Cinler Sabah Dadanırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dozert

Kayıtlı Üye
Benim duyduğuma göre sabah ezanı okununca bu varlıklarda giderlermiş.Tabi duyduğumun doğru olup olmadığını araştırmadım.Bu konuyu en iyi site yetkililerimiz bilirler.İyi forumlar :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Cin sabahta musallat olur öğlede ikindi de, yada başka zamanlarda yanlış anlamayın ama bana göre saçma soru. Vaktini bilemezsin...

Voy

Kayıtlı Üye
Cin sabahta musallat olur öğlede ikindi de, yada başka zamanlarda yanlış anlamayın ama bana göre saçma soru. Vaktini bilemezsin...

Sayın YasinlY,site kurallarını biliyorsunuz kimseye saçma ve benzeri üsluplarla konuşmuyoruz ve bunu hoş görmüyoruz.Cevabınız ise uygundur.

ulvi

Banlı Kullanıcı
cinler için vaktin önemi yoktur, 24 saat istedikleri vakitte bulaşmaları için gerekli sebep var ve uygun ortam oluşmuşsa bulaşırlar

Ancak cinler aleminin baskı ve eziyeti gece gündüze oranla daha fazladır, çünkü karanlıkta insanda oluşan hissel tedirginlik onların ekmeğine bir nevi yağ sürmektedir

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bence dedim yoksa direkt yargıyla saçmalık demedim...

lunatic

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla yatsıdan- sabah ezanına kadar daha çok azap verebiliyorlarmış.Ama günün her saati iletişime geçebilir ya da rahatsız edebilirler.Bir nedenleri varsa.

snoopy

Kayıtlı Üye
ikindi uyuyup uyanan şükretsin ki aklımı yitirmedim diye derlermiş büyüklerimiz sabahı bilmiorum ama ikindi varlıkların uyanma saati oldukları için ikindi vakti uyuyan insanın kulak içi vs gibi yerlerine oturup kaldıklarını dinlemiştim bi abimizden....

technobecet

Kayıtlı Üye
ben çok dalga geçtim acaba musallat olurlarmı ondan sormuştum :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...