İnisiyasyonların ve Eneri Çalışmalarının Sabit Takvimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnisiyasyonların ve Eneri Çalışmalarının Sabit Takvimi

Çalışma takvimi sabitlenmiştir. Çalışmalardan önce yine siteden ilgili forum ve konu başlıklarında duyuru yapılacaktır.
Astral Seyehat İnisiyasyonu: Her ayın 1'inde (01/..../20..)
Enerjileri Yönlendirme İnisiyasyonu: Her ayın 7'sinde (07/..../20..)
Durugörü Enerji Çalışması: Her ayın 14'ünde (14/..../20..)
Şifalanmak İçin Enerji Çalışması: Her ayın 16'sında (16/..../20..)

Tüm çalışmalar Türkiye saati ile gündüz 13:00 da yapılacaktır. Diğer ülkelerden katılanlar zaman farkını hesaplayıp ona göre çalışma zamanını belirlesinler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok güzel oldu sabitliği. Eline sağlık.

egsodia

Kayıtlı Üye
Bunu duyduğuma gerçekten sevindim,teşekkürler:)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
cok tesekkurler ustadim....

Belki de tesaduftur bu ama Isin ilginc yani bilgisayarimi acmadan bir sure önce icimden acaba urum simdi enerji calismalari hakkinda ne gibi bir tarih yazdi diye gecti ama dedigim gibi sadece bir tesaduf olmasi gerekir.
Hayat tesaduflerle dolu derler dogru sanirim, sizce?

Hayirlara vesile olmasi dilegimle sabirsizlikla bekliyorum
Sevgi ile/

merakl-ı

Kayıtlı Üye
Bunları almak için nasıl niyet ediyoruz ve kerimden gelen her şeyi kabul ediyoruz mu diyoruz?

origanum

Yönetici
Bunları almak için nasıl niyet ediyoruz ve kerimden gelen her şeyi kabul ediyoruz mu diyoruz

İlgili yerlerin başlıklarına tek tek tıklayın ve okuyun hepsi yazıyor. Nickiniz gibi meraklı olup azıcık siteyi araştırmanız sorununuzu çözecektir. İmla kurallarına da uyun. Klavyenizde "y" harfi basmıyor mu yoksa böyle bir harfin varlığını ilkokulda öğrenemediniz mi? Bir daha uyarmayacağım.
Enerji çalışmasına katılacaksanız herşeyden önce hayatınıza disiplin getirmelisiniz.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Başvurular kime yapılıyor?

lunatic

Kayıtlı Üye
Dilber hala nickli üyeye mesaj atacaksınız.O da Urum'un hesabı ama kendi hesabındaki mesaj kutusu hızlı dolduğu için başvurular öbürüne :)

waxs

Kayıtlı Üye
Katılmak için yapılması gereken herhangi bir çalışma olacak mı? Meditasyon gibi...

ahmet255

Kayıtlı Üye
Aynen üstad çok güzel oldu sabitledigin iyice bir hiyearşi ve düzen yolundayız Saygılarımla.

dozert

Kayıtlı Üye
Ben 2 Ayda 1 yapılır bilirdim artık ay ay olmuş heralde... Ama Sabitliği çok iyi Teşekkürler.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Saat konusunda daha esnek olunamaz mı? Amaç gündüzün enerjisinden faydalanmaksa gündüz daha geç bir saat olamaz mı? Ya da bir ay gündüz, diğer ay gece yapılsa olmaz mı? Eğer saatlerin bu şekilde sabitlenmesi kesinleştiyse katılımın ciddi oranda düşeceğini zannediyorum.

Saygılar.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışan bir çok insan ve öğrenciler için olumsuz bir durum olmuş gündüz saatinde olması. Mesajı ilk okuduğumda gündüz yazılmamıştı diye hatırlıyorum, sayın Urum oluşan birtakım şartlar doğrultusunda değiştirmiş olmalı saatleri, ya da ben hep 23:00'de oldukları için saate dikkat etmedim. Bir kaç ay boyunca katılabileceğim ve katılamayacağım çalışmaları belirledim ve katılamayacak olduklarım için gerçekten çok üzüldüm :(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Çalışmaları yapan kişi zamanı da kendisine göre ayarlar.
Çalışma ayda dört gün; çalışmanın süresi ise yarım saat.
Müsait olan katılır; müsait olmayansa katılmaz.
Herkes her çalışmaya katılacak diye bir şart yok nasılsa.
Gelecek aylarda boş olduğunuz bir zamanda yapılacak çalışmalara katılırsınız.
Açıkçası ben her zaman müsait olsam da sadece dört çalışmadan sadece
ikisine katılacağım. Bazen zamanın ötesinde de sizi kısıtlayan şeyler olabiliyor.

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışma saatlerine bende dikkat etmemiştim.Doğrusu gündüz saatlerinde olması ve bu yüzden bazı çalışmaları kaçıracak olmam beni üzdü. :( Birde gece sanki insan daha iyi konsantre olabiliyordu ama demek ki bu şekilde olması gerekiyor.Neyse yakalayabildiğim çalışmalara katılacağım artık.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tahmin edebiliyorum endişelerinizi ama şu süre zarfında yapılabilecek çok bir şey yok. Saatler sabitlendiği için gece gündüz olmamasını tercih ediyoruz. Ama yenidne bir değerlendirme yapalım. Ya gündüz geç bir saatte ya da bir gündüz bir gece. Ona göre bir sonuca bağlayacağız.

BLACKCULLEY

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Bu durumda bende katılamayacağım :( Malum serbest meslekte olanlar ve çalışmayanlar dışında katılım olması çok zor gibi.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bu durumda bende katılamayacağım :( Malum serbest meslekte olanlar ve çalışmayanlar dışında katılım olması çok zor gibi.

Culley'im olumlu düşünelim, çıkmayan candan umut kesilmezmiş. :)

Tahmin edebiliyorum endişelerinizi ama şu süre zarfında yapılabilecek çok bir şey yok. Saatler sabitlendiği için gece gündüz olmamasını tercih ediyoruz. Ama yenidne bir değerlendirme yapalım. Ya gündüz geç bir saatte ya da bir gündüz bir gece. Ona göre bir sonuca bağlayacağız.

İlerki çalışmalar için umarım düzenleme yapılır. Cevabınız için teşekkürler.:)

majeste

Kayıtlı Üye
maalesef ki ben de calistigim icin uzulerek calismalara katilamayacagim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...