falın bendeki yan etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba.
Bu aralar baktırdığım falların hepsinde temiz bir gelinlik çıktı ve en yakınlarımın fallarında da benim tarif edildiğim gelinler çıkmış. Ancak, hep hayırlı görünen bu gelinlik nedense üvey annem de tam tersi olmuş ve bana "Sakın böyle birşey yapma çünkü sonu hayırlı olmayacak." dedi ve olumsuz anlamda bunun etkisinde çok fazla kaldım. Gerçekten bütün fallarda iyi görünen bu evlilik onun falında hayırlı çıkmamış olması korkutuyor beni. Çünkü bakan falcı çok iyi bir falcı.:eek:fftopic: Sizce yanılma payı varmıdır yada kendi iyi düşüncelerimizle bu durumu yenebilirmiyiz.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Düşünceni anladım ama gerçekten kendini buna şartlandırırsan durum kötüye gider ama bence aklındaki kötü düşünceleri at ve iyiye gideceğini düşün böylesi senin için daha hayırlı olur.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Annem benim evlenmemi istemediği için sonunu böyle bağlamış olabilir diye düşünüyorum. Çünkü bütün fallarda çok iyi çıkan bu durum bir falda nasıl fire verebilir ki..

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Siyahlı, var olan hiç bir şeyin yok olmaması gibi, düşünceleriniz de yok olmaz ve kozmik kurallar gereği düşünceleriniz, evrendeki benzer enerjileri size çeker. Yani olumlu düşünce olumlu tutum ve olaylara, karamsar ve olumsuz düşünceler de kötü olayları size çeker.

"Neden tüm belalar beni buluyor?" ya da "Neden her şey üst üste geliyor?" şeklindeki isyan cümleleri, başına gelen kötü bir olayın olumsuz enerji yüklediği ve çakralarına zarar verdiği kişinin devamında çektiği olumsuz enerjilerin neden olduğu olumsuz sonuçlardır.

Demek istediğim şudur, siz iyimserliğinizden taviz vermemeye çalışın; ki bu bazen çok zor oluyor, ama durumunuzu bir çok kişi iyi görmüş ve 1 kişi kötü görmüş ve o kişi de önyargılar içinde anladığım kadarıyla. Ayrıca fal kesin çıkacak diye bir şey de yok.

Ve evet "Kendi iyi düşüncelerinizle her şeyi yenebilirsiniz." Düşünce gücünüz hiç hafife alınmamalıdır. Olmasını istediğiniz gibi hayal etmeye devam edin. :)

Sevgi ve ışıkla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...