sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şimdi ben bütün sorulara cevap vereyim.
Birincisi bu bir büyüdür. Dua etmek başka belli bir sayıda bir şeyi tekrar edip, silaha dönüştürüp direk fırlatmak başka bir şeydir. Önce bunu bir anlayın, hür iradeye etki edebilecek her şey teknik olarak büyüdür bu konseptte. Ayrıca bunu sevdiğinize karşı değil asıl size zarar verene, size kötülük edene yapın. Bu okumanın karşıda yaratabileceği etkilerin farkında mısınız? Ayrıca siz bunu yaparken size de kötü şeyler olabilir, korkutulabilirsiniz. Ben size derim ki buna hiç girişmeyin. Ha cidden çok çok ciddi bir haksızlık oldu, sizin hakkınızı resmen gasp ettiler, size büyük kötülük yaptılar o zaman bir şey diyemem. Bu o size yapılanı geri de döndürmez, bu sadece o kötülüğü yapanın içinde inanılmaz acılar çekmesini ve pişmanlıklara girmesini sağlar. Yalnız dikkat edin ki, bu size göre bir haklılık olmasın. Zira gerçekten haklı değilseniz bu sefer hedefe yaşatacaklarınız gelir sizi bulur. Hem de en çabuğundan, en etkilisinden. Yani bence korkunuz daha ağır bassın benden size tavsiyedir. Çocuk işi değil bu. Hele bir de demişsiniz ki, benim şimdi bir sevgilim var ayrı değiliz ama ayrılabiliriz, yapsam mı? Oldu, yapın. Evde sinek gördüğünüzde de tank getirelim sineği onunla vururuz. Bakın bu dediğim gibi hakikaten size düşmanlık edene karşı bir okumadır. Belki bir çoğunuz bir hevesle kalktı yaptı bugün ama geri alabilirsiniz unutmayın. 660 kere okudunuz ya, daha fazlasıyla pişmanlığınızı sunun uygulamanın iptalini isteyin. Bazen 3. kerede de iptal edilir o ayrı bir konu.
Gelelim doğrusuna, burada hedefin adı sonra da hedefin annesinin adı söylenir. Bunu yaparken abdestli olun ve sonuna kadar, kesinlikle haklı olduğunuzda yapın.

blackangel85

Banlı Kullanıcı
Peki pişmanlık duyup af dileme, geri dönme söz konusu olabılır mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki pişmanlık duyup af dileme, geri dönme söz konusu olabılır mı?

Anlamadınız galiba, ben düşman diyorum siz hala sevgili diyorsunuz. :)
Yok yukarıda saydıklarımı size yaptıysa yani sizin hakkınızı gasp etti, sizi büyük kötülükler yaptı, sizi mahvetti ve sizden ayrıldı ise ve siz hala onun geri dönmesini istiyorsanız kusura bakmayın dün size ne yaptı ise yarın yapması durumunda o haksız olduğu kadar siz de haksız olursunuz. Yani acaba diyorum dün ne oldu? Dünden önceki gün yine size aynı şeyleri yaptı da size geri döndü sonra da dün yine aynı şeyleri yaptı da siz bir daha dönmesini mi bekliyorsunuz? Ben kim haklı kim değil kesin bilemem elbette ama dediğim gibi sonra siz başınıza gelenlerle kalırsınız,dikkat edin diyorum.

blackangel85

Banlı Kullanıcı
O dönsün, af dilesin, yere yapışsın ama ben istemiyorum deyip yollayım; niyetim bu. Barışayım gibi bir düşüncem yok, nerden cıkardınız anlamadım... Sizden daha fazla kendimi düşüneceğim şüphesiz chillout;)

onelya

Kayıtlı Üye
Vazgeçtim. :) Bu kadar detaylıca anlatıp uyardığın için çok teşekkürler. Dua dışında bir uygulama yapmak istemem zaten. Düşmanımda olsa kimse için yapmam, herkes elbet bir gün cezasını da mükafatını da alır zaten.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O dönsün, af dilesin, yere yapışsın ama ben istemiyorum deyip yollayım; niyetim bu. Barışayım gibi bir düşüncem yok, nerden cıkardınız anlamadım... Sizden daha fazla kendimi düşüneceğim şüphesiz chillout;)

Açıklamalarınızdan sonra kendinizi havadaki bir toz zerresini umursadığınız kadar umursuyorsanız bile bu uygulamadan da diğer uygulamalardan da uzak kalırsınız. Zira yarın öbür gün başvuru yapıp, benim üstümde ne var, bana ne oluyor, aman Allah'ım bu gelenler de ne, uyku kalmadı, psikoloji kalmadı vs. vs. dersiniz. Sistemin adalet düzenine akıl sermez mazallah sırf bu niyetinizi sunduğunuz için bile kötü şeyler başınıza gelebilir. Ben son kez görevimi yaptım ve tehlikeleri bildirdim. Gerisi size kalmış. Allah bile yarattıktan sonra karışmamış benim ne haddime, ister alın uyarıyı ister almayın :)

Vazgeçtim. Bu kadar detaylıca anlatıp uyardığın için çok teşekkürler. Dua dışında bir uygulama yapmak istemem zaten. Düşmanımda olsa kimse için yapmam, herkes elbet bir gün cezasını da mükafatını da alır zaten.

İsabetli karar ;)

ela.deniz

Kayıtlı Üye
Annesinin adini bilmiyorsak ne olacak, onun yerine ne diyebiliriz ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Anne adını bilmiyorsanız; Havva diyebilirsiniz.

Anne adını bilmiyorsanız havva diyemezsiniz. Bütün işlemlerin bir uygulanış şekli vardır. Hepsini bir kenara atarak yaptığınız çalışmalardan yarar beklemek oldukça gülünç olur. Sevdiğiniz ya da size geri dönmesini isteidğiniz kişinin anne adını bile bilmiyorsanız nedne ilişki yaşıyor ve neden geri döndürmek için çabalıyorsunuz ki.

canavar

Kayıtlı Üye
Bu konuda haklısınız. Anne adını bilmeyen biri yeterince tanımıyor anlamına gelir. Bu dua ile ilgili olarak, ''Anne adı bilinmiyorsa Havva denilebilir.'' diye yazıyor. Tabi, doğrusunu bilgili arkadaşlar daha iyi bilir.

tubix

Kayıtlı Üye
Pardon arkadaslar ben yanlıs yazmısım. İki kısıma da onun adı ve anne adı gelecek.

Evet chilluot un dediği gibi size çok büyük bir kötülük ettiyse yapın. Çünkü basit seylerden yapınca ucu size de değer yani ama haksız yere bırakılanlar, pişman olmasını isteyenler bunu yapabilir. Herkesin hür kararı, iradesi...

OpterCop

Kayıtlı Üye
Özür dileyerek birşey sormak istiyorum: Sorum yanlızca bu uygulama ile ilgili değil, genel olarak...

Benim sevdiğim kızın ve annesinin isimleri biraz bu gibi uygulamalar için kafa karıştırıcı.

Kızın ismi;
Kimlikte - Ayşe (örnek yanlızca)
Kullandığı ismi - Büşra (örnek yanlızca) - (Ailesi Dahil çoğunlukla Büşra ismi ile çağrılıyor. Etrafı da çoğunlukla Büşra ismini kullanıyor. Kendisini Büşra ismi ile tanıtıyor.

Annesinin; ismi
Kimlikte - Şahisde
Ama Malum türkçemiz %90 Şahisde demiyor ama "Şaheste, Şahesde, Şahiste vs. vs." gibi herkes yuvarlayarak, dili döndüğü şekilde hitap ediyorlar.

Şu durumda ben kendisine herhangi bir şekilde ulaşmak istesem eğer nasıl ulaşabilirim? Neleri hangi isimleri kullanmam gerekir? Bilgilendirirseniz çok sevirim. Şimdiden teşekkürler.

NOT: Belirttiğim isim örnektir. Esas bu değildir. Diğer söylediğim herşey gerçektir. Yanlızca içimden gerçek isimleri söylemek gelmedi, neden bilmiyorum...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özür dileyerek birşey sormak istiyorum: Sorum yanlızca bu uygulama ile ilgili değil, genel olarak...

Benim sevdiğim kızın ve annesinin isimleri biraz bu gibi uygulamalar için kafa karıştırıcı.

Kızın ismi;
Kimlikte - Ayşe (örnek yanlızca)
Kullandığı ismi - Büşra (örnek yanlızca) - (Ailesi Dahil çoğunlukla Büşra ismi ile çağrılıyor. Etrafı da çoğunlukla Büşra ismini kullanıyor. Kendisini Büşra ismi ile tanıtıyor.

Annesinin; ismi
Kimlikte - Şahisde
Ama Malum türkçemiz %90 Şahisde demiyor ama "Şaheste, Şahesde, Şahiste vs. vs." gibi herkes yuvarlayarak, dili döndüğü şekilde hitap ediyorlar.

Şu durumda ben kendisine herhangi bir şekilde ulaşmak istesem eğer nasıl ulaşabilirim? Neleri hangi isimleri kullanmam gerekir? Bilgilendirirseniz çok sevirim. Şimdiden teşekkürler.

NOT: Belirttiğim isim örnektir. Esas bu değildir. Diğer söylediğim herşey gerçektir. Yanlızca içimden gerçek isimleri söylemek gelmedi, neden bilmiyorum...
Böyle durumlarda hem kimlikteki adını hem de kendi kullandığı adını bir kullanmanızda sakınca yok.

OpterCop

Kayıtlı Üye
Çift isimliymiş gibi yani, çok teşekkür ederim. Annesinin ismini de kimliğindeki şekilde vurgulayarak yani "şahisde" şeklinde hitap etmem yeterli olacaktır sanırım. Tekrar çok teşekkür ederim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aslında kulağa okunan ismi hangisi ise onunla yapılması gerekiyor işlemler. Ve en çok kullanılan isme göre hareket ediliyor. Bu yüzden ikisini de kullanabilirsiniz. Önce seslenilen isimi tercih ediniz ama.

tubix

Kayıtlı Üye
Evet yule'ye katılıyorum. Sonuçta ona seslenilen ismi daha etkili olur.

~WAMPIR~

Kayıtlı Üye
YA ŞEDİDEL BATŞİ diye mi sadece 660 kere soyluyoruz, diğerlerini 1 kere mi sadece ?

tubix

Kayıtlı Üye
YA ŞEDİDEL BATŞİ yi 660 kere söleyip sonrasında yazan duayı 1 kere okuyacaksınız.

oxxo34

Kayıtlı Üye
Okuma saati olarak gece 12'den sonra denmiş. Saat kısmı tamam, peki gün olarak herhangi bir günde okunabilir mi yoksa özellikle okunması gereken bir gün var mı ?

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Okuduğunuz kişinin sizi önceden sevmesi gerekiyor mu yoksa herkes için okunabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...