sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albus

Kayıtlı Üye
Evet, hür iradeyi kısıtlayan bir durum.
Minareye kılıf uydurmaya ne gerek var?

cevriye

Kayıtlı Üye
Herkesin düşüncesine saygım olduğunu belirtmek isterim. Ancak unutulmamalıdır ki yapılan her uygulamanın sonuçları vardır ve bu sonuçların ağırlıklarını taşımak bazen oldukça zor olmaktadır. Ben sevgi ve başkasının iradesini etkilemeye yönelik uygulamaların doğru olmadığını düşünüyorum. Yapmadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ederim.

moskov

Kayıtlı Üye
bu filan bin filan kısmına ne yazıyoruz ben sadece onun adını biliyorum annesini adını sormak hiç aklıma gelmedi :)

tort

Kayıtlı Üye
Ya şedidel batşi'' 600 defa demiş sadece duayı okusak olurmu şimdi 600 defa okumayam (filan bin filan) demiş ilk önce onun adını söyleyip sonra kendi adımızı mı söylücez biraz aldınlatalım şahane bir dua

melek22

Kayıtlı Üye
Ya şedidel batşi'' 600 defa demiş sadece duayı okusak olurmu şimdi 600 defa okumayam (filan bin filan) demiş ilk önce onun adını söyleyip sonra kendi adımızı mı söylücez biraz aldınlatalım şahane bir dua
Önce onun adı sonra kendi adınız.

Pardon siz başka birşey sormuşsunuz sanırım, anne ismi ile onun ismi olucak arasında da bin veya binti

thales

Kayıtlı Üye
Döndürülmek istenen kişi bayan ise ; Onun adı binti Onun Anne adı
Döndürülmek istenen kişi erkek ise ; Onun adı bin Onun Anne adı

azade

Kayıtlı Üye
bunu deneyen varmı acaba deneyimini paylaşsa bizimle

mavii

Banlı Kullanıcı
Yukarıdakı duayı denedım ama 3 yıl nce bosandıgım esım gerı dondu halbukı ben sevgılımın gerı donmesını ıstıyordum acaba neden boyle bır etkı yapmıs olabılır bana bılgı verebılecek bırısı varmı arkadaslar????

cansu3423

Kayıtlı Üye
Dun bu saatlerde inanarak yaptım ve sonuç tahminimde ötesinde gelişti.Pireyi deve yapan adamın sanki kafasına taş düsmüstü.Cok degişik davrandı bana 6 ay boyunca hiç bukadar iyi davranmamıstı ve hic bukadar beni sevdigini bensiz yapamadıgını söylememişti.Bugun hep benimle gezdi işe bile gitmedi.Bu gecede okuycam ben sevdim bu büyüyü.bakalım yarın neler yapcak benim icin:D:D

Agresif_Kuzu

Kayıtlı Üye
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU.

İsim konusunda hep karışıklık yaşanmış ben bişey sormak istiyorum normalde kahır içinm yapılan çalışmada anne ismimiz ve kendi ismimiz olması tuhaf olmazmı? Düşünüldüğü zaman her iki yerede karşı tarafın ismi ve anne ismi gelmesi daha mantıklı ?

Lütfen biri cevap yazabilirmi ayrıca murada değilde maradamı olucak :|

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
1. Bu uygulama kişinin SADECE pişman olması, bundan dolayı azap çekmesi için okunur. Sevgilinin geri dönmesi, özür dilemesi vs. için okunmaz. Okuyan kişinin haksızlığa uğradığından emin olması gereklidir.

2. Ayın büyümeye başlandığı zaman okunmalıdır. (Hilalden dolunaya geçtiği dönem.)

3. ''YA ŞEDİDEL BATŞİ'' 660 defa okunduktan sonra ardından gelen kısım bir kere okunmalı; dua içindeki boşluklardan 1. ve 2.kısıma okuduğunuz kişinin ismi ve anne ismiyle beraber aşağıda yazacağım şekilde eklenmelidir:

-Kişi erkekse; X ibni Y(anne ismi)
-Kişi bayansa; X binti Y(anne ismi)

4. Okumaya başlamadan önce gerekli şartlar yerine getirilmelidir; abdest alınmalı, okunacak yerin ve kıyafetlerinizin temizliği sağlanmalı.

5. Sorulan sorulardan birisi de ''murada'' yerine ''marada'' olup olmadığı. Duada herhangi bir yanlışlık yoktur. İlk mesajda yazıldığı gibi eksiksiz okunmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...