Tunçina Duası

mavilim

Kayıtlı Üye
kermit tşk ederim.aslında ilk okuduğumda niyetim iyiydi.büyüylede uğraşmam ben.uygulayacağım inşallah.artık bilmeden iyice anlamadan hiçbişey okumam:)

şakird

Kayıtlı Üye
Bu salavatı şerife ilham ile yazılmıştır. Ne okuyana nede okumayana bir ısrar olmamalıdır. Okunursa sevabı var, okunmazsa günahı yoktur. Ben şahsen okurum, okunmasını da isabetli bulurum. İsmi üstünde kurtaran salavat. :party:

Lonika

Kayıtlı Üye
Salat-ı tüncina kurtarıcı bir salavat duasıdır ve sıkıntılı zamanlarda, korkulacak bir durumla karşılaşıldığında okunur. İçinden çıkılmaz bir durum olduğunda, haklı davalarda, hastalıklardan kurtulmak için okunabilir. Yatsı namazından sonra kılınan vitir namazını kılmadan niyet edilerek 1000 defa okunur sonra vitir namazı kılınıp dua edilirse hayırlı niyetler gerçekleşir. Ayrıca her sabah evden çıkmadan 21 defa okunursa o gün her türlü tehlikeli durumdan korur.

Türkçe meali de şöyle ; "Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât etle. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlesin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonraki bütün hayırlar konusunda en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah'ü Tealâ bize kafidir ve O' ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."

seda74

Kayıtlı Üye
Yani benim anladığım şu:
Eğer büyü yapmışsak ve ardından da bu tuncina duasini okursak daha mi iyi oluyor??

Ya da bir dilek duası okumuşsak ve ardından da bu tuncina duasını okumuşsak daha mı iyi oluyor????

Benim kafam hep karıştı. Lütfen cevaplarsanız sevinirim!

origanum

Yönetici
Yani benim anladığım şu:
Eğer büyü yapmışsak ve ardından da bu tuncina duasini okursak daha mi iyi oluyor??

Ya da bir dilek duası okumuşsak ve ardından da bu tuncina duasını okumuşsak daha mı iyi oluyor????

Benim kafam hep karıştı. Lütfen cevaplarsanız sevinirim!

Bunu yapmak için öncelikle havass kurallarına uygun bir yaşam tarzınız olmalıdır, değilse hiç kalkışmayın. Havass işlemlerinizi desteklemek amaçlı kullanabilirsiniz, esasında konu içinde yeterli açıklama yazılmış ama tekrar toparlayayım. Bu dua yaptığınız havass işlemi ile senkronize bir şekilde ve o istek ve işlemle uygun olacak bir sayıda ve şekilde okunmalıdır. Bu şekilde yaptığınız işleme destek katar.

seda74

Kayıtlı Üye
peki mesela sahmaran dusasini okuyosum ve ardindan bu duayida kackez okumaliyim????

ruhname

Kayıtlı Üye
bu duanın adı tunçina değildir. doğrusu Salat-ı Tüncina( münciye) su üstünde yürümek havada uçmak .. gibi imaknsız şeyler için altın yapan madde ( kibrit-i ahmer) olarak da bilinir çok tesirli ve sırlı bir salattır... Ayrıc 4444 Salat ı tefriciye duasıdır karıstırmayın

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
33 adet salati tüncina ve 10 adet ayetel kürsi ne için okunur acaba bilen bir arkadaş cevaplayabilirmi..

sera 67

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tüncina duası dilek için okunmaz.Eğer mühim bir sıkıntınız varsa en az 40,en çok 70 veyamax.300 kere okunur.

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Merhaba bana birisi bu duayı bir niyetim üzere 20 adet okuyacaksın dedi.Bugün okumak için abdest aldım kıbleye döndüm 2.sine geçtiğimde hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.Zorladım ağlaya ağlaya okudum ne olduğunu da anlamadIm. AnlamınI da arapça bilgimden biraz anlamıştm sonra yinede mealine baktım.Ama bir türlü sebebini çözemedim acaba bilen biri var mı?

Hexe

Kayıtlı Üye
Bu duayı bir sınavın öncesinde okumuştum ve sınavda ilginç bir şekilde elimi bile kıpırdatamadım beynim durmuş gibiydi. Bir yıl sonra falan bir gönül işi için gaza gelip okudum çocuk o gün ayrıldı benden. İşim rast gitsin diye okudum her şey olabilecek en ters şekilde gitti. Sebebini bilmediğim şekilde bana yaramıyor -.-

dem0n

Kayıtlı Üye
Tunçina Duası
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Sizin paylaşım yaptıgınız şahmeran isimli duayı usülüne göre okumuştum. Rüyamda birisi rahatsız etti sanki neyden kaynaklı olabilir bu.

ruhname

Kayıtlı Üye
Şu kelime ve sırlı sayıları bilmek isterdim yasin suresinde çok sırlar varmış malum kuranın kalbi çok fazla havas varmış diye biliyorum. Keşke bize de bunları öğreten olsaydı?

taroh

Kayıtlı Üye
Ben okuyunca birsey olmamıştı ama annem para ile okutmustu.