Olu bebegin ruhunu beslemek

CEBRAYIL

Kayıtlı Üye
Oncelikle hepinize merhaba demek istiyorum.Siteyi tesadufen 3 gun once internette dolasirken buldum.Kendim Singapurda yasiyorum.
Ben buradan cok ilginc ve ilginc oldugu kadar da ilgimi ceken birsey ogrendim.Durumu su sekilde simdilik ozet olarak sizlere sunmak istiyorum.Su sekilde:
Mesela bir insan bir guc elde etmek istiyor (zenginlik,sayginlik,mutluluk,yada hepsi,vs,,,)Bunun icin bir gerekli tapinaklara yada bazi dinlerin din adamlarina gidip (Hristiyanlik.Muslumanlik ve Yahudilik dinleri haric.Yani Budizm,vs,,,)Onlardan cocuk yada bebek ruhunu satin aliyorlar.Daha sonra o satin aldiklari ruh'u cok dikkatlice besliyorlar,evin koselerine oyuncaklar,giysiler koyuyorlar,vs,,, . Tipki kendi oze ve gercek cocuklari gibi.Bunun karsiliginda istedikleri gucleri elde edebiliyorlarmis.Genel olarak unluler,sanatcilar,vs,,,lerin tercih ettigi bir yontem bu.Lakin...Hersey bu sekilde gorundugu gibide guzel degil.Neden mi?Cunku o satin aldiklari ruh birgun gucleniyor ve hicbirseye ihtiyaci kalmadiginda o kisiye yada kisilere buyuk zararlar veriyor en sonundada erken olmesine sebep oluyor.
Olayi simdilik bu sekilde cok cok kisa olarak ozetledim.Aslinda detaylari cok var.Ve bu inanc inanilmaz bir sekilde de benimsenmis durumda zengin kesimler tarafindan.
Simdi burada tecrubeli olduguna inandigim yoneticiler var.Ben onlarin bu konu hakkindaki goruslerini merak ediyorum.Bazilariniza da sacma gelebilir.Lakin aslina bakarsak dunyada olan o kadar seylerden sonra bence pekte sacma degil simdi.
Saglicakla kalin...

Ispirtuel pikacu olayini animsatiyor bu anlatiklarin.Astral bir form yaratilmaya calisilmis,simdi yanlis ama bu islerden kimseye fayda gelmez.Bunun Majiyle bile uzaktan yakindan alakasi yoktur sadece zaman kaybi derim.Bak ben sana gercekleri söylüyorum,enerji formlari yaratabilirsin onlara git gel yaptirabilirsin ama "özgür hareket edemezler"bu formlar akilsiz form olur sen otur dersen otururlar kalk dersen kalkarlar yani oldukca sacma ve gereksiz birsey aslinda.Simdi kontrolsüz güc güc olmaktan cikar ama senin burda bahsetigin olay sadece Hayal Gücü ile alakalidir.Bu varlikla ne calisabilirsin nede ondan bilgi alisverisinde bulunabilirsin yani gereksiz birsey aslinda."Ruh birgün" gücleniyor derken yanlis anlasilma olmus,siz bir insan olarak asla ruh yaratamazsiniz.Tekrar söylüyorum burda yaratmis oldugunuz bir enerji formudur.Ruhu Allah yaratir.Sakin karistirmayalim ,bunlar batil inanctir bu yolarla ne zengin olan insanlar vardir nede sifa bulan insanlar vardir yani zaman kaybi .Yanisira bu güclendirme meselesi tek basina olmaz bunun icin ayin menziline uygun ritueler düzenlenir,yardimci Ruhlardan yardim istenilir vs. bir golem gibi düsünün ama dedigim gibi Astral bir pikacu yaratmis olursun sadece,zaman kaybi....Bu ara Singapoor da havalar nasil?

animax

Kayıtlı Üye
ilginç gerçekten çok ilginç herçi oturupta ölmüş bebek yiyen bir kavimden başka ne beklenir ki :)

Ori

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok ilginç buldum peki ilerde çok büyük zararı olcağını bildikleri halde neden hala besliyorlar onu anlamadım ve besledikten sonra başından atabilme gibi bi olanağı var mı acaba?

Father

Kayıtlı Üye
Gayet mantikli bence...bebek olurken yasama istegi , ve olacagi cocugun geleceginden artan enerjiler toplanabilir , tabii bunun icin cesitli lanetler var , bir objeye enerji toplamak zor degildir, bu enerji artik yasamadgini anlayinca da tepki verir ,sonucta yasadigini sanar o enerji bu da felakete yol acar , kisiden hincini cikarir

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ispirtuel pikacu olayini animsatiyor bu anlatiklarin.Astral bir form yaratilmaya calisilmis,simdi yanlis ama bu islerden kimseye fayda gelmez.Bunun Majiyle bile uzaktan yakindan alakasi yoktur sadece zaman kaybi derim.Bak ben sana gercekleri söylüyorum,enerji formlari yaratabilirsin onlara git gel yaptirabilirsin ama "özgür hareket edemezler"bu formlar akilsiz form olur sen otur dersen otururlar kalk dersen kalkarlar yani oldukca sacma ve gereksiz birsey aslinda.Simdi kontrolsüz güc güc olmaktan cikar ama senin burda bahsetigin olay sadece Hayal Gücü ile alakalidir.Bu varlikla ne calisabilirsin nede ondan bilgi alisverisinde bulunabilirsin yani gereksiz birsey aslinda."Ruh birgün" gücleniyor derken yanlis anlasilma olmus,siz bir insan olarak asla ruh yaratamazsiniz.Tekrar söylüyorum burda yaratmis oldugunuz bir enerji formudur.Ruhu Allah yaratir.Sakin karistirmayalim ,bunlar batil inanctir bu yolarla ne zengin olan insanlar vardir nede sifa bulan insanlar vardir yani zaman kaybi .Yanisira bu güclendirme meselesi tek basina olmaz bunun icin ayin menziline uygun ritueler düzenlenir,yardimci Ruhlardan yardim istenilir vs. bir golem gibi düsünün ama dedigim gibi Astral bir pikacu yaratmis olursun sadece,zaman kaybi....Bu ara Singapoor da havalar nasil?

Art niyetli olarak yazdiginiza inanmiyorum.Tamamen dini inanclar sebebiyle boyle yazmissiniz.Kesinlikle saygi duyuyorum size.
Bir kac mesaj oncesinde de soyledigim gibi ; belki ruh degildir.Burada "ghost" (hayalet) diyorlar.
Birde "batil inanc" denilen seylerinde bazilarinin gercek,dogru oldugu gun gibi meydandadir.
Havalar yagisli.Konuya katiliminiz ve ilginiz icin tesekkurler...

ilginç gerçekten çok ilginç herçi oturupta ölmüş bebek yiyen bir kavimden başka ne beklenir ki :)

Evet. Cin ulkesinde bazi koylerde , yerli halk insan eti(bebek) de yiyor.Tabii bu yasadisi.Dah cok cok ornekler var aslinda.
Iyi forumlar...

Gerçekten çok ilginç buldum peki ilerde çok büyük zararı olcağını bildikleri halde neden hala besliyorlar onu anlamadım ve besledikten sonra başından atabilme gibi bi olanağı var mı acaba?
Ogrendigime gore baslarindan atma gibi bir durumlari yok sanirim.
Insanlar herzaman ellerinden olandan daha fazlasini ister,daha fazla olanaklar bekler hayattan.Bunun icin parasi olan bu yontemi yapiyor (sonu ne olursa olsun yada sonunu dusunmeden)

Gayet mantikli bence...bebek olurken yasama istegi , ve olacagi cocugun geleceginden artan enerjiler toplanabilir , tabii bunun icin cesitli lanetler var , bir objeye enerji toplamak zor degildir, bu enerji artik yasamadgini anlayinca da tepki verir ,sonucta yasadigini sanar o enerji bu da felakete yol acar , kisiden hincini cikarir

Evet.Bu da cok mantikli.Neden olmasin...
Katilim ve fikriniz icin tesekkurler,iyi forumlar...

keremel

Kayıtlı Üye
benim düşüncem inancım doğrultusundaki kanaatim doğa üstü güçleri kullanarak yapılamayacak hiç bir şey yoktur.Yapılamayacak olan tek şeyde yaratıcının engeli ile olur.Mesela örnek vermek gerekirse bu güçleri kullanarak-belki de bu yapılacak şey 1 gün 1 ay veya 1 yıl alır-ama kesin sonuca varılır.Öyle ki bütün dünya liderlerinin teker teker ölümü gerçekleştirilebilr.Eğer bu tür yapılacak doğa üstü olaylar İslam dini aracığı ile yapılırsa ucu bucağı yoktur yapılacakların.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bebeğin öldürülmesinin sebebi onun ruhunu kullanmak değil bir adak olarak görün.Gerçeği söylemezler tabiki yoksa bebeğin ruhunun sizle bir alakası kalmaz öldükten sonra.Yaptığınız sadece o kötü enerjili varlığa adak vermek ve isteklerinizin karşılığını almak paganizmde geçer bu tür sunak adak vs tam kestiremiyorum doğru kelimeyi...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
benim düşüncem inancım doğrultusundaki kanaatim doğa üstü güçleri kullanarak yapılamayacak hiç bir şey yoktur.Yapılamayacak olan tek şeyde yaratıcının engeli ile olur.Mesela örnek vermek gerekirse bu güçleri kullanarak-belki de bu yapılacak şey 1 gün 1 ay veya 1 yıl alır-ama kesin sonuca varılır.Öyle ki bütün dünya liderlerinin teker teker ölümü gerçekleştirilebilr.Eğer bu tür yapılacak doğa üstü olaylar İslam dini aracığı ile yapılırsa ucu bucağı yoktur yapılacakların.

Dusuncelerinize saygilar...Bence de bu koca kainatta yalniz degiliz.Sadece cinler,insanlar,hayvanlar,bitkiler yok.Bence ismini bile bilmedigimiz daha envayi cesit varliklar var.Iyi forumlar...

Bebeğin öldürülmesinin sebebi onun ruhunu kullanmak değil bir adak olarak görün.Gerçeği söylemezler tabiki yoksa bebeğin ruhunun sizle bir alakası kalmaz öldükten sonra.Yaptığınız sadece o kötü enerjili varlığa adak vermek ve isteklerinizin karşılığını almak paganizmde geçer bu tür sunak adak vs tam kestiremiyorum doğru kelimeyi...

Ogrendigim kadari ile sanirim genel olarak "oldurme" islemi olmuyor (ama az da olsa bu islem de var sanirim ) Lakin cogunlukla olmus bebeklerin ruhlari (yada hayalet'i) ile yapilan bir islem bu.