cin çarpması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayran_255

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar, ben toplanmış 3 kuruş paramla ünlü bir medyuma gittim adam evleneceğim günü bile söyledi 2015 neyse arkadaslar medyumun dediği beni ilk okulda sonra da orta okulda cin çarpmış, rüyaların sıkıntıların nedeni oymuş ayrıca yıldızım da düşmüş, sizlerin arasında bilen biri varsa söyleyebilir mi, yarın büyük ihtimal arayıp gideceğim acaba ne yapar bana, yani içimdeki cini mi çıkaracak ??? Veya başka bir sey mi yapacak, arkadaslar bilen biri söylerse içim açılmış olur, yarın 11 den sonra arayacağım ve gideceğim, dualarınızı benden eksik etmeyin, inşallah iyileşirim, hayırlı akşamlar.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Cin çıkarma işlemini sadece havas ilmine sahip insanlar yapabılır eğer diğer insanlar denemeye kalkarsa ya kendılerine ya cini çıkardığı kişiye yada ailesine zarar verebilir. Anladığım kadarıyla geleceği söyleme gibi bir şeyde bulunmuş. Bence sahtekar biri. Bir dini bilgisi olan birine danışın öyle karar verin. Bunlar benim düşüncem diğer arkadaşların düşüncelerini de alın, kararı siz verin.

Wolfmanadam

Kayıtlı Üye
Bir sürü inanış ve ritüellere göre ayrı teknikler vardır.
İslamiyette "cin" adı verilen varlık,kendini bir ruha bağlamış ise bu geniş ilim sahibi biri tarafından gözetilebilir.
Hristiyanlıkta, kutsal su ve tanrının kelamları ile gözetilir.
Antik dinlerde ise ateş ve bazı materyaller sayesinde ayrışma gerçekleştirilir.

sonuç olarak müslüman bir ülkede olduğumuzdan dolayı,siz islam bilginlerinin bunu yapabileceğini düşünebilirsiniz,ama dünya genelinde ve dünya frekanslarında bunu gerçekleştirebilecek sayısız ritüel vardır.
bunları unutmayın.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaslar, ben toplanmış 3 kuruş paramla ünlü bir medyuma gittim adam evleneceğim günü bile söyledi 2015 neyse arkadaslar medyumun dediği beni ilk okulda sonra da orta okulda cin çarpmış, rüyaların sıkıntıların nedeni oymuş ayrıca yıldızım da düşmüş, sizlerin arasında bilen biri varsa söyleyebilir mi, yarın büyük ihtimal arayıp gideceğim acaba ne yapar bana, yani içimdeki cini mi çıkaracak ??? Veya başka bir sey mi yapacak, arkadaslar bilen biri söylerse içim açılmış olur, yarın 11 den sonra arayacağım ve gideceğim, dualarınızı benden eksik etmeyin, inşallah iyileşirim, hayırlı akşamlar.

Peki bu düşünceye varmadan önce tıbben bişiyler denedinmi belki sorunun bu değildir belki aklının sana yansıtdığı bir gerilimdir. Bu medyumlara güvenmek akıl işi değildir belki sizinle kaç kişiye aynı cümleyi kullanmışlardır. sana önereceğim hap olacak ... bu hapı kullan hiç bir sıkıntın kalmayacak heyecan tasa unutacaksın mutluluk hormanların artacak. bakış açın değişecek uzun bir süre kullanmanı öneririm...

La-edri

Kayıtlı Üye
Nasil bir sorununuz varki,böyle bir cözüme bas vurdunuz?
Kaldiki kötü rüya hep cin ile alakali degildir, hic tanimadiginiz birine niye paranizi yediriyorsunuz, is para ilede kalmaz aklinizi zihninizi allak bullak edecek,cok mantiksiz bir cözüm bu sizinkisi, Allah yardimciniz olsun insallah gitmezsiniz...

Voy

Kayıtlı Üye
Sayın Warcraft iyi niyetle yapmışsınız fakat lütfen doktora gözükmemiş birisine ilaç tavsiye etmeyiniz.Sonra o ilaçlar nelere yol açıyor biliyor musunuz ?Doktora gitme tavsiyeniz yeterliymiş.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Peki bu düşünceye varmadan önce tıbben bişiyler denedinmi belki sorunun bu değildir belki aklının sana yansıtdığı bir gerilimdir. Bu medyumlara güvenmek akıl işi değildir belki sizinle kaç kişiye aynı cümleyi kullanmışlardır. sana önereceğim hap olacak... bu hapı kullan hiç bir sıkıntın kalmayacak heyecan tasa unutacaksın mutluluk hormanların artacak. bakış açın değişecek uzun bir süre kullanmanı öneririm...

Aşırı vesvese vardı cins cins rüyalar göruyordum ilk gittim doktodu ilk 4 uyku hapı 1 sinir hapı verdi sabah akşam kullan en sonunda 5 6 ay sonra ellerim titremeye başladı hap kullanmaktan sonra birde titreme hapı ilave etti bende hiç bir değişiklik yoktu bir sürü hapı boşuna yuttum kilo aldım sonra komşumuz hoıcaya gitmemizi tavsıye etti hoca iyi gelmedi 2 hoca iyi gelmedi 3 hoca iyi gelmişti sonunda 5 6 yıl oldu bende yıldım ne olucaksa olsun dıyorum saolsun tanınmış medyum çok iyi bir sorun olcagını sanmıyorum bakım için 200 ytl aldı diğer işlem işlem için az para alcagını söledi çunku ben fazla pram yok dedim kımının parası kımının duası iyi olucaksın fazla takma üzme kendını dedi işte sımdılede arıcam konussam büyük ihtimalle yarın giderim benım için dua edin inanın çok ihtiyacım var işlem baya zor sanırım tele sekreteri dün aradımda 11 de 5 doğru arayın demiş 5:10 geçe aradım beklemiş çıkmış sonra işte sımdı arıcam heycanlıyım korkuyorum ama bu işi şimdi yapmassam ilerde benı ya sara beklıyor yada başk ruhsal sağlık korkuyorum ama bunu denicem biliyorum içimden cini çıkarcak yada öle umuyorum neyse benım için dua edın görüşürüz aktarmaları anlatırım size

hayran_255

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aradım ben yarın gelebilirmiyim dedim oda hayır pazartesi sabah karşı gel dedi gunu o zamanmış acaba günleri değişiyormu ??????????????????? benımki pazartesi olucana göre musallat olan cinin cinsi adı felen nedir yani gunune göre ayrı ayrı mı

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bakım yaparken bakım yapan elini bakım yapılanın başına koyup dua okuyor işlem bittiğindede sirke ile burnuna çektiriyor yüz yıkanıyor ne okunduğunu bilen varmı varsa paylaşabilirmi saygılar

hayran_255

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bakım yaparken bakım yapan elini bakım yapılanın başına koyup dua okuyor işlem bittiğindede sirke ile burnuna çektiriyor yüz yıkanıyor ne okunduğunu bilen varmı varsa paylaşabilirmi saygılar

Sirkeyle ne alaka acep bn bir sey bilmiyormusum meger ne yöntemler varmış

Ori

Kayıtlı Üye
Bence yanlış bir işe kalkışıyorsun arkadaşım geleceği felan söyledi demişsin bence sahtekar gibi bi doktora git.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Benimde başımdan ilginç vakalar geçdi ama içime girdi diye bir hisse kapılıp kendini sıkma rahat ol ve korkusuz ol bildiğin duaları oku Ayetel kürsünün çok faydası oluyor..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Dünyada gelmiş geçmiş bir kişi bile geleceği bilemez... Yanlış anlamada kardeş medyuma paranı, verme yazık. Site çok uygun bu tip konulara, gel güzelce paylaş bilenlerden yol alırsın bulamassan sonra başka yollara başvurursun...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dünyada gelmiş geçmiş bir kişi bile geleceği bilemez... Yanlış anlamada kardeş medyuma paranı, verme yazık. Site çok uygun bu tip konulara, gel güzelce paylaş bilenlerden yol alırsın bulamassan sonra başka yollara başvurursun...
Açıklama biraz kat'i ve keskin olmuş. Dünyada bir çok kişi geleceği izin verildiği kadar görür dersek daha uygun olur. Sonuçta geleceği görebiliyoruz. Az ama çok, izin verildiği kadar görüyor hatta sınıflandırabiliyoruz.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Bence yanlış bir işe kalkışıyorsun arkadaşım geleceği felan söyledi demişsin bence sahtekar gibi bi doktora git.

Arkadasım iyi niyetınden şüphem yok ama benim yazdıklarımı okumadın sanırım benım ilk gittim doktordu iyi gelse o zaman gelirdi gunde sabah akşam 4 uyku hapı 1 sinir hapı birde 5 6 ay sonra titreme başladı birde o haplardan verdi inan bana 55 kilodan 78 kiloya çıktıgımı bilirim tıp bu konularda çaresiz ben yaşadım ve gördum doktor sana hap vermeken başka bir sey yapmıyor ama ben bu konularada inanmıyordum baştan ama 3 gittim hoca iyi gelmeye başlayınca rahatlayınca anladımki sorun cinler ve benım tedavi olucam tarafta budur inan bana ilk gittim doktor olomayıp hoca olsaydı ne kilo alırdım nede bu kadar eziyet çekerdim ben o haplara 1 yılda bir sürü para verdim o paraların üçte birini güel bilen hocaa verseydım sorunum ortadan kalkıcakmış

bu sıkıntı başlıyalı 6 yıl oluyor inan bana okumadım dua kalmadı dua okurken kafayı yicektim abdest almada vesvese durmadan sıkıntı vesvese cins cins rüyalar gerilim sinir öfke durmadan allaha yalvarıyordum benı kurtarsın dıye okudugun duayı kabul olmıcakmış gibi düşünorsun o durumda gelen vesveselerden için arkadasım allah kimseye bu duruma düşürmesin bilen biirinin yardımını almadan bu lanetin sonu yok kendin yapamassın istedın duayı oku istersen hatim indir bakara suresini yasin suresını okudugum geceleri bilirim baştan sona ama geçmiyor daha çok vesvese başlıyor 6 yıldır gezmedım site okumadım cinler hakkında yazı kalmadı haklısın çoğu kişi bilmedıgı halde biliyom palavraları atıyor inan bana benım gittim hoca profesyonel ben bir şeyi araştırıp yapmam benı düşündugun için teşekkürler hayırlı akşamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...