Rüyada Her Türlü Haber Almak için;

nohot

Kayıtlı Üye
Eğer bir kimse haber almak isterse, hertürlü haberi almak için; En'am Sure'sinin 103. ayetini 21 defa okur ise, canlıdan cansızdan rüya yolu ile haber alır. Denenmiştir tarafımdan, abdestli okuyunuz birde kişinin kendisini rahat hissedip odaklanabilmesi için;
Mümkünse herkes uyuduktan sonra ve inanarak okusun....

Bismillahirrahmanirrahim.
La tütrikühül ebsaru vehuve yudrikül ebrase vehuvel latifu habir.

kaynak:hastalara şifalı sırlar hazinesi-Mehdi AYDIN

• Beğendim
Tepkiler: Ori

kervan_81

Kayıtlı Üye
Selam Dostum Bilgin için teşekkür ederim.
Senden ricam bu uygulamayı tam olarak nasıl yapacağız ne nasıl yaptığını detaylı bi anlatım gerçekleştirirsen sevinirim.
Bu Gece deneyeceğim. Kendi bilgim ce nasıl yaparak.
İnşallah bi başarabilirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Akşam deneyeceğim teşekkürler.

HeLga

Kayıtlı Üye
Teşekkürler :)
İnşallah haber gelir.
Yatmadan önce deneyeceğim.

kurni

Kayıtlı Üye
teşekkürler güzel bir paylaşım

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Şimdilerde benim okuduğum başka bir dua var.bunuda okursam yinede haber alabilirmiyim rüyamda öğrenebilirmiyim

YasinLY

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir paylaşım Allah Razı olsun...

La-edri

Kayıtlı Üye
Rüyalarda talebe göre "HER TÜRLÜ HABER" alabilecegimiz düsüncesine karsiyim, karsiyim cünki bu inanis cok hayali .
Rüyalar ilham verebilir, elbette haber yada bilgilerde edinilebilinir bu inanisa karsi degilim,inkarda etmem, Ama nasil bir takim olumlu gücler tarafindan güzel/dogru bilgiler alabilme ihtimaliniz varsada, akside mevcut..
Arzu eden arkadaslar elbette bu tip uygulamalar yapacaklardir, ama bir ehemniyeti yoktur.
"HER sey" zaten imkansiz!
Insanlar "herseyi bilme ögrenme"arzununa sahib, ama insan her türlü bilgiye sahib olamaz, hertürlü gücüde sahib olamaz,
Bunu anlamak cokmu zor kimse "ILAH" degilki, HER! türlü bilgiye sahib olsun yada güce..
Bence bu ve buna benzer paylasimlar, hayaldünyasi genis olan yada bilgi ve kendine güveni az olan arkadaslarin, hayattaki dursuslarini etgiledigine inaniyorum..
Bence daha kücük yasda olan paylasimci arkadaslari korumaya yönelik paylasimlar sunmaliyiz... En azindan bazi kelimeleri farkli kulanabiliriz..

yağmur82

Kayıtlı Üye
Bu ayeti bilinçli mi böyle yazdiniz yoksa yazim hatasimi oldu.bahsettiğiniz ayetle bu ayetin yazilişi birebir ayni değil.

glfm

Kayıtlı Üye
bu sıralar rüyalarım çok karışık neden bilmiyorum ama,bunuda deniğcem tabi yanlış telafuz edilmiş değilse,şimdi dua doğrumu verilmiş?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ben daha evvel denemiştim ama gerekli haberi alamadım. Acaba ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum. Deneyeceğim diyenler, sonucunu burada paylaşırsa sevinirim.

yağmur82

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı yapan oldumu.ben yaptım bir rüya gördüm anlatsam olur mu olmazmı

yağmur82

Kayıtlı Üye
Rüyamda dedemin evindeydim.patronum yaşli bir abimde oradaydi.evi düzenliyormuşusuz oraya taşinilacakmiş.evin kapisindan bahçeye çikiyorum.duvara dayali iki büyük kapi bir toplanti masasinin sadece üst kismi oval olarak dayali duruyor ama ağaci yontmuşlar boyanmamiş bile açik renk ve çok kalin vede büyük noramale göre eve yerleştirilecekmiş nasil siğacak bunlar diyorum.yaşli abim bahçede temizlik yapiyormuş, ateş yakmiş bahçede normalde bir çeşme var ona yakin bir yerde ateş yakmiş.bahçenin arka kisminda odunlar var ayrica.bende ateşte yansin diye birşeyler götürüyorum ama ateşin istünde çamur tabakasi görüyürum biraz çamuru itince altinda kipkirmizi kor görüyorum.ateş tekrar harlasin diye odun kirmaya başliyorum odunlari kirarken taara gibi birşey kullaniyorum ve zorlanmiyorum tek vuruşta kiriyorum.bu rüyanin yorumu nedir.sorduğum soruyla bağlantili gibi geldi ama bir uzmanin yorumuna ihtiyacim var.