birşey yapamıyorum..daralıyorum..ve bu eve kendimden başka kimseyi alamıyorum.çünkü biliyorum ki o görmediğim kişi zarar verecek.o eve girene kadar bir rüya sürecindeyken girdikten sonra yapabildiklerim bilincimin ne kadar açık olması ile ilgili olarak devam ediyor..istediğim şekilde yönlendiriyorum

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
rüyamda bir temizlik şirketi işine girmek için gerekli bilgilerimle gidip, firma sahibiyle konuşuyorum adama diyorum ki; benim paraya ihtiyacım var 10 aydır boş geziyorum . ilk maaşımı haftalık verin diyorum adam yok olmaz diyor.iyi diyorum anlaştık sonra onun dükkan komşusu benimle birlikte işe girenleri dükkanına gelen malları indirmek için bizi çağırıyor. bende sinirleniyorum ilk günden işmi olur diye sonrasında iş bitiyor halı taşıyoruz bir yere hafif ağır iş bittikten sonra,yanıma bir adamı taraf tutup koşarak kaçıyoruz o işten o gün içinde dedim verdiğimiz belgeleri geri almaya gidelim diye söyleniyorum. ben onlara diyorumki bıçak alıcam yanıma biri bıçak veriyor bacağıma batırıyorum tamam bunun ucu sivri sağlam. üç adam peydah oluyor diyorum gelin belgelerimizi alıcam diye.neyse onlarda bıçak alıyorlar birisininkinin bıçağı sanki yılan gibi kıvrım ama geniş kıvrımlar uçu sivri değil .neyse firma sahibinden belgeleri istiyorum beni duvara bir adamı sıkıştırıp tutuyor yanımda getirdiğim adamlara birşey söyleyemiyor ve onlarda yardım etmiyor izliyorlar. sadece adam ayağımdaki ayakkabının en alt tabakasındaki plastiği ve topuğumdaki alt tarafını kesiyor ama canım fazla yanmıyor bende bir firsat buluyorum ince ama kesici olan bir çubukla adamın boynunu yarım hilal şeklinde kesiyorum az bir kan geliyor sonra sol ayağımın alt orta tarafını kesiyorlar hafiften kan geliyor ordan kapalı kırmızı renginde neyse hafif üzülerek gidiyorum bu dediğim yer e ilk gittiğimizde sarı saçlı bir kadın bize bakıyor sonrasında başını öne eğiyor.ailem beni böyle görünce üzlüyor ordan 3 tane atlı peydah oluyor öcümü almak için silahlanıyor en önde gidenin elinde normal siyah bir tabanca zift siyahı sonra.onların gittiğini gören polisler onları güç bela durduruyorlar.bu dediğim rüya bölgesi karışık ama eski yapıda urfa mardin yöresindeki evlere benziyorlar biraz yüksekte biryer.uyandıktan sonra içimde hafif bir hüzün vardı.

gülkurusu

Kayıtlı Üye
slm bende rüyamda basimi kel gördüm yani saclarim vardi ama elimle ayirdikca kellikler görünüyordu bayagi bir acilmisdi nerdeyse kelmisim

Pantea

Kayıtlı Üye
slm bende rüyamda basimi kel gördüm yani saclarim vardi ama elimle ayirdikca kellikler görünüyordu bayagi bir acilmisdi nerdeyse kelmisim
Bu ruya genelde ic sikintisi hissiyle uyudugumuzda gordugumuz turden bir ruya , etrafinizi saran bir turlu uzaklasdiramdiginzi sorunlar ve zihninizi yoran sorular icinizde biriken yorgunluk bunalim duygusunun bir yansimasi .

Pantea

Kayıtlı Üye
sitede yeni olduğumdan farklı bir başlık altına açmışım ve yeniden buraya kopyalamak istedim rüyamı...yaklaşık 3 senedir belirli aralıklarla devam eden bir rüyam var ki bu rüyamla ilgili birçok denemeler yapma şansına sahip oldum..herkesin bildiği dilde bir nevi lüsid rüya moduna girebildi.şimdi belki de benim atladığım bir nokta vardır diyerekten rüyamı kısaca anlatayım..birşehrin ara caddelerinden birinde ki daha önce hiç görmediğim evlerin arasından daha önce h,ç oturmadığım bir binaya yöneliyorum..evet burası benim evim dediğim yer ve ben bu apartmanın 5. katında oturuyorum..apartmana girişte ilk katı ve sonrasında diğer katları çıktıktan sonra 4.katta bir duraksıyorum ki bu katın kapısı hep açık ve kapısı karanlık ve içeride beni çok iyi tanıyan ,benim görmediğim sadece hissettiğim biri yaşıyor..bu kata geldiğimde nefesim kesilecek gibi oluyor ve hızla kendi katıma koşuyorum ama her defasında nasuıl oluyorsa 4. katta yaşayan her ne ya da her kimse benden önce 5.kata yani benim evime girmiş oluyor..tanrım hızına yetişemiyorum..sonrasında benim için hapis hayatı başlıyor ki bu evde yaşanmışlığın olduğu eski resimler ve eşyalara bakmaktan başka birşey yapamıyorum..daralıyorum..ve bu eve kendimden başka kimseyi alamıyorum.çünkü biliyorum ki o görmediğim kişi zarar verecek.o eve girene kadar bir rüya sürecindeyken girdikten sonra yapabildiklerim bilincimin ne kadar açık olması ile ilgili olarak devam ediyor..istediğim şekilde yönlendiriyorum
Normal ruay surecindeyken gordugunuzu ifade ettikleriniz bir kac seyi birden yansitiyor .Kurtulmak istediginiz korkulariniz ,asmak istediginiz sorunlariniz,ustunuzden atmak sitediginiz sorumluluklariniz .Yanisira kendinizde bilmediginiz ve kesfedemediginiz bazi seylerin varligina inaniyorsunuz bunlar sizi korkutuyor ve farkinda olmadan kendinize karsi bir korku besliyorsunuz ruyanizda kimligini gormediginiz o sey yada kimse aslinda sizin kendinizde gizli kaldigini dusundugunuz yada bilememekden dolayi korktugunuz yonunuz .
Lusid ruyalara inanmam halusunasyondan ibaret olduklarini yada bir tur hayal gorebilme fantazi kurabilme yetenegiyle iliskili olduklarina inaniyorum ruyanizin lusid olarak adlandirdginiz bolumunde dilediginiz yonlendirmeyi yapabilmenizde bu kanimi guclendiriyor .

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda bir temizlik şirketi işine girmek için gerekli bilgilerimle gidip, firma sahibiyle konuşuyorum adama diyorum ki; benim paraya ihtiyacım var 10 aydır boş geziyorum . ilk maaşımı haftalık verin diyorum adam yok olmaz diyor.iyi diyorum anlaştık sonra onun dükkan komşusu benimle birlikte işe girenleri dükkanına gelen malları indirmek için bizi çağırıyor. bende sinirleniyorum ilk günden işmi olur diye sonrasında iş bitiyor halı taşıyoruz bir yere hafif ağır iş bittikten sonra,yanıma bir adamı taraf tutup koşarak kaçıyoruz o işten o gün içinde dedim verdiğimiz belgeleri geri almaya gidelim diye söyleniyorum. ben onlara diyorumki bıçak alıcam yanıma biri bıçak veriyor bacağıma batırıyorum tamam bunun ucu sivri sağlam. üç adam peydah oluyor diyorum gelin belgelerimizi alıcam diye.neyse onlarda bıçak alıyorlar birisininkinin bıçağı sanki yılan gibi kıvrım ama geniş kıvrımlar uçu sivri değil .neyse firma sahibinden belgeleri istiyorum beni duvara bir adamı sıkıştırıp tutuyor yanımda getirdiğim adamlara birşey söyleyemiyor ve onlarda yardım etmiyor izliyorlar. sadece adam ayağımdaki ayakkabının en alt tabakasındaki plastiği ve topuğumdaki alt tarafını kesiyor ama canım fazla yanmıyor bende bir firsat buluyorum ince ama kesici olan bir çubukla adamın boynunu yarım hilal şeklinde kesiyorum az bir kan geliyor sonra sol ayağımın alt orta tarafını kesiyorlar hafiften kan geliyor ordan kapalı kırmızı renginde neyse hafif üzülerek gidiyorum bu dediğim yer e ilk gittiğimizde sarı saçlı bir kadın bize bakıyor sonrasında başını öne eğiyor.ailem beni böyle görünce üzlüyor ordan 3 tane atlı peydah oluyor öcümü almak için silahlanıyor en önde gidenin elinde normal siyah bir tabanca zift siyahı sonra.onların gittiğini gören polisler onları güç bela durduruyorlar.bu dediğim rüya bölgesi karışık ama eski yapıda urfa mardin yöresindeki evlere benziyorlar biraz yüksekte biryer.uyandıktan sonra içimde hafif bir hüzün vardı.
Ruyaniz oldukca ciddi baski altinda oldugunuzu acikca ortaya koyuyor icinizde cok yogun bicimde birikmis ofke ve yogun olarak cinsel temelli baski ve bunalimlar var .SIzin icin mumkunse en kisa zamanda boir uzmana basvurun gercekden patlamaya hazir bir bomba gibisiniz sanki su an icin farkinda olmasaniz bile bir sure sonra bu birikimler disari yansimaya size ve baskalarina zararli olmaya baslayacak cunki.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Benimki tek rüya;ama rüya içerisinde konudan konuya atlamışım.
Paragraflar şeklinde ayırarak anlatıyım.

Ağabeyim,ilk kız arkadaşı,ben dışarda geziyoruz.
O sırada yolda birisine resim çektiriyorlar.Ben arkalarına saklanıyorum.
Sonra kızla ikimiz resim çektirirken de zar zor ikna oluyorum.
Abimde kışlık mont atkı var ama.
Kızla ikimizin üzerinde kış zamanı incecik bir askılı body vardı.

Diğer rüyamda mutfaktayım.
Dışardan küçük bir kesekağıdında kavrulmuş kestane almışım.
Bir tavada onu ısıtıyorum.
Tadı da çok güzeldi evdekiler de yiyolar.
Ama üç dört kere tavada pişirmeme rağmen bitmek bilmiyor.

Biranda hertarafın buzlu olduğu bir yerde gördüm kendimi.
Müstakil bir ev ama o da karla kaplıydı.
Bahçe kapısı falan yoktu.
Yere eğilip ordaki sulara bişeyler yapıyorum.(hidrokinezi gibi).
Buzdan 5 metreyi aşkın bir duvar yükseldi o anda.

En son kendimi psikolog muayenehanesinde buldum.
Ondan çok hoşlanıyorum ve sırf bu yüzden ilaç tedavisine başlamak istiyorum.
Birden dışarı çıkıp muayenenin önündeki yazıları okuyorum.
(muayenehane dükkan gibiymiş. yazılar camda beyazla yazılmıştı.)
Adını ve bilgilerini okudum o zaman.
Döndüğümde kulağında kulaklık vardı,yüzükleri de dikkatimi çekti.
''Aaaa bu da hipnomeditasyon mp3 dinliyormuş bizimkiler gibi.'' dedim.

Analizinizi çok merak ediyorum;fena etkiledi bu rüya beni.

Pantea

Kayıtlı Üye
Benimki tek rüya;ama rüya içerisinde konudan konuya atlamışım.
Paragraflar şeklinde ayırarak anlatıyım.

Ağabeyim,ilk kız arkadaşı,ben dışarda geziyoruz.
O sırada yolda birisine resim çektiriyorlar.Ben arkalarına saklanıyorum.
Sonra kızla ikimiz resim çektirirken de zar zor ikna oluyorum.
Abimde kışlık mont atkı var ama.
Kızla ikimizin üzerinde kış zamanı incecik bir askılı body vardı.

Diğer rüyamda mutfaktayım.
Dışardan küçük bir kesekağıdında kavrulmuş kestane almışım.
Bir tavada onu ısıtıyorum.
Tadı da çok güzeldi evdekiler de yiyolar.
Ama üç dört kere tavada pişirmeme rağmen bitmek bilmiyor.

Biranda hertarafın buzlu olduğu bir yerde gördüm kendimi.
Müstakil bir ev ama o da karla kaplıydı.
Bahçe kapısı falan yoktu.
Yere eğilip ordaki sulara bişeyler yapıyorum.(hidrokinezi gibi).
Buzdan 5 metreyi aşkın bir duvar yükseldi o anda.

En son kendimi psikolog muayenehanesinde buldum.
Ondan çok hoşlanıyorum ve sırf bu yüzden ilaç tedavisine başlamak istiyorum.
Birden dışarı çıkıp muayenenin önündeki yazıları okuyorum.
(muayenehane dükkan gibiymiş. yazılar camda beyazla yazılmıştı.)
Adını ve bilgilerini okudum o zaman.
Döndüğümde kulağında kulaklık vardı,yüzükleri de dikkatimi çekti.
''Aaaa bu da hipnomeditasyon mp3 dinliyormuş bizimkiler gibi.'' dedim.

Analizinizi çok merak ediyorum;fena etkiledi bu rüya beni.

Kendinizin yada baskalarinin dis gorunusune cok fazla dikkat eden birisiniz ,icinizde bazen yogun bazende daha az olarak hissettiginiz bir tatminsizlik eksiklik duygusu var ve ne yaparsaniz yapin bunu tamamen yok etmeyi basaramiyorsunuz nedenini bilmediginiz icin .Karsi cinsle cok yakin ve rahat iliskiler kurmakda sorun yasiyorsunuz ozellikle cinsel acidan soguk mizacli birisiniz .Seffaflik sizin icin onemli ama bunu daha cok karsinizdaki insanlardan bekliyorsunuz yani guvenilir olmakdan cok guvenebilmek sizin icin cok onemli .Kendinizi gizlemek dusundugunuz yada hissettiginizden farkli davranmak zorunda hissediyorsunuz.Genel anlamda kendinize odakli yasiyorsunuz sizin icin siz onemlisiniz bu baskalarini onemsemediginiz anlamina gelmiyor ama oncelikle kendinizle ve ozelliklede dis gorunumunuzle cok ilgilisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...