Gizlimabet Kuralları (Herkes okumalı.)

pin9

Kayıtlı Üye
yahu dünden beri açtığım konular neden siliniyor? bari nedenini söyleyin ya ? o kadar zaman ayırıp yazıyorum, üyelerde cevaplar yazıyor bi baktım pat diye konu silinmiş?

Lütfen neden silindiğini açılayabilir misiniz forum yöneticileri? Bana yazılan cevapları bile okuyamadan silindi?

Şimdi de açtığım konu kitlendi yahu allahaşkına sebep nedir bir şey söyler misiniz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Şimdi de açtığım konu kitlendi yahu allahaşkına sebep nedir bir şey söyler misiniz

Konuyu yanlış yere açmışsınız çünkü. Havas ilmiyle bulunduğunuz durumun ne alakası var? Sürekli de flood yapmıssınız. Forum kurallarını okuyun, konularınızın başına gelenlerin sebeplerini de öğrenmiş olursunuz.

4

43887

Forum kurallarına şikayetinizi dile getiriyorsunuz, yalnız forum kurallarını dikkatlice okumuyorsunuz. Sorunuz bağlantılı 8.maddeyi tekrar bir okuyun. Sitemiz artık daha etkin sıkı kurallar uygulamaktadır. Konunuzu yanlış yere açma özellikle de soruları yanlış yere açma direk silme sebebidir. İyi forumlar.

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Avatar kullanırken gerçek bir resim kullanamıyoruz yani kendimizden bir resim demi şimdiden cevap için teşekkürler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Özellikle 29.madde kulağa küpe yapılması gereken maddelerden birisidir.

SeherYeli.

Kayıtlı Üye
Varlık çağırmanın yasak olduğu belirtilmesine rağmen forumda birçok kez çağırma yöntemleri verilmiş malesef. Doğaüstü varlıklar kısmında çok gördüm, moderatörlerin dikkatinden kaçmış olabilir. Bazı üyeler aç tavuk gibi üye olur olmaz mesaj yazıyor ve içerikleri de çoğunlukla : 'ben şunu çağırmak istiyorum bunu çağırmak istiyorum" ...sonuçları ve sorumluluğu hakkında en ufak fikri olmayanlar için çok da uygun olmayan içerikler var, ki bu vebali olan bir durum. Şikayet edebilir miyiz ?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Sayın Urum 27.ci madde kısmı çok yerinde olmuş nezamandır bu konuda öneri sunucaktım.

4

43887

merhaba son açtığım konu modlar tarafından incelendikten sonra onaylanacaktır diyor 3-4 saat oldu nezaman onaylanıyor ?
Her açtığım konu böyle uzun süre bekleyecekmiyim ?

Konunuz onaydan geçti, yanlız mabet kurallarını güncelledim ki okunsun tekrar diye. 29 madde sizin konunuzu ilgilendiren bir bölüm. Nedeni açık sekilde izah edilmiş. İyi forumlar.

4

43887

Güncelleme !!! Sitemiz de uzun süredir üye olanların dahil okumasını istiyorum. Özellikle kırmızı ile isaret edilen kurallar bugunlerde ihlal edilmektedir. Kurallar hem herkese açık yazışma alanında hem özel alan da gecerlidir. İyi forumlar.

4

43887

Site kurallarını sürekli hatırlatmamıza rağmen aykırı davranışlar yapan üyelerimiz, özellikle arkadaş olduğunuz grubunuzdan bazı üyeler isim vererek hem kendi hesaplarına hem başka sitelere davet durumları oluşturmaktadır. Bu gerekcesiz banlanma sebebidir. Bu üyeler özelden banlanacağız ne olursa olsun havalarında olup diger uyelerle iletisime geçip, banlandıktan sonra ise yönetim için olumsuz çirkin ve gelgit akıllılar gibi yorumlar yaparak yönetimi suçlayıp kendilerini aklamaya çalısıyorlar. Bu tür küçük oyunların içine girmektense aynaya bakıp kendilerine öz eleştirilerini yapmalılardır. Bizim için her üye eşittir. Aykırı kural ihlali banlanma sebebidir. Yönetim tek başına karar almaz. Her şeyden haberdardır. Özellikle site kurucuları Urum ve yule'nin kararları bu noktada önemlidir!! İyi forumlar.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Arkadaşlar aşağıdaki kurallarde yenilenme yapılmıştır ve herkes bu kuralları okumuş sayılacaktır. 3 dk'lık bir yazıdır. Lütfen okuyunuz.

FORUM KURALLARI

1. Forumumuz herhangi bir Dijital TV, şifre kırma, key verme sitesi değildir. Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen resimler vermek ya da Link vermek kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır. Ve üyelikleri sonlandırılıcaktır.

2. Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesaji göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere ya da moderatörlere bildiriniz.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamina geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başliklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başliklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz. Ayrıca renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk kullanmanızı rica ediyoruz.

5. Alıntı olarak açılan ve size özel olmayan tüm konuların altına "ALINTI" yazılması zorunludur. Ya da bir kaynaktan alındı ise o kaynağın belirtilmesi gerekir. Bu kaynak site vs... ise sadece alıntı yazılır. İnsanların emeğine olan saygımızdan ve telif hakları nedeni ile bunun yapılması şarttır.

6. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle ********************grafik ya da politika ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin simgesi olan logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde üyeliğiniz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece Yöneticilerin takdirine kalmış bir şeydir.

7. Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir konuda mesaj yazmayanların üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur.

8. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

9. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farkli kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla E-Mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile giriş yaptığının tespit edilmesi durumunda o üyenin üyeliği derhal silinir ya da sınırsız süre ile yasakalanır.

10. Bu forumda gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alışverişinde bulunulması, dostluk ve kardeşlik ile paylaşım yapilabileceği bir mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve ayni zamanda yasaktır.

11. Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin ya da yöneticilerin görevi değildir. Katilimcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

12. Hic bir forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen üyelerin üyelikleri hic bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

13. Başka bir üye icin ağza alinmayacak laflar yada aşağılayıcı cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kacirmak isteyen kullanıcılar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, aynı hatayı ikinci defa yaptığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılır.

14. Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve din bölümünde herhangi bir dini karalayici aşağılayici yazılar yazılamaz, yazılması da son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir üye orada bir soru sorarsa bilgi sahibi üyelerimiz ve yöneticilerimiz derhal yardımına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı konu hakkinda üyemizin kişiliğini ve dini bilgisini eleştiremezler. Her konuya din üzerinden yaklaşılması, konuların daraltılması, inançlara göre açıklama yaparak asıl konudan uzaklaşılması sistemimiz tarafından kabul görmemektedir. Örneğin konu Tarot açımları ise, inandığınız din kehanet sistemlerini kabul etmiyorsa, konu içinde inanç sistemimize göre yorum yapılmasını onaylamıyoruz. Çünkü konumuz Tarot ve ....... dini değil. Yine aynı şekil de diyelim ki konu, hristiyanlıkta vaftiz ise, pozitif bilim kabullerinize göre yorum yapılmasını onaylamıyoruz. Konumuz bilimin vaftiz törenlerine göre incelenmesi değil. Özetle amaç dışı yorumlar yapılmasını istiyoruz

15. Konulara yazdığınız cevaplar sadece cevap yazmak için "teşekkür etme" şeklinde olmamalıdır. Teşekkür etmek istiyorsanız rep sistemini kullanarak kişiye + rep verirsiniz açıklamasına da teşekkür ettiğinizi yazarsınız. Forum Kurallarina uymayan katılımcıların foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

16. Üyeler kendi isim ve soy isimleri ile üyelik adı alamaz.

17. Üyeler kendi resimlerini, profil resmi, avatar olarak ekleyemez, albüm yapamaz ve üye imzasına ekleyemez.

18. Adminler ve moderatörler tarafından sitemizin genel yapısına uymayan, forum kirliliği oluşturacağı düşülmüş, daha önceden açılmış tüm konular ve mesajlar silinecektir. Mesajların değerlendirilmesi adminlerimizin inisiyatifine kalmıştır. Silinen mesaj ve konular mesaj ve konu sahibine bildirilmeyecektir.

19. Ruhsal tekamül bölümü üyelere kapatılmıştır. Yeni konuyu üyeler açamaz ve yeni mesaj atamaz.

20. Üyeler site içinde özel mesajlar ile iletişim bilgilerini paylaşamaz. Reklam içeriği olan paylaşımlar yapamaz. Ban sebebidir.

21. İmzalarınız da çok büyük yazı ve resim kullanmayınız.

22. Sırf mesaj yazmış olmak için mesaj yazmak, sadece "teşekkür ederim, katılıyorum, deneyen oldu mu, gibi mesajlar yazarak flood halinde mesaj ve ya konu paylaşımı yapmak yasaktır.

23. Sitemizde varlık davetleri fiziki ve ruhsal sorunların oluşma ihtimalinden dolayı, tehlike arz ettiği için paylaşmak yasaktır.

24. Telif hakları nedeniyle eser sahiplerinin kendi izinleri dışında indirme bölümleri kapatılmıştır. Lütfen talep etmeyiniz ve ekleme yapmaya çalışmayınız

25. İlimünati ve masonluk hakkında sitemizde yeteri kadar bilgi mevcuttur. bu konular açıldığında her defasında büyük tartışmalar oluşmakta ve kişiler saygı sınırlarını aşmamaktadır bu nedenle bu konuların açılması yasaklanmıştır.

26. Sitemizde melek davetleri dışında her türlü ruhsal varlıkla ilgili davet verilmemektedir. Tehlikelerinden dolayı site olarak bu tür bir sorumluluk almak istemiyoruz. Bu konuların açılması yasaklanmıştır.

27. Konulara değil, üyelere tartışma yaratacak şekilde mesaj yazmak yasaktır.

28. Sorular sadece sorular bölümüne açılacaktır. eğer başka bir yere açılırsa haber vermeden yorumları ile birlikte silinir. Taşıma işlemi yapılmaz.

29. Rüya yorumu bölümünde yeni konu açılamaz ve yeni mesaj atılmaz. forum sadece okumaya açıktır. sitenin diğer kalan tüm bölümlerinde rüya yorumu için konu açılamaz. Sitemizde rüya yorumu yapılmayacaktır.

Forum Kuralları her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.

Foruma üye olan her üye, üyelik kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir beyanat kabul edilmez.
Kurallar maşallah sonu okurken başı unuttum ama ezberleyeceğim
Vede size ne derler üyeler bende öyle hitap edeyim admin uygunmudur sizin için
Hee birde melek daveti adı altında tehlikeli iblis davetleri paylaşılıyor bu davetler diperlerinden %10000 daha tehlikeli
Melek daveti mümkün değildir bu sebeple o kuralda kaldırılsa iyi olur zira insanlarda haklı onların inanışlarına göre melek ama aslı öyle olmaya biliyorum
Dikkatinize sunuyorum bu konuyu kardeşcağzım!!!

Ü

Üye silindi 76175

Kurallar maşallah sonu okurken başı unuttum ama ezberleyeceğim
Vede size ne derler üyeler bende öyle hitap edeyim admin uygunmudur sizin için
Hee birde melek daveti adı altında tehlikeli iblis davetleri paylaşılıyor bu davetler diperlerinden %10000 daha tehlikeli
Melek daveti mümkün değildir bu sebeple o kuralda kaldırılsa iyi olur zira insanlarda haklı onların inanışlarına göre melek ama aslı öyle olmaya biliyorum
Dikkatinize sunuyorum bu konuyu kardeşcağzım!!!
Kervan yolda düzülür demişler)