11 sayisi ve ilginc tesadufler

aris

Kayıtlı Üye
11 sayisi ve ilginc tesadufler

-New York City 11 harften olusur
-Afganistan 11 harften olusur
-Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur
-George W. Bush 11 harften olusur
Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler?

-New york, Amerika'nin 11. eyaleti
-ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di
-11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11
-Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11
-Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11
-911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11
-9 Eylul yilin 254. gunudur 2+5+4=11
-9 Eylul'den sonra yilin sonuna 111 gun kalir
-Madrid'teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi

peki devami sizce tesadufmu?

-Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir;
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari'ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah'in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal'in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)

Simdi sira asil ilginc olanda (burası en önemli taraf)

1. Bilgisayarinizda en basitinden yeni bos bir windows .txt (text) veya word dosyasi acin.
2. Icine buyuk harflerle Q33 NY yazin. (bu kulelere carpan ilk ucagin havaalanindaki kapi cikis numarasi)
3. Q33 NY un uzerini kopyaliyormus gibi aydinlatin (highlight)
4. .txt (font size) sayfa ayarlarindan yazinin boyutlarini buyutun ve 48 e ayarlayin
5. ve son olarak yazi cesidini wingdings olarak degistirin

sonuç ne mi gözlerinize inanamıcaksınız.

alıntı

lunatic

Kayıtlı Üye
bunu duymuştum yeniden yaptım Q33NY yi...gerçekten inanılmaz yani 11 aynı zamanda şeytanın sayısı olarak ta anılır bazı yerlerde...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İlginçmiş tesadüfmüdür diyorum ama planlanmış bir şey de olabilir tabiki...

ayperisi

Kayıtlı Üye
Bence doğru olma olasılığı düşük bir ihtimal bu.Tamam sayıların mutlaka verdiği mesajlar ve yararları vardır belki ama bu 11 sayısına şeytanın sayısı falan denmeside bana saçma geldi.11 sayısını çok seviyorum...Bu 11 sayısının negatifliğinden değil sadece bu sayıyla ilgili gün,saat ve tarihlerde büyük olayların olması olabilir..Mesela bakarsanız tarihte en büyük olaylar genelde ayın 17 ve 18 inde olmuştur.Aklıma gelen örnek 17 ağustos depremi,18 mart çanakkale zaferi vb...aklıma gelmedi diğerleri...Size tavsiyem rakamlara negatiflik yüklemeyelim bence....Rakama negatifliği yükleyende bence bizim o sayılar hakkındaki düşüncemiz enerjimizdir.....Bi de jim carrey in the number 23 adlı filmini tavsiye ederim.Dip not:Bunlar sadece benim şahsi fikrimdi amacım kimseyi eleştirmek değildir...Ama bizimle paylaştığın için teşekkür ederim arkadaşım...

ayperisi

Kayıtlı Üye
Bide ben kuran-ı kerimde böyle bir ayet bulamadım bulan varsa banada yollasın...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kuranı kerimde böyle bir ayet yok söylenilen tevbe suresine denk geliyor hoş başka bir ayette de böyle bir tarif verilmemektedir. sayıların kendine göre anlamları tabiki vardır 911 sayısının önemi ikiz kulelerinin 9 ayın 11 de yıkılması gibi raslantısı vardır. ama burda sayıların bir öenmi yok dünya üzerinde yaşanan bir çok olumlu yada olmsuz olayın dünya kardeşlik örgütü tarafından yapılan bir açıklaması var bu açıklamya göre bir çok şey daha önceden biliniyor ve program yapılıyor. bu bilinenler bazı yerlerde şifreleniyor ikiz kule örneğinde olduğu gibi bir şifreleme okadar

astrolojiye baktığımızda tabiki tarihlerin önemi çok çok çok büyük ama burdaki konu bana biraz zorlama geldi

ayperisi

Kayıtlı Üye
Hay ağzına sağlık o kadar çabalayıpta anlatamadığım şey buydu...Evet çok zorlama gibi....

zalim

Kayıtlı Üye
ilgincmis tesekkurler
aslinda bakildiginda bir cok seyde boyle sey bulunebilir
mesal cenk korayda 19 sayisi ve ataturk hakkinda bir seyler yazmisti yanlis hatirlamiyorsam

irmology

Kayıtlı Üye
yok artık dedim ..:D sonuc 11 fln cıkacak sandım ama cok daha farklıymıs saol..:D

serpi

Kayıtlı Üye
açıkçası kuranda 9/11 nolu ayette geçen böle bi sure yok.aslında kuranda böyle bi sure olduğundanda şüpheliyim.rakamların bu kadar anlam kazanması ise evrenin belli bir düzende işleyişidir bence

ebrarnaz

Kayıtlı Üye
ilginçmiş paylaşım için tşk ama tesadüf olma ihtimalide var.........:)

lotus

Kayıtlı Üye
ilginççççççççççççççççç:eek:

Sellenay

Kayıtlı Üye
Bende o yıl 11.06.2001 de= 1+1+6+2+1=11 saat öğleden sonra 05.06=05+06=11 da trafik kazası geçirdim. Doğduğum şehrin plakası 47=4+7=11 dir. 2 ay yattım, o yıl o günlerde Mins Urgan'ın "Bir Dinazorun Seyahat Aniları" kitabınıda New York ikiz kuleleriyle ilgili bölümü okurken çok sağlam da olsa saldırıyla yıkılamaz mı? diye düşündüm. Ertesi gün o saatlerde uyuduğum esnaa ben İkiz kuleleri sayıklarken uçaklar çarpmış. Tarihi okuyunca çok etkilendim. 11 sayısını çok merak ediyorum. Çİft taraflılığı, dualiteyi yansıttığını yani; iyilik ve kötülüğü barındırdığını düşünüyorum.
O nedenle artık hep iyiyi, olumluyu düşünmeyi niyet ediyorum..
Paylaşmak istedim. ;)

hotep

Kayıtlı Üye
kuranda bahsi geçen ayet yok.utopyaya kılıf uydurmak için kuranı alet etmeyelim yani dolaylı olarak ALLAH ile kandırmayalım.ezoterik kaynaklarda şeytanın sayısı 11 değil 666 şeklinde geçer diye biliyorum.
11 mi bende 11 ocak doğumluyum :p

sehit

Kayıtlı Üye
Evet hayatta öğrendiğim birşey varsa hiçbirşeyin tesadüf olmadığıdır.Herşey sanki daha önceden kurgulanmış ipler birilerinin elinde tüm olan bitenleri yönetiyor.