Gördüğüm Sembol..

wblackw

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çizmeye çalıştım ancak benzetemedim dün gece saat 4 gibi uyuyakaldım 6ya doğru uyandım ve gördüğüm rüya gerçekten beni etkiledi tam olarak neler oldu hatırlamıyorum ama elimin içinde anlatmam gerekirse şöyle bir sembol vardı..

elimin ortasında büyük bir yuvarlak delik yani içinden bir fındığın geçebilceğinden biraz daha küçük sonrasında 4 kenarında 1er küçük yuvarlak onlarında hemen köşesinde yarım daire şeklinde delikler...
görür görmez uyandım.. Bu arada umarım anlatabilmişimdir anlattıklarımdan yola çıkarak çizebilcek biride varsa görürsem bu diyebilrim şimdiden teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hangisi Mavi olan mı Yeşil olan mı?

wblackw

Kayıtlı Üye
yeşil olan ancak ortadaki yuvarlaklar tam kapalı deillerdi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çiziverin bir zahmet bari o şablonu kullanarak. :D

wblackw

Kayıtlı Üye
gerçekten beceremioruM=) şöyle soyleyeyim kenardaki kapalı yuvarlaklarda ortadaki açık yuvvarlak gibi ancak daha küçükleri

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
gerçekten beceremioruM=) şöyle soyleyeyim kenardaki kapalı yuvarlaklarda ortadaki açık yuvvarlak gibi ancak daha küçükleri
Olmaz öyle çizin. Zaten canım sıkkın her yerde kar var burada yok. :hang:
Bu kadar çizdim anlattığınız kadarıyla. Becerirsiniz açın paintte dosyayı yapın. :)

wblackw

Kayıtlı Üye

işte bunun gibiydi.

burdada kar yok =))

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

işte bunun gibiydi.

burdada kar yok =))
Tamam o halde bu pozitif bir anlatımı simgeliyor daha fazla derinleştirmek istiyorum anlatımı ama yanlış bilgi vermek istemiyorum. Daha fazla detay anlatabilirseniz veya devamı olursa hatırlatın bende ona göre anlatayım.

wblackw

Kayıtlı Üye
sonrası yok ama öncesi var bir binadayım elimi bir yere dayıyorum sanırım bir duvar sonra büyük görkemli bir asansöre biniyorum asansör camdan elime bakıyorum bu simge ilk önce boya sanıyorum elime arkadanda bakıyorum ve delik olduğunu görüyorum ve o an uyandım..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sonrası yok ama öncesi var bir binadayım elimi bir yere dayıyorum sanırım bir duvar sonra büyük görkemli bir asansöre biniyorum asansör camdan elime bakıyorum bu simge ilk önce boya sanıyorum elime arkadanda bakıyorum ve delik olduğunu görüyorum ve o an uyandım..
Hangi el? Başka detay? Kişiler? Hisler? Olaylar? Uyandıktan sonraki hisler?

wblackw

Kayıtlı Üye
Sağ elim .. Asansörde annem ve kız kardesim(ablam) vardı.Neden bilmiorum elimi onlardan saklamaya çalışıyordum uyandığımda sadece elime baktım ve fazlasıyla ürkmüştüm.

nohot

Kayıtlı Üye
çok ilginç..hayrolsun inşallah!!!

Ori

Kayıtlı Üye
Hayırlara vesile olsun.

wblackw

Kayıtlı Üye
sayın Chillout sorduğunuz sorulara cevap verdim=) yorumunuzu bekliorum