kara nohutla tez döndürme

kafra

Kayıtlı Üye
kara nohut hakkın da bilgi verecektim
genelde asr süresi olarak bilinir ama orjinali tebbet süresidir tertibi uygularkn okunuşu farklıdır surenin içerisinde bir harf şifre olalarak kullanılır örnek o harften kaç adet varsa oralarda durulur eklentisi ve buralardada isimler zikredilir ve niyet söylenir gün ve saatinde uygulanır defalarca tecrübe olunmuştur tabi ehli olanlar bu işi başarır getirtme ve gelme zamanı bulundugu yol mesafesine baglıdır ve her zaman arkadaşlar genelde bu tür tertiplerinde azametleri vardır okunmadan gerçekleşmez saygılarımla.

cilek1

Kayıtlı Üye
ben yakma işlemi olan şeylerde tavaya yada tencerenin içine alüminyum folyo koyuyorum her hangi bir zarar görmesin diye.sonrada kağıtları tutuşturuyorum içinde ve ateşe atılacak şeyi o ateşe atıyorum.evde bundan daha kolay bişey gelmedi aklıma.

cilek1

Kayıtlı Üye
kara nohut hakkın da bilgi verecektim
genelde asr süresi olarak bilinir ama orjinali tebbet süresidir tertibi uygularkn okunuşu farklıdır surenin içerisinde bir harf şifre olalarak kullanılır örnek o harften kaç adet varsa oralarda durulur eklentisi ve buralardada isimler zikredilir ve niyet söylenir gün ve saatinde uygulanır defalarca tecrübe olunmuştur tabi ehli olanlar bu işi başarır getirtme ve gelme zamanı bulundugu yol mesafesine baglıdır ve her zaman arkadaşlar genelde bu tür tertiplerinde azametleri vardır okunmadan gerçekleşmez saygılarımla.

ne okuyayım ki?asr mı yoksa tebbet mi?

wolf77

Kayıtlı Üye
arkadaslar simdi hangi sureyi kac kere bir nohutun üzerine okumamiz gerek ve atesmi atalim yoksa kaynatalimi?? herkez ayri birsey diyorlar

_evr_

Banlı Kullanıcı
arkadaslar simdi hangi sureyi kac kere bir nohutun üzerine okumamiz gerek ve atesmi atalim yoksa kaynatalimi?? herkez ayri birsey diyorlar

kafra arkadaşımız açıklamış aslında onun bahsettiği uygulamayı tam bilmiyorum yanlış bir şey söylemek istemem. Konuyu açan arkadaşımızın bahsettiği uygulamaya göre 41 nohutun her birine asr suresi okunur. Yani toplam 41 kere okunmuş oluyor.Hepsi ateşe atılır.Kaynatmayınız

wolf77

Kayıtlı Üye
insallah beni terkeden karimi da bana geri dönderir bakalim bunu kara nohutu nerden bulacam , almanyada yasiyorum

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Öncellikle bir sorum var.Bu yaptığınız büyüye girmiyormu?
Bu konular hakkında birşey bilmiyorum ama cevabı evet giriyorsa bir sorum daha olacak.Büyü ile nasıl oluyorda Kur-an'ı Kerim'i ilişkilendirebiliyorsunuz?

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
benım de bır sorum olacak bu uygulamanın herhangi bir günü ve saati varmıdır genelde gece yapılması söylenıyor ama doğrusunu ögrenmk isterim

cilek1

Kayıtlı Üye
hayır işlerini ay büyürken yapmak gerektiğini okumuştum.

origanum

Yönetici
Öncellikle bir sorum var.Bu yaptığınız büyüye girmiyormu?
Bu konular hakkında birşey bilmiyorum ama cevabı evet giriyorsa bir sorum daha olacak.Büyü ile nasıl oluyorda Kur-an'ı Kerim'i ilişkilendirebiliyorsunuz?

Bu yapılan tabiki büyüdür, burası da bir büyü okuludur, bu yolda ilerlemek isteyenlerin kendini geliştirebileceği, sadece ustasından kaptıklarıyle yetinmeyip değişik görüş ve yöntemler öğrenebileceği bir yerdir. Bunun dışında yan branşlar da paylaşılmaktadır. Ve sadece bu tip üyeler değil konuya amatörce ilgi duyan meraklı olanların da okumak için geldikleri bir yerdir.
Büyü ile Kuranın ilişkisi zaten olamaz. İslama göre ve bütün semavi dinlere göre büyü yasaklanmıştır. Buraya girenler zaten bunu bilirler, en azından bilmeleri gerekir doğal olarak. Burası herhangi bir uygulamanın kişilerin kendi inanç sistemindeki yerini sorgulama yeri de değildir, bu tür sorular ilgili yerlerde öğrenilip eğer kişilere uyarsa buraya devam edilmesi gerekir. Kafada soru işareti kalırsa zaten yapılacak uygulamadan hayır gelmez. Kimi inanç sistemlerinde ise büyü günah değildir, kimilerinde ise bir ibadet şeklidir. Herkes kendi mensubu olduğu sistemi bilmekle yükümlüdür zaten.
Bazı büyüler islami unsurların kullanılması ile gerçekleştirilir, dışarıdan bakan halkın da bilmediği ve anlamadığı budur zaten. Havass kelime anlamı ile elit tabaka demektir, halktan olmayan, aynı zamanda da islami unsurların kullanıldığı büyü ekolüne verilen addır da. Yani sadece belirli kesimin kullanabildiği yöntemler. Bunun eğitimini uzun yıllar boyunca almış ve oldukça yüklü eğitim masraflarını karşılayabilmiş kişilerdir. Burada da zaten toplumun mensup olduğu dinin kutsal kitabından alıntılar yapılarak, ve usullerine uygun okumalar vs yapılarak uygulanan büyü çeşidi görülmektedir. Yani havass. Bazı büyüler incilden alınarak yapılır, bazıları tevrattan, bazıları da başka dinlerin dualarından. Tek fark uygulayıcı ve müşterinin inancıdır. Bir müslüman cadı büyüsü yapmaya kalkarsa hiç adını bile duymadığı ve inanmadığı kutsal sembolerden nasıl yararlanabilir. Ya da tutup İncilden dua okumaz, elbetteki Kurandaki dualardan yararlanır. O yüzden müslüman ülkelerde daha çok islami unsurlardan yararlanılarak yapılan büyüler mevcuttur. Her toplum bildiğini, aşina olduğunu ve etrafındakini görmek, uygulamak ister sadece.

GunlesS

Kayıtlı Üye
kenzül havasta da bahsi geçiyordu sanırım paylaşım için tşk ederim...

efsa5561

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar bunu bende denedim gerçekten isteyerek yaparsanız istediklerinizin gerçekleşeceğini gözlerinizle görüceksiniz ....

sechyl

Kayıtlı Üye
arakdaşlar ben onu denedim kesin sonuç verior sevgilimle yarıldığım zman yaptım gerçketende geldi 41 nohutun üstüne ihlas ve fatiha okudum ve dolunay olduğu zmanlrda yapıorsunz yeni ay warken sakın yapmayın ters teper

HONEY

Kayıtlı Üye
arakdaşlar ben onu denedim kesin sonuç verior sevgilimle yarıldığım zman yaptım gerçketende geldi 41 nohutun üstüne ihlas ve fatiha okudum ve dolunay olduğu zmanlrda yapıorsunz yeni ay warken sakın yapmayın ters teper

Arkadaşım, her bir nohuta ihlas ve fatiha 1 kere mi okunacak?

sepet

Kayıtlı Üye
Arkadaşım, her bir nohuta ihlas ve fatiha 1 kere mi okunacak? yoksa asr suresimi ,yada tebbet suresimi okunucak .hangisini uygulamamız gerek .?

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Kaynağını bilemem ama bunu yakın akrabam yaptı Gizli İlimler Hazine'sin de de vardı bu. Etkisi var çoğu kişi de bilir, paylaşım için teşekkürler... Ayrıca bu uygulama herhangi bir şey çalındığında da yapılır sadece istek niyet farklıdır.

Benim duyduguma göre bu gizli ilmler kitabini okuyan kisiler hastalaniyorlarmis,veya evde huzur kalmiyormus.Rafta dursa bile zarar veriyormus bu dogrumudur??:banghead::banghead::banghead:

unbroken

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, farklı farklı tarifler vermişsiniZ. Şimdi tarif bilenler değilde uygulamada başarılı olanlar bir söylesin nasıl yapmamız gerektğini