Rüyalarımı yaşıyorum

Marissa

Kayıtlı Üye
Merhaba ben 1 aydır gördüğüm rüyaları şu sıralar yaşıyorum mesela; o gün evde oturuyorum ve sıkıntılıyım kalkıp bir şeyler almaya odadan çıkıyorum, konu aynı olmasada olaylar benziyor ama mimikler, yapılanlar, ortam ve insanlar aynı...

Ve gördüğüm rüyaların unutmama rağmen yaşıyorken aklıma geliyorlar, ben bunları rüyamda görmüştüm diyorum. Bu çok ilginç. Kötü bir dönem geçiriyorum ama rüyalarımın hepsinin sonu çok iyi. Bunun ne anlama geldiğini bilen varmı acaba?

KENT

Kayıtlı Üye
Lütfen rüyanızı (rüyalarınızı) daha ayrıntılı yazar mısınız!

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Marissa, talep ettiğiniz şey rüya yorumu mu yoksa hayatınızla ilgili başka bir soruya mı cevap arıyorsunuz? Eğer rüyanızı yorumlatmak isterseniz Sayın Kent'in de belirttiği gibi ayrıntı vermelisiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Dünyada yaşadığımız tüm olayları ruh astral alemde daha önce yaşamıştır. Bizlerin ve birçok kişinin dejavu diye nitelendirdiği olaylarda aslında budur. Daha önce ruhunuzun yaşadığı olayları bir nedenle yeniden hatırlayabiliyorsunuz. Bu genelde olaylar olduğu anda hafızaya gelir. Size de farklı bir yoldan yani rüyadan geliyor olabilir.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Kesinlikle ayni seyler bana da cok oluyor.Ornegin ruyamda gordugum bir mekan yada olayi gercek hayatimdada goruyorum bazen.Insan hakikaten tuhaf oldugunu dusunuyor.Ama simdiye kadar hic kendi kendime mantikli bir cevap bulamadim.
Soyle misal vereyim ; ruyamda bir mekana gidiyorum,o mekanda bazi seyler goruyorum,yasiyorum.Sonra aradan uzun zaman geciyor yada kisa bir sure geciyor ve ruyamda gordugum o mekana gercekten gidiyorum,ayni sahislari,ayni detaylari gercek hayattada goruyorum (o yerleri kesinlikle daha once gormedim.Sadece ruyamda gordum ve gercek oluyor) Ve bunun gibi daha nice olaylar.Hakikaten cok ama cok tuhaf.Sanirim insanoglunun daha bilmedigi yada bilemeyecegi cok sey var bu dunyada...

VenusDavis

Kayıtlı Üye
Bana da çok oluyor. O yüzden bütün gördüğüm rüyaları yazarım, saçma olsun olmasın.
Şu ana kadar gördüğüm en kötü rüya japonyada olan depremdi.. rüyamda facebookta bir yerin sular altında kalışını izliyodum.. sonra profilimdeyken ablamın nükleerle ilgili koyduğu resmi görmüştüm. Sadece bu ikisi kaldı aklımda. Bu rüyayı ben Şubat 2010da görmüştüm.. ve gerçekleşti. Aynı videoyu izledim, ablam o resmi koydu..