sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azra212

Kayıtlı Üye
Uygulamayı yaptık bir gelişme olmadıysa bu uygulamanın tutmadığı anlamına mı gelir? Yoksa devam etmek gerekir mi?

mameky

Banlı Kullanıcı
7 gün deva ediliyor ve hiç bir uygulamada ya tutmazsa diye düşünmeyin bunu düşünürseniz zaten duanın frekansını düşürürsünüz

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Ben yedi gün yaptım sonuç alamadım. Bilmiyorum baştan çok umutluydum ama sonradan acabalar başladı denemediğim dua kalmadı ki.

tubix

Kayıtlı Üye
Hakkında hayırlısı değilse bırak, zorlama bence.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Sevdiğini senden ayıran kişiye yapılsa ama ismini soy ismini nerde okuduğunu hangi okulu bitrdiğini biliyorum ama annesinin adını bilmiyorum. O zaman anne ismi yazan yere ne yazılacak? Yukarılarda bir yerde okudum, Havva olmaz deniyor da.

ata_berk10

Kayıtlı Üye
Ben yaptım bana yine çok soğuk. Mesajlarıma karşılık vermiyor.

oneybu

Kayıtlı Üye
Ben yedi gün yaptım sonuç alamadım. Bilmiyorum baştan çok umutluydum ama sonradan acabalar başladı denemediğim dua kalmadı ki.

Belkide sonuç almışsındır ama haberin olmamıştır. Sayın Chillout yukarıda kişinin dönmesini sağlamaz acı çekmesini sağlar demiş.

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Konubaşlığının sonunda dönmesi için yazıyor ama...

canavar

Kayıtlı Üye
Gerçekten etkili arkadaşlar.Haklıysanız yapın,tarafımdan denenmiştir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Uygun yıldız saatlerinde uygulanabilir. 30 Aralık'a kadar Merkür gezegeni geri harekettedir. Mümkünse, bu dönemde karar vermekten kaçının. Her konuda.

oscars

Kayıtlı Üye
Şimdi ben bütün sorulara cevap vereyim.
Birincisi bu bir büyüdür. Dua etmek başka belli bir sayıda bir şeyi tekrar edip, silaha dönüştürüp direk fırlatmak başka bir şeydir. Önce bunu bir anlayın, hür iradeye etki edebilecek her şey teknik olarak büyüdür bu konseptte. Ayrıca bunu sevdiğinize karşı değil asıl size zarar verene, size kötülük edene yapın. Bu okumanın karşıda yaratabileceği etkilerin farkında mısınız? Ayrıca siz bunu yaparken size de kötü şeyler olabilir, korkutulabilirsiniz. Ben size derim ki buna hiç girişmeyin. Ha cidden çok çok ciddi bir haksızlık oldu, sizin hakkınızı resmen gasp ettiler, size büyük kötülük yaptılar o zaman bir şey diyemem. Bu o size yapılanı geri de döndürmez, bu sadece o kötülüğü yapanın içinde inanılmaz acılar çekmesini ve pişmanlıklara girmesini sağlar. Yalnız dikkat edin ki, bu size göre bir haklılık olmasın. Zira gerçekten haklı değilseniz bu sefer hedefe yaşatacaklarınız gelir sizi bulur. Hem de en çabuğundan, en etkilisinden. Yani bence korkunuz daha ağır bassın benden size tavsiyedir. Çocuk işi değil bu. Hele bir de demişsiniz ki, benim şimdi bir sevgilim var ayrı değiliz ama ayrılabiliriz, yapsam mı? Oldu, yapın. Evde sinek gördüğünüzde de tank getirelim sineği onunla vururuz. Bakın bu dediğim gibi hakikaten size düşmanlık edene karşı bir okumadır. Belki bir çoğunuz bir hevesle kalktı yaptı bugün ama geri alabilirsiniz unutmayın. 660 kere okudunuz ya, daha fazlasıyla pişmanlığınızı sunun uygulamanın iptalini isteyin. Bazen 3. kerede de iptal edilir o ayrı bir konu.
Gelelim doğrusuna, burada hedefin adı sonra da hedefin annesinin adı söylenir. Bunu yaparken abdestli olun ve sonuna kadar, kesinlikle haklı olduğunuzda yapın.

Peki sevgili Chillout. Sonuna kadar haklı olduğumuza inanıyoruz ve hak gereği bizim yaşadığımız kadar sıkıntı yaşamasını istiyoruz. Bize yaşattıklarını yaşamasını istiyoruz. Bunu bir kere okunan o alt metinde bir değişikle sağlayabilir miyiz? Ne azı ne fazlası. Bize yaşattığı sıkıntının, günler haftalar süren açlığın uykusuzluğun, gözyaşının bizdeki etkisi neyse aynısını yaşamasını istiyoruz. Ne olurdu tavsiyeniz?

ecrend

Kayıtlı Üye
Merhaba;
Ben iki gündür bunu yapmaya başladım. Benim hikayem biraz garip aslında salaklığım da diyebiliriz ama canım yandı ciddi anlamda ki birde karşı taraftan yediğim hakaretlerde cabası. Söylenilen onca yalanın yanı sıra neyse asıl konu şu ki ben okumaya başlıyorum ve ortalama 330 civarına gelince yanaklarımda hafif bir uyuşma, esneme ve biraz miğde bulantısı oluyor. Bunun sebebi aşırı konsantrasyon mu yoksa başka bir sebebi olabilir mi?

lütfen

Kayıtlı Üye
Ben 3 gün önce ayrıldıgım ama bana 3 aydır çok cektırmiş olan sevgilime sadece dönsün diye yaptım. Üstelik aynı gece iki defa üst üste devam ettim okumaya. Aslında 3'lemek istedimde cok uykum gelmıstı, devam edemedım. Sabahta iş vardı malum uyudum ama salı gecesi yaptıgım seyın sabahı carsamba yani dun işe gittigimde onu gormeyı beklerken yan dukkanlardayız cunku akşama kadar hıc goremedım ve hatta gece gelmedı mı nerede kaldı bırı mı var dıye gunahını bıle aldım ama akşam bızım dukkanın onunden sekeleyerek gecti. Arkasından baktım baya topallıyor, merak ettım aradım ne oldu gecmış olsun dedım. ''Gece 3 cıvarı su ıcmeye kalktım, dusup bayılmısım.'' dedı. Duserkende ayagını zedelemış, butun gecede sabaha kadar agrıları gecsın dıye ıgne yapmışlar uyumus. Yanı ben duayı bıtırdıgımde saat 2:59'du, o 3'de oldu dedı. Bana cok ıyı davranmadı, donmedı de ama bu olanlar benı cok korkuttu. Cunku ben sadece donmesı ve yaptıgından pişman olması ıcın dıye bılıyordum.

alexandra

Kayıtlı Üye
İlk onun adı olacak, sonraki de annesinin adı.

Peki ikinci falan kendi adımız ve annemizin adı mı söylenecek? Ben yapıyorum 3.gün oldu ve bu şekilde yaptım.

arkadaşlar
vakti gece 12den sonra olsa daha iyi olur
kişi adını nereye yazma sorusuna gelince şöyle yapıcaksınız

mesela istediğiniz kişinin adı ahmet anne adı fatma diyelim
ahmet ibni fatma diceksiniz
burdaki fülan yazan yerlerede ilk istediğiniz kişinin adı sonra anne adı denicek

ilk fülana onun adı ve anne adı
2.fülana gene onun adı ve anne adı gelicek

Off başka bir kaynakta bulmuştum bunu orada ikinciye kendi adımız ve anne adımız söylenecek diyordu ve 3 gündür öyle yapıyorum. :( Ne olacak şimdi?

origanum

Yönetici
Off başka bir kaynakta bulmuştum bunu orada ikinciye kendi adımız ve anne adımız söylenecek diyordu ve 3 gündür öyle yapıyorum. Ne olacak şimdi?

Yeniden yapacaksınız tabi. Örneğin Fatma oğlu Ahmet diyeceğiniz yerde, Ahmet oğlu Fatma demişsiniz:D Pek çok kaynak yanlış tercümedir, o yüzden her kaynağa itibar etmeyiniz.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

Bunun Turkce olarak anlamlarını birisi verebilirse sevinirim. Tesekkurler. :)

wolf77

Kayıtlı Üye
Bunu bu gece deneyecegim. Karim cocuklarimizi alip evden kacti. Cok seyler denedim, tutmadi. Bakalim insallah bu tutar. Benim bildigim bu sedidel batsi kelimeler baska bir uygulamada birisinden intikam almak icindi galiba...

serfiraz

Kayıtlı Üye
Ya birşey söyleyeceğim, bunu bir yakınım eşi için okuyordu. Duayı ortada bırakmış, eşi de bu duayı görünce amacını okuyunca parlamı. Benim için mi okuyorsun felan diye kavga etmişler. Acaba duanın yan etkisi mi oldu ki?

darkangels

Banlı Kullanıcı
Ben tam bir sene önce sevgilimden çok severek ayrıldım.Bana yapmadıkları kalmadı ama çok seviyordum.Arkasından çok dua ettim geri dönsün die sabah ezanına kadar ağlayarak. Kısmet değilmiş belki de kadere bıraktım kendimi :(((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...