peri çarpması?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onelya

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.Ben 27 yaşındayım bugüne kadar nerde karaktersiz kişi var onları bulup hoşlandım sonundada hüsrana uğradım tabiki.iyi kişilerde çıktı karşıma ama onları kendimden hep uzaklaştırdım etkilenmedim.bir kaç yıl önce bir falcıya gitmiştim sende büyü var demişti her falcı böyle söyler diyerek inanmadım ama tuttuğum her dal elimde kalmaya devam edince inanmaya başladım falcıya ve bugün bir hocaya gittim manen rahatlamaktı büyü falan yoksa bile kısmet açma duası okur üüfler rahatlarım diye düşündüm.hoca sende büyü falan yok fakat peri çarpması olmuşsun bu yüzden sen kimseyi sevemez ve evlenemezsin dedi bana bir dua yazacakmış ve ben onu gusül abdesti alarak muska şeklinde katlayıp yanımda taşıycakmışım 3 ay içinde evlenirsin ve bana telefon açarsın evlilik hazırlığına başladım dersin dedi.varmıdır böyle bir peri çarpması belirtileri nelerdir?yardımcı olursanız sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba arkadaşlar.Ben 27 yaşındayım bugüne kadar nerde karaktersiz kişi var onları bulup hoşlandım sonundada hüsrana uğradım tabiki.iyi kişilerde çıktı karşıma ama onları kendimden hep uzaklaştırdım etkilenmedim.bir kaç yıl önce bir falcıya gitmiştim sende büyü var demişti her falcı böyle söyler diyerek inanmadım ama tuttuğum her dal elimde kalmaya devam edince inanmaya başladım falcıya ve bugün bir hocaya gittim manen rahatlamaktı büyü falan yoksa bile kısmet açma duası okur üüfler rahatlarım diye düşündüm.hoca sende büyü falan yok fakat peri çarpması olmuşsun bu yüzden sen kimseyi sevemez ve evlenemezsin dedi bana bir dua yazacakmış ve ben onu gusül abdesti alarak muska şeklinde katlayıp yanımda taşıycakmışım 3 ay içinde evlenirsin ve bana telefon açarsın evlilik hazırlığına başladım dersin dedi.varmıdır böyle bir peri çarpması belirtileri nelerdir?yardımcı olursanız sevinirim.
O adama haber verin sonra da bize haber verin gelip halay çekelim düğünde. 3 ay içinde evleneceksiniz bütün GMPP hazırlık yapsın. Zaten herkes bir yere çarpıyor moda oldu, bu da ayrı bir konu. Bu adamlara göre herkese peri, cin, iftrit bilimum şey çarpmış.
Sevgili Onelya adam ya sol kulağı sağ eliyle tutmuş ya da ne dediğini çok iyi bilmiyor. Dilerseniz biz de kontrol ederiz. Yani bana biraz yüksek irtifada sarf edilmiş sözler gibi geldi bunlar.

onelya

Kayıtlı Üye
evet haklısınız ben dinledim ama hiç inanmadım.bana sen kendine aşıksın başka birine aşık olup evlenemezsin gibi şeyler söyledi.yaa benim birlikteliklerim oldu sevdim bağlandım ama yalancı ihanet eden karakterdeki kişilere denk geldim hep.iş hayatımdada hep çeşitli sebeplerle ayrılmak zorundakaldım en fazla 3-4 ay çalışabildim.ilşkilerimde öle 2-3 ayda nakavt oluyordu ben eli böğründe kalıyordum :) peki siz nasıl bakarsınız ne tür bilgilerim lazım size?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Size tavsiyem hayatınıza girecek kişileri seçerken daha dikkatli olmanızdır.
Karakteri,huyu size daha yakın birilerini bulmanızdır.
Aynı durum bende de mevcut; hayatıma kim girse onu terkediyorum.
Ben olayı cine,periye değil;kendi tutarsız karakterime bağlıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
evet haklısınız ben dinledim ama hiç inanmadım.bana sen kendine aşıksın başka birine aşık olup evlenemezsin gibi şeyler söyledi.yaa benim birlikteliklerim oldu sevdim bağlandım ama yalancı ihanet eden karakterdeki kişilere denk geldim hep.iş hayatımdada hep çeşitli sebeplerle ayrılmak zorundakaldım en fazla 3-4 ay çalışabildim.ilşkilerimde öle 2-3 ayda nakavt oluyordu ben eli böğründe kalıyordum :) peki siz nasıl bakarsınız ne tür bilgilerim lazım size?
Gözlerinizin belli olduğu bir resim ve içten verdiğiniz bir kontrol izni. Bu sembolik bir vizedir çünkü kendi inancıma göre izinsiz yapılan her şey o topraklara izinsiz giriştir, güvenlik ihlalidir. Sembolik olarak içten verdiğiniz izin dediğim gibi sadece kendi kişisel inancım için gerekli.

melek_23

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bende 25 yaşındayım şu ana kadar benim ilişkilerimde kısa sürdü. ne zaman birini sevsem çok fazla sürmeden bi şekilde bitmeye başladı. ben herhangi bir hocaya gitmedim tanıdığım bildiğim kimse olmadığı için. çıktığım insanlar düzgün olsa bile herşey yolunda giderken birden bitiyor ve ayrılıyoruzz. bunun neden böyle olduğunu merak ediyorum açıkçası ama ne yapabileceğimi de bilmiyorum. Chillout acaba bu konuda bana da yardım edebilirmisin. teşekkür ederim şimdiden.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Bende çok vesvese sıkıntı sinir vardı 1 gittim ve 2 gittim hoca peri çarpmış hurama olmuş demişti yaptıklarıda iyi gelmedi allah var 3 hoca sende büyü var demişti yaptıgı iyi geldi ama kısa sürdü şimdi yılların sıkıntısını geçirmek için parayla iyi bir hocaya gittik pazartesi gün gel dedi günü o zaman dedi oda cin çarpmış dedi ama dedikleride harfi harfine çıktı bozuk para isteyip suda baktı sonra yıldızlarımı kontrol etti kardes allah sana yardım etsın ama sunu bil sende ibadet ederken abdest alırken veya dua kuran okurken vesvese olmuyorsa aklına saçma sapan fikirler gelmıyorsa sıkıntı yoksa hiç ama hiç kafana takma geçmiş olsun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba arkadaşlar bende 25 yaşındayım şu ana kadar benim ilişkilerimde kısa sürdü. ne zaman birini sevsem çok fazla sürmeden bi şekilde bitmeye başladı. ben herhangi bir hocaya gitmedim tanıdığım bildiğim kimse olmadığı için. çıktığım insanlar düzgün olsa bile herşey yolunda giderken birden bitiyor ve ayrılıyoruzz. bunun neden böyle olduğunu merak ediyorum açıkçası ama ne yapabileceğimi de bilmiyorum. Chillout acaba bu konuda bana da yardım edebilirmisin. teşekkür ederim şimdiden.

Sadece ilişkiler yolunda gitmiyor diye kontrole gerek yok bana kalırsa. Yani anladığım kadarıyla bir tek ilişkilerinizde bazı sorunlar var. Başka bir şey yok diyorsunuz. Zannetmiyorum ki majikal kontrole girecek biçimde bir sorununuz olsun.

Bende çok vesvese sıkıntı sinir vardı 1 gittim ve 2 gittim hoca peri çarpmış hurama olmuş demişti yaptıklarıda iyi gelmedi allah var 3 hoca sende büyü var demişti yaptıgı iyi geldi ama kısa sürdü şimdi yılların sıkıntısını geçirmek için parayla iyi bir hocaya gittik pazartesi gün gel dedi günü o zaman dedi oda cin çarpmış dedi ama dedikleride harfi harfine çıktı bozuk para isteyip suda baktı sonra yıldızlarımı kontrol etti kardes allah sana yardım etsın ama sunu bil sende ibadet ederken abdest alırken veya dua kuran okurken vesvese olmuyorsa aklına saçma sapan fikirler gelmıyorsa sıkıntı yoksa hiç ama hiç kafana takma geçmiş olsun
Yazınızda bir kaç yere katılmıyorum. Anladığım kadarıyla standart hoca mantığının size empoze ettiği fikirler bunlar. Baştan başlayım. Gittikleriniz sende büyü var demişler bir şeyler yapmışlar ama kısa sürmüş demek ki ya ne olduğunu bilemediler ya da olan şeyin çözümünü bilemediler. Sana bir şeyler çarpmış diyenleri saymıyorum zaten. Acaba hayatlarında musallatın zarar verdiği (çarpmak) kaç kişi görmüşler? Yani adamın yaptığı şey yıldızname benzeri bir bakıma, su bakımı eklemek, kendi dili döndüğünce gördüğünü anlatmak ve Allah bilir ne için uygun gördüyse size bir gün vermek. Bu kişiye de dikkatli ve ihtiyatlı yaklaşın diyeceğim ama iş işten geçmiş anladığım kadarıyla. Gelelim hiç katılmadığım, size dediğim gibi muhtemelen yanlış empoze ettirilen bilgilere. Bir kere şunu bilelim ki varlıklar sadece müslümana veya ülkemizdekilere etki etmezler. Bu etkilerden biri de vesvese olayıdır. Peki Avrupa, Amerika, Antartika veya Afrika'da olan Müslüman olmayan adam zaten hayatında Kuran, namaz veya abdest bilmez. Peki o adamda nasıl anlayacak? Yani mantığı anlatabildim mi? İlla dini bir şey yaparken bir şey olacak diye bir husus yok. Bu yüzden, dini gereklerini yerine getirirken bir şey olmuyorsa sorun yoktur, diyemeyiz. İnsanları yanlış bilgilendirmekten sakının. Hele üç beş tane daha neyin ne olduğundan bir haber at gözlüklü hocaların verdiği bilgileri vermekten tamamen sakının. Bu arada çok bilmeye gerek yok yukarıdaki gibi biraz mantık kullanın yeterli. Allah akıli fikir ve mantık vermiş her şeyden önce. Size bir lafım yok, siz de böyle bilgilendirilmişsiniz belli ki lakin bilgileri verirken daha dikkatli olmalı.

dervis_dede

Kayıtlı Üye

Selam değerli onelya; öncelikle geçmiş olsun üzücü vede kısa süren arkadaşlıklardan dolayı.

Gitmiş olduğunuz herkimse hiç bişeyden haberdar değilmiş beyhude yaşayan, ne dediğini bilmeyen birisiymiş. Peri hiçbir zaman insanı çarpmaz, perinin görevi çarpmak veya insanlara sıkıntı verecek konumda değildir.
Peri konusunda içiniz rahat olsun.

Başka nedenler olabilir sizin konumunuz, başka nedenleri araştırmanız gerekir diye düşünüyorum.

Rosenna

Kayıtlı Üye
arkadaslar, lütfen hangi hocaya gittiginize cok dikkat edin! ben öyle bir cinci hocaya gittimki, felegimi sasirdim! ona ugradiktan sonra, evime cinleri ve perileri gönderdi. bu yüzden cok dikkat etmelisiniz. zaten iyi bir hoca az bir miktar para alir. cok para alandan korkacaksin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...