Vahşi Kurtların Arasında TAM 18 Yıl Yaşadı

aris

Kayıtlı Üye
National Geographic kanalında ABD’de 16 Nisanda gösterime girecek belgeselde, Shaun Ellis adlı İngiliz araştırmacının kendisini bir vahşi kurt gibi hissettiği, onlar gibi hareket ettiği ve beslendiği yaşamı konu edilecek

Kurtlar Arasında Bir Adam” isimli belgeselde, Ellis’in yemeğinin bir plastik torba içinde, kurtların yediği bir hayvan leşinin içine konduğu gösteriliyor.

Ellis, sürünün içindeyken duygularını bir kenara koyduğunu, çünkü kurtların duyguları olmadığını söyledi. Sürüden ayrıldığında diğer insanlarla ilişki kurmakta sıkıntı çeken Ellis için “Gerçek bir kurt adam” diyen belgeselin yapımcısı Bernard Walton, “Kimse kurtlara onun kadar yakınlaşamaz” diye konuştu.

Kurt adam Ellis, belgeselin yayınlanmasından önce insanları uyararak, bu konuda eğitimi olmayan ve bir kurt sürüsünün içine girip kabul göreceğini düşünen kişiler için
böyle bir maceranın tehlikesine dikkati çekiyor.

2643641im2.jpg

2643651jh6.jpg

2643651jh6.jpg

2643661gt1.jpg

alıntı

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
izlemiştim bunu. Abi adam manyak :D şaka bi yana kurtları sevdiğini söylüyo ve halinden de memnun görünüyo.kurtlar da adama zarar vereceğe benzemiyor ;)

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
bunlara deli derler.Adam insanlıktan çıkmış abi şuna bak yazık.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
yazık diyen olmuş. acıyan olmuş .

arkadaşlar artık kafanızdan kendi istemediğiniz şeyleri başkasına da yakıştıramama olayından kurtulun.

adam demekki orada mutlu. kendini orada iyi hissediyor. buna kimin bir şey deme lüksü olabilir ki?

kendimiz de dahil olmak üzere milyonlarca sahte tavırlı insanların arasında yaşıyorken ben bu adama saygı duyarım helal olsun derim. keşke ben de yapabilsem derim.
sevgi ve ışıkla