Perdeden Çıkan Aksakallı Dede

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu Olay küçükken başıma geldi diyebilirim. Annemler Abdülkadir Geylani dergahından, sürekli zikirlere giderler, ilahi söylerler, kendilerinden geçerlerdi. Bir gün teyzemin evindeyim kendiside hamile, biraz sohbet ettik . Teyzemlerin arka kanepesinde uyumuş kalmışım. Uyuduğumda perdenin içinden uzun bembeyaz aksakallı, sesi mikrofon gibi her yeri sallayan bir dede geldi. Teyzeme namazını kıl diye 3 kez ikaz etti tabi bunu ona söylerken ben de rüyamda görüyorum. Uyandığımda teyzem gerçetden görmüş, korkmuş, anneme bağırmış balkondan. Sonra tabi bu dede perdenin içine tekrar girmiş gitmiş.... Bu Muciyezi düşünün ben de rüyamda gördüm.
Teyzem uyumadan, hamileyken, çıplak gözle gördü, çok ürktü.. Biliyorum belki bana inanmayacaksınız, çok saçma diyeceksiniz kesinlikle yalan değildir arkadaşlar.... Hepinizin yorumlarını bekliyorum, başından geçen mucizevi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar bu Olay küçükken başıma geldi diyebilirim Annemgil Abdülkadir geylani dergahından sürekli zikirlere giderler ilahi söylerler. kendilerinden geçerlerdi. birgün teyzemin evindeyim kendiside hamile biraz sohbet ettik bunla. teyzemgilin arka kanepesinde uyumuş kalmışım uyuduğumda perdenin için den Uzun bembeyaz Aksakallı sesi mikrofon gibi her yeri sallıyan bir dede geldi teyzeme namazını kıl diye 3 kez ikaz etti tabi bunu ona söylerken bende rüyamda görüyorum... uyandığımda teyzem gerçekden görmüş korkmuş anneme bağırmış balkondan.. sonra tabi bu dede perdenin içine tekrar girmiş gitmiş... bu Muciyezi düşünün bende rüyamda gördüm.
teyzem uyumadan hamileyken çıplak gözle gördü.. çok ürktü.. biliyorum belki bana inanmıycaksınız çok saçma diyceksiniz kesinlikle yalan değildir. arkadaşlar.... hepinizin yorumlarını bekliyorum başından geçen mucizevi
Neden yalan olsun veya saçmalık olsun. Normaldir görebilirsiniz, çok doğal. Bu tür görevliler var elbette. Tabii ki kim için neden ve nereden geldi bunların kontrol edilmesi gerekiyordu o zamanlar. Sorun yok, kötü bir şey yok.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Neden yalan olsun veya saçmalık olsun. Normaldir görebilirsiniz, çok doğal. Bu tür görevliler var elbette. Tabii ki kim için neden ve nereden geldi bunların kontrol edilmesi gerekiyordu o zamanlar. Sorun yok, kötü bir şey yok.

O zamanlar teyzem çok ibadet eden birisiydi, zikirlere gider, ilahiler söylerdi. O güzel sesiyle herkesin kulakların pasını silerdi. Acaba perdeden çıkan 4 büyük melekden birisi olabilir mi çok düşündüm bu konuyu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O zamanlar teyzem çok ibadet eden birisiydi zikirlere gider ilahiler söylerdi O güzel sesiyle herkesin kulakların pasını silerdi acaba perdeden çıkan 4 büyük melekden birisi olabilirmi çok düşündüm bu konuyu?
Sanmıyorum. :) Elbette olabilir de ama sanmıyorum. :)