Cin Suresi ile celb-i muhabbet

oxxo34

Kayıtlı Üye
Buda Sure-i Cin in ayrı bir davetidir. Bir kimseyi celb ve teshir etmek istersen: Tenha bir mekanda abdest aldıktan sonra, Cin suresi nin bu davetini onyedi (17) defa okursan, matlubun yanına Allah Teala nın izniyle celb olur.

Onyedi defa okunacak Cin Suresinin daveti budur:

بِسْمِاللهِالرَّحْمَنِالرَّحِيمِقَلْاُحِىَاِل َّىاَ نَّهُاسْتَمَعَنَفَرٌ

مِنَالْجَنِّفَقَالُوااِنَّاسَمِعْنَاقُرْآنًاع َجَبً ايَهْدِىاِلَىالرُّشْدِِفَآمَنَّابِهِوَلَنْنُش ْرِكَ بِرَبِّنَااَحَدًاوَاَنَّهُتَعَالَىجَدُّرَبِّن َامَا تَّخَذَاصاَحِبَةًوَلاَوَلَدًاوَاَنَّهُكَانَيَ قُولُ َسَفِيهُنَاعَلَىاللهِشَطَطًاوَاَنَّاظَنَنَّاا َنْلَ نْتَقُولَاْلاِنْسُوَالْجِنُّعَلَىاللهِكَذِبًا وَاَن َّهُكَانَرَجَالٌمِنَاْلاِنْسِيَعُوذُونَبِرِجَ الٍمِ نَالْجِنِفَزَادُوهُمْْرَهَقًاوَاَنَّهُمظَنُّو اكَمَ اظَنَنْتُمْاَنْلَنْيَبْعَثَاللهُاََحَدًاوَاَن َّالَ مَسْنَاالسَّمَاءَفَوَجَدْنَاهَامُلِئَتْحَرَسً اشَدِ يدًاوَشُهُبًاوَاَنَّاكُنَّانَقْعُدُِمنْهَامَق َاعِد َلِلسَّمْعِفَمَنْيَسْتَمِعِاْلآنَيَجِدْلَهُشِ هَابً ارَصَدًااَللَّهُمَّاِنِّىاَسْئَلُكَبِاسْمِكَا لْعَظ ِيمُرَبَّاْلاِنـْسِدَعْوَةَالْجَبَرُوتِعُلُوّ ًاوَب ِحَقِّآدَمَنُورِكَاْلاِنْسِوَبِحَقِّالْجِنِّو َاْلا ِنْسِوَبِحَقِّاَسْمَاءِالْجِنِّوَبِحَقِّكهيعص وَبِح َقِّطهوَبِحَقِّيسوَبِحَقِّحمعسقوَبِحَقِّاَسْم َاءِا للهِتَعَالَىوَبِحَقِّخَاتَمِسُلَيْمَانِابْنِد َاوُد ْعَلَيْهِمَاالسَّلاَمُوَبِحَقِّهَذِهِِِاْلاَس ْمَاء ِالْعِظَامُوَبِحَقِّسَيِّدِالسُّلْطَانِآدَمَي َاذَا الْجَلاَلِوَاْلاِكْرَامِيَانُورَنُورِوَجْهِكَ اْلاِ نْسِآدَمَوَبِحَقِّمُحَمَّدٍالْمُصْطَفَىصَلَّى اللهُ عَلَيْهِوَسَلَّمَاِنْسِآدَمَوَبِحَقِّتَوْرَاة ِاِنْ سِآدَمَوَبِحَقِّزَبُورَاِنْسِآدَمَوَبِحَقِّاِ نْجِي لَاِنـْسِآدَمَوَبِحَقِّقُرْآنِاِنْسِآدَمَوَبِ حَقِّ اْلاَنْبِيَاءِعَلَيْهِمُالسَّلاَمُاِنسِآدَمَو َبِحَ قّجَبْرَائِيلْوَمِيكَائِيلْوَاِسْرَافِيلْوَعَ زْرَا ئِيلْيَااَللهُيَااَللهُيَااَللهُيَارَحْمَنُيَ ارَحْ مَنُيَارِحْمَنُيَاغَفُورُيَاشَكُورُيَاحَلِيمُ يَاسُ لْطَانُيَاسُبْحَانُيَامَاجِدُيَاوَاحِدُيَااَح َدُيَ احَنَّانُيَامَنَّانُيَادَيَّانُيَاغُفْرَانُاَ لَّذِ ىاَنْزَلَمِنَالسَّمَاءِمَاءًفَاَحْيَابِهِاْلا َرْضَ بَعْدمَوْتِهَاواِذَاجَاءَاْلاِنْسِهَذِهِسَبْع َةاْل اَسْمَاءِِبِقُدْرَةِاللهِوَقُـوَّةِاللهِ

يَاذَاالْجَلاَلِوَاْلاِكْرَامُ

Bismillahirrahmanirrahim. Kul uhiye ileyye ennehüs temea neferun minel cinni fekalu inna semi’na kuranen aceba. Yehdi iler rüştü feamenna bih ve len nüşrike bi rabbina ehada. Ve ennehü teala ceddü rabbina mettehaza sahibeten vela veleda. Ve ennehü kane yekulü sefihüna alallahi şeteta. Ve enna zanenna en len tekulel insü vel cinnü alallahi keziba. Ve ennehü kane ricalün minel insi yeuzüne biricalin minel cinni fezadühüm rehaka. Ve ennehüm zannü kema zanentüm ellen yebasallahü ehada. Ve enna lemes nas semae fevecednaha müliet harasan şediden ve şühüba. Ve enna künna nakudü minha mekaide lis semı femen yestemiıl ane yecidlehü şihaben rasada. Allahümme inni eselüke bismikel azimü rabbel insi da’vetel ceberuti ulivva. Vebi hakki Ademe nurikel insi ve bihakkil cinni vel insi. Ve bihakki esmail cinni vebi hakki Kef He Ye Ayn Sat ve bi hakki Ta Ha ve bi hakki Ya sin ve bi hakki Ha Mim Ayn Sin Kaf ve bi hakki esma-illahi teala. Ve bi hakki hatemi Süleyman ibni Davud Aleyhimesselam. Ve bi hakki hazihil esma-il ızam. Ve bi hakki seyyidis sultani Ya Zelcelali vel ikram. Ya Nura nuri vechikel insi Ademe ve bi hakki Muhammed inil Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem İnsi Ademe ve bi hakki Tevrata insi Adem ve bi hakki Zebura insi Adem ve bi hakki İncile insi Adem ve bi hakki Kurani insi Adem ve bi hakki Enbiya-i aleyhimesselamü insi Adem. Ve bi hakki Cebrail ve Mikail ve İsrafil ve Azrail Ya Allahü Ya Allahü Ya Allahü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahimü Ya Rahimü Ya Rahimü Ya Ğafuru Ya Şeküru Ya Halimü Ya Sultan Ya Sübhan Ya Macidü Ya Vahidü Ya Ehadü Ya Hannanü Ya Mennanü Ya Deyyanü Ya Ğufranü Ellezi enzele mines sema-i maen fe ahyabihil arda ba’de mevtiha. Ve iza cael insi hazihi sebatül esma-i bi kudretillahi ve kuvvetillahi Ya Zelcelali vel ikram.

Bu daveti onyedi (17) defa okuduktan sonra yüz (100) defa Salavati şerif, üç (3) defa Sure-i Yasini şerif, yedi defa Ayetel kürsi, kırkbir (41) defa Sure-i Tebbet ve yedi (7) defada şu mübarek duayı oku .

فَاعْلَمْاَنَّهُلاَاِلَهَاِلاَّاللهُيَااَللهُ يَارَ حْمَنُفَاتَّخِذْهُوَكِيلاًيَاكَرِيمُوَكَانَال لهُعَ لِيمًاحَكِيمًايَامُحَمَّدْيَاعَلِىلاَفَتَىاِل اَّعَ لِِىوَلاَسَيْفِاِلاَّذُوالْفِقَارَاِشْفَعْعَل َىحُص ُولـِىوَمُرَادِىبِرَحْمَتِكَيَااَرْحَمَالرَّا حِمِي نَتَوَكَّلُوايَاخُدَّامَهَذِهِاْلاَسْمَاءِالش َّرِي فَةِبِجَلْبِوَاِحْضَارُفُلاَنََبِنْتِفُلاَنَة َ

Fa’lem ennehü la ilahe illallah.Ya Allah Ya Rahman. Fettehızhü vekila.Ya Kerimü ve kanallahü alimen hakima. Ya Muhammed Ya Ali la feta illa Ali ve la seyfe illa zülfikare işfa’ ala husuli ve muradi bi rahmetike ya erhamer rahimin. Tevekkelü Ya hudda me hazihil esma-iş şerifeti bi celbi ve ihdaru fülanete binti fülanete.

MÜELLİF: İMAM EBUL KASIM HAKIMUL HAZIK

NECRUZİ ŞAH SİMAVİ

SADELEŞTİREN : İDRİS ÇELEBİ

KAYNAK : UYUNEL HAKAİK.

Celb ve tesir için en uygun saatler kamer ay saatleridir. . ve buhur olarak da günlük yakabilirsiniz . ben bu konulara pek vakıf değilim bu bilgiyide internetten alıntı yaptım tabi dogrusunu sitenin biligili kişileri daha iyi bilir .

YasinLY

Kayıtlı Üye
Arapça yazılı olan Cin Sure'sinin kaçıncı Âyet'leri ?

tubix

Kayıtlı Üye
benim bildiğim cin suresinin tamamı okunacak

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ama sizin, bizim bildiğim yok, sorduğum Cin Sure'sinin kaçıncı Âyet'leri ?

nıhall

Kayıtlı Üye
ben 12 den sonra niyetle cin suresının tamamını 17 kez yedı gece okudum kendı benı aramadı ama arkadası aradı 20 gun sonra ben süreklı okumaya devam etsem yanlısmı olur

birkapıdağ

Banlı Kullanıcı
İş
prefabrik evler ve endüstriyel tesisat
Düşsel avuntular sokağını geçer geçmez, ah ahh meydanının tam karşısında, yandım Allah pasajında buluşup gözyaşlarımız içtiğimiz çayların içine damlarken, biz yani terkedilmişler yani kıymetsizler şapkamızı önümüze koyup bir daha düşünelim, Neyi yanlış yaptık diye ve bir daha bu yanlışa nasıl düşmeyeceğiz. Allah cc kimseye "Ne yapacağız ne edeceğiz Ya rabbi dedirtmesin yanlış'ın peşinden koşturmasın ve hepimize merhamet etsin. Uğraştığımız şeylere bakın halbuki bu Kur'an ve ayetleri ne için inmişti biz fevc fevc ne için kullanıyoruz heyhat keşke annem beni doğurmasaydı yada keşke bir domates fidesi olsaydım

nıhall

Kayıtlı Üye
çık ozaman bu sıteden rahatsız olduysan

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Düşsel avuntular sokağını geçer geçmez, ah ahh meydanının tam karşısında, yandım Allah pasajında buluşup gözyaşlarımız içtiğimiz çayların içine damlarken, biz yani terkedilmişler yani kıymetsizler şapkamızı önümüze koyup bir daha düşünelim, Neyi yanlış yaptık diye ve bir daha bu yanlışa nasıl düşmeyeceğiz. Allah cc kimseye "Ne yapacağız ne edeceğiz Ya rabbi dedirtmesin yanlış'ın peşinden koşturmasın ve hepimize merhamet etsin. Uğraştığımız şeylere bakın halbuki bu Kur'an ve ayetleri ne için inmişti biz fevc fevc ne için kullanıyoruz heyhat keşke annem beni doğurmasaydı yada keşke bir domates fidesi olsaydım
Şimdi burada yaptığınız uyarı ve sitemi elbette Kuran'da da yazan uyarılara göre yapıyorsunuz sizi anlıyorum. Fakat burada içerik belli, yani paylaşımların türevleri. Bu uyarıları daha uygun biçimde sürekli biz yapıyoruz her konuda zaten.
Ama sizin hatanız var. Sonuçta karşıma kim gelirse gelsin yine aynı şeyi söylerim. Siz esmaları kullanıyorsunuz sitenin başka başlıklarında gördüğüm kadarıyla. Çok mu farklı sizce? İnanın hiç farkı yok. Derin tartışmalara hiç girmeyelim sitede defalarca bu konu enine boyuna tartışıldı. Siz bir esmayı belli bir adetle okuyarak nasıl ki o esmanın üstüne verilen bir görev olmasa da görevlendiriyorsunuz bu da aynı şey teknik olarak. Hiç kimse kalkıp bana aaa olur mu demesin. Sadece siz değil kimse de bu konuda tartışmaya girmesin zira yine ayrı yere döneriz. Bir şeyi olduğu biçiminden çıkarıp farklı amaçlar için siz de kullanıyorsunuz ve yollarını soruyorsunuz. O sebeple şimdi bu sitem ve uyarı mesajınızı kendinize de yapmalısınız. Ayrıca burada kimse çocuk değil, cahil de değil. Neyin ne olduğunu, neyi yapıp yapamayacaklarını da biliyorlar içten içe.
çık ozaman bu sıteden rahatsız olduysan
Siz de bu şekilde kimseyi kovamazsınız. Üslubunuzu daha uygun ve yumuşak seçmeniz genel forum düzeni için daha uygun olacaktır.

Herkese kaliteli ve iyi forumlar.

gümüş

Kayıtlı Üye
Onun sadece kafası karışık, kendisini onamaya çalışıyor :(

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Arkadaşımız netten alıntı yapmış BİLİR kişilerden bu terkibin uygunluğunu ve eksik bir yeri olup olmadığını arkadaşımız gibi bende hatırlatarak sormak istedim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşımız netten alıntı yapmış BİLİR kişilerden bu terkibin uygunluğunu ve eksik bir yeri olup olmadığını arkadaşımız gibi bende hatırlatarak sormak istedim.
Bu eksik. Tamamını bulabilirsem ilk mesaja eklerim.

birkapıdağ

Banlı Kullanıcı
İş
prefabrik evler ve endüstriyel tesisat
Sevgili "gümüş" kafamın karışık olduğu ve kendimi onarmaya çalıştığım doğru bir tespit.
"La-edri" nin dediği gibi hiç kimseyi incitme yönünde'de değilim. Burada "mervenhl" ile polemiğe girecek'te değilim. Ayrıca kendisine yönelik herhangi birşey'de söylemedim genel durumu yansıtmaya çalıştım.

Sevgili "chillout" lütfen beni yanlış anlamayın hiç kimseye şunu şöyle yapmayın falan filan gibi birşey söylemedim elbette kişi kendinden sorumludur.Ben sadece düşüncelerimi paylaşıyor acaba benim gibi düşünen birileri varmı diye merak ediyorum burada yazdıklarımı bir uyarı niteliğinde'de yazmıyorum herkes herşeyin farkında zaten forum'da bir başka başlık altında " iftra at bana tecavüze yeltendi de " diyebilen insanlar bile var gönül isterdiki "mervenhl" birde ona aynı tepkiyi göstersin neyse siz ne demek istediğimi anladınız sanırım bütün amacım öğrenmek ve paylaşım öğrenirken'de birkaç söz'de ben söyleyeyim müsade ederseniz. Belki benimde kendime göre tecrübelerim vardır bu hayatta bunları en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım sevgiler.

handetolga

Kayıtlı Üye
Niyetlerimizi dualara yükledik. Bakalım Mevlam neyler..

Teyla

Kayıtlı Üye
Cahilligimi mazur gorun,davet yaziyor yukarida varlik daveti degil mi bahsedilen?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
17 defa okursanız zaten etrafınıza dolarlar. Bence ayetel kürsiyi daha önce okumanız gerek. Yalnızca cin suresini 18 gün devamlı okudum. Garip hadiselere şahit oldum. Eğer korkuyorsanız bu işlere bulaşmayın. Çünkü tüm ailenizi etkiler. Ben o süreçte zarar çekmedim. Ama kişilere göre değişir. Kardeşimde okumaya kalkışınca açıkça rahatsız olduklarını, kızgınlıklarını gördüm.

Teyla

Kayıtlı Üye
ben 12 den sonra niyetle cin suresının tamamını 17 kez yedı gece okudum kendı benı aramadı ama arkadası aradı 20 gun sonra ben süreklı okumaya devam etsem yanlısmı olur
Peki paranormal bir durum yasadiniz mi ? Yapmak istiyorum cesaret edemiyorum.Korunma olaylarini da pek beceremiyorum kafam karisti..

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Bu işler için erken olduğunu düşünüyorum belirli bir şekilde terbiye edilmek lazım. Zaten yanınızdan geçen ve sizi takmayan ( Takan olur ) etrafınızda toplanır ve bela getirir davet meselerleri gayet tehlikeli.