telepatik bağlantıda sınır var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilinurhalife

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Telepati yoluyla, 3 arkadaşımın çeşitli yollardan bana ulaşmasını sağladım..Benim sorum şu şekilde bunun bir sınırı var mıdır? Çünkü 4. denememde, çok zor konsantre olabildiğimi farkettim. Gece arkadaşımın bilinç altına yoğunlaşarak, gördüğü rüyayı yönlendirmeye çalıştım ama bunu başaramadım. Sadece izleyebildiğim görüntüler oldu. Tanımadığım insanlarla ilgili, kesik görüntüler görebildim onun zihninde.. Neyi eksik yaptığımı anlayamıyorum....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba arkadaşlar.. telepati yoluyla 3 arkadaşımın çeşitli yollardan bana ulaşmasını sağladım..benim sorum su şekilde bunun bir sınırı var mıdır? çünkü 4. denememde çok zor konsantre olabildiğimi farkettim. gece arkadaşımın bilinç altına yoğunlaşarak gördüğü rüyayı yönlendirmeye çalıştım ama bunu başaramadım.sadece izleyebildiğim görüntüler oldu. tanımadığım insanlarla ilgili kesik görüntüler görebildim onun zihninde.. neyi eksik yaptığımı anlayamıyorum....
1- Sınırı aslında yok. Sizin enerji düzeyiniz ve beyninizin yorulma veya aklınız kayması durumları sizi engeller. İster Ay'da olsun, ister diğer odada, ne yaptığınızı biliyorsanız dilediğiniz kişiye/kişilere ulaşabilirsiniz.
2- Rüyaya hükmetmek çok ayrı bir meseledir. Önce kendi rüyalarınızı denetleyin, kendinize söz geçirin sonra henüz ne bilimin ne ilimin tam olarak sınırlarını ve tanımını yapamadığı rüyayı tanımlayın sonra bunu yapmaya çalışın.
3- Bunların dışında çok yenisiniz ve başınıza iş açabilirsiniz. Burada tekrar belirtmek gerekir ki, ona buna yolladığınız bu emirler bir gün bir profesyonele de yollamaya çalışırsanız saldırı olarak algılanabilir ve tabiri caizse gerçek bir saldırı olarak size geri döner. Peki siz böyle bir saldırıda ne yapacağınızı biliyor musunuz? Hayır bilmiyorsunuz hatta saldırıyı tanımlayamadan saldırı almış olursunuz. Dikkat edin bunlar ciddi şeylerdir. Ayrıca yaptığınız şey bir anlamda suçtur. Bunu da öğrenmiş oldunuz. :)
Neden suçtur açıklayayım. Sizin elinizde telefonları dinlemeye ve yönlendirmeye yarayan bir cihaz var. Karşınızdakinde yok hatta farkında bile değil bu cihazın varlığından. Siz izinsiz, sırf elinizde o alet var diye, kişilerin telefonlarını dinliyor, aramalarını otomatik olarak kendinize yönlendiriyorsunuz. Evet kötü niyetim yok diyeceksiniz ama böyle bir aletle böyle bir iş yaptığınız anlaşıldığında mevcut yasalarla kaç yıl hapis yatacağınızı biliyor musunuz? Çok yıl.
Diyeceksiniz ki peki bu işlerin yasaları nerede? Evrende.
Yasalar bir ceza verise nasıl işler? Sonsuz olasılık ve imkanlarla cezanızı alırsınız merak etmeyin.
4- Belki de bu sonsuz olasılık ve imkanlardan biri de bu uyarıyı almış olabilirsiniz bu vesile ile. :D ;)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar biz dünyada mıyız yoksa gezegende miyiz? Birisi bana şu telepati olayını açar mı?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Chilliout adlı yönetimizin yazdıklarına katılıyorum.
Saldırı olayı bence dikkat edilmesi gereken bir olgu.
Ben açıkçası hiç önemsemezdim;başıma gelinceye dek.
Telepati,büyü,varlık kullanarak birisinin alanını ihlal etmiştim.
tam 7 gün boyunca bunun bedelini ödedim.
Karşı saldırının son gecesi artık delireceğimi düşündürecek kadar
acı dolu,korkunç ve vicdani azap doluydu.

Konuyu dağıtmamak adına;
Sizin gittiğiniz 4. kişi ya enerji olarak ulaşamayacağınız yerde;
ya da arka arkaya denemelerde enerjinizi fazlaca harcadığınızdandır.

Şu kısmı da vurgulamak isterim;
bu tarz yetenekler kötüye kullanıldığında geri alınabilirler.

ilinurhalife

Kayıtlı Üye
Yazan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.. Evet daha önce de astral seyahat ve bilinçli rüya tecrübelerim oldu. Bu beni o kadar rahatsız etti ki, üzerimde koruyucu dualar taşımaya başladım çünkü ne olduğunu anlayamıyordum. Ama daha sonra, bunun bir eşit psişik yetenek olduğunu farkettim. Ben telepati ile çeşitli kişilerle çok rahat iletişim kurabiliyorum, onları yönlendirebiliyorum. Sadece bir kişide çok zorlanıyorum ve bunun sebebini merak ettim. Rüya yoluyla telkin hususunu denemek istedim ama ya konsantrasyonumda bir bozukluk var ya da birşeyleri eksik yaptım.. Onun bilinçaltında tanımadığım insanları gördüm, onun tanıdığını bildiğim insanları ama sadece izleyebildim, kendimi rüyasına dahil edemedim... Tehlikenin farkındayım, sadece eksik olduğum hususu bilmediğim için haliyle bunu düzeltemiyorum da.. Tekrar teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...