Şirin ve sempatik Görünmek İçin Enokyan Dili (Melek Dili)

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bu tarz mesajlari görünce benim tüm cakralarim kapali galiba diye düşünüyorum ben de okudum hicbir iyi kötü etki görmedim dümdüz net stabil her sey aynı ?

etkiyi siz bedeninizde görmüyorsunuz diğer insanlar görüyor. defalarca deneyip olumlu sonuç aldım. tüm etkilerini tek bir kelime özetliyor: toplum içinde ingilizce sözlükteki "glory" kelimesinin etkilerine sahip oluyorsunuz.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Hiç öyle de hissettirmiyolar bana ☹️
bazıları inisiye olmak gerekir diyorlar ama ben doğuştan hiçbir çalışma olmadan başarılı oldum. tabi nasıl uygulamak gerektiğini iyi bilmelisiniz. enokyan kurallarını forumda arayın bulursunuz. bu arada başlıkta sadece şirin ve sempatiklik demiş ama sadece karşı cins için değil bu anahtar. toplumda saygı, itibar, övgü almak gibi etkileri olabiliyor. dediğim gibi ingilizce sözlükteki glory kelimesi tam olarak etkisini anlatıyor.

KronoM

Kayıtlı Üye
Peki ruhsal boyutta da mı çekici oluyoruz ? Allah korusun 3 harflilere çekici gelmeyelim.

Ü

Üye silindi 58480

Müslüman olan biri bu uygulamayı yapamaz mı?

Yapar. Niye yapamazsın?
Ama Müslüman bu işi kafada bitirir .)

Nasıl etki ediyor

Beynin uyuşuyor, şuur altından inanç yasasına bağlanıyorsun ve ilk deneme herzamanki gibi sonuç veriyor. Ama aynı rituel, üstündeki şaşkınlık geçince işe yaramamaya başlıyor. İş rituelde değil, inançta.

İnanmanın kalıcı yöntemini bulamazsan rituel seni inandırmaya muktedir değil. Anca kandırmak, cahil cesaretini ve birikmiş acemi şansını kullandirtacak kadar etkili. Ama etkili yani. Tek kullanımlık. İse yarasa kapış kapış giderdi yahu.