evde bişeyler görüyorum yardım edermisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
daha öncede bu tarz konular hakkında yardımınızı almıştım gece uyuyordum gözümü açtığımda karşımdaki kapının kenarında kolidorda üzerinde düzgün kıyafeti olan bir erkek çocuğu gördüm sonra biraz korktuktan sonra uykuya daldım sonra birkaç saat sonra gözlerimi açtığımda yeniden o çocuğu aynı şekilde gördüm ama sadece yarısı gözüküyordu ve yüzü belli olmuyordu yere bakıyordu hiç kıpırtamıyordu.daha öncede annemde evin kolidorunda garip varlıklar gördüğünü söylüyor. Ve belirtmek isterim o gece yani dün gece evde hiç kimse rahat ve huzurlu uyuyamamış bana yardım edermisiniz lütfen bu konuda.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
daha öncede bu tarz konular hakkında yardımınızı almıştım gece uyuyordum gözümü açtığımda karşımdaki kapının kenarında kolidorda üzerinde düzgün kıyafeti olan bir erkek çocuğu gördüm sonra biraz korktuktan sonra uykuya daldım sonra birkaç saat sonra gözlerimi açtığımda yeniden o çocuğu aynı şekilde gördüm ama sadece yarısı gözüküyordu ve yüzü belli olmuyordu yere bakıyordu hiç kıpırtamıyordu.daha öncede annemde evin kolidorunda garip varlıklar gördüğünü söylüyor. Ve belirtmek isterim o gece yani dün gece evde hiç kimse rahat ve huzurlu uyuyamamış bana yardım edermisiniz lütfen bu konuda.
Sıkışıp kalan bir varlık da olabilir başka bir şey de. Zararı yoksa bir şey yapmaya gerek yok. Size veya başkasına bir zararı olmamış anladığım kadarıyla.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Sıkışıp kalan bir varlık da olabilir başka bir şey de. Zararı yoksa bir şey yapmaya gerek yok. Size veya başkasına bir zararı olmamış anladığım kadarıyla.
evet zararı olmadı ama korktum yani bide çocuk gibi görünmesi normal mi ? nasıl çıkabilir ? napmamız lazım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
evet zararı olmadı ama korktum yani bide çocuk gibi görünmesi normal mi ? nasıl çıkabilir ? napmamız lazım

Sürekli olmuyorsa önemsemeyin görünmez zaten. Önemsemek, sevmek, korkmak, çekinmek, yakınlık duymak kısacası bir duygu yöneltmek varlığı besler veya ilgisini çeker. Zararsız olduğu için bunu diyorum, oralı bile olmayın. Zaten sürekli tekrarı da yok sanırım. Bakarsınız her gece farklı bir durum veya zarar verirse yine buradan bilgi verin tekrar bakalım duruma.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Sürekli olmuyorsa önemsemeyin görünmez zaten. Önemsemek, sevmek, korkmak, çekinmek, yakınlık duymak kısacası bir duygu yöneltmek varlığı besler veya ilgisini çeker. Zararsız olduğu için bunu diyorum, oralı bile olmayın. Zaten sürekli tekrarı da yok sanırım. Bakarsınız her gece farklı bir durum veya zarar verirse yine buradan bilgi verin tekrar bakalım duruma.
sürekli olmuyor ama arada bir oluyor böyle bişey görmesemde korktuğum buarada teşekkür ederim

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Bak ben de 3ay önce yengemlerin başından geçen hikayeyi anlatıyım.Şimdi benim yegenim var 10 yaşında kısa boylu bunlar ağaç kenalari vb. bodruma işemişler 10 kişi.Gece yatarken resmen cinleri görmüşler tövbe tövbe .Salonda brr adam dolasıyormus yarısı var yarısı yok belden üstü ciplak.Yani koridorda gidip geliyormuş bekçi gibi sanki.Ondan sonra bunlar uyumuş.Uyurken bunlara bir ses gelmiş kalk eve hırsız giriyor kalk diye.Tabi bunlar kalkmamıs,kalkarsa ne olacağını benden iyi biliyorsunuz.Öyle sabahı sabah etmişler..

Osiris

Kayıtlı Üye
@CasperCrazy

Yazınızı düzeltirmisiniz?

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
bak o gelen şey

bak bende 3ay önce yengemlerin başından geçen hikayeyi anlatıyım

şmidi benim yegenim var 10 yaşında kısa boylu

bunlar ağaç kenalari vb. bodruma işemişler 10 kişi fln

gece yatarken resmen cinleri görmüşler töbe töbe

salonda bi adam dolasıomus

yarısı war yarısı yok beldenn üstü ciplak

yani koridorda gidip geliomuş bekçi gibi sanki

ondan sora bunlar uyumuŞ

uyurken bunlara bi ses gelmiş

kalk eve hırsız giriyor kalk diye

tabi bunlar kalkmamıs

kalkarsa nolucagini benden iyi bilionuz

öle sabahı sabah etmişler..
benim gördüğüm düzgün giyinmli erkek çocuğuydu yüzü silinikti net değildi sabahı sabah ettim bende :(

taha38

Kayıtlı Üye
yani eviniz altıda bir çocuğun mezarıda olabilir.korkmadan konuşabilirsen sana belki bişiler anlatabilir ama kormadan konuşabilirsen :)

Voy

Kayıtlı Üye
yani eviniz altıda bir çocuğun mezarıda olabilir.korkmadan konuşabilirsen sana belki bişiler anlatabilir ama kormadan konuşabilirsen :)

Hayır böyle birşey yapmanızı tavsiye etmiyorum Syn.Chillout'un dediği gibi ilgilenmeyin.Varlığın ne olduğu belli değilken kalkıp konuşmaya kalkışmaya hiç gerek yok.Dikkat çekmeye hiç lüzum yok.

Pantea

Kayıtlı Üye
Hayır böyle birşey yapmanızı tavsiye etmiyorum Syn.Chillout'un dediği gibi ilgilenmeyin.Varlığın ne olduğu belli değilken kalkıp konuşmaya kalkışmaya hiç gerek yok.Dikkat çekmeye hiç lüzum yok.
Buna kesinlikle katiliyorum ! asla onemsemeyin siradan bir sey gibi dusunup davranin yeniden gorurmuyum diye bile dusunup beklemeyin hakkinda konusmayin sizden ve ailenizden yonelecek her turlu enerji onunla sizler arasinda bir gecit acacakdir .Bol bol koruma dualari okuyun her persembe gecesi " Yasin " okumaya ozen gosterin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...