Stres ve sinir için bilinçaltı mp3

Ireth

Kayıtlı Üye
Merhaba, forumunuzda yeni üye oldum ve gerçekten sizi içten tebrik ediyorum. Keşke benimde yeteneklerim olsa ve insanlara yardım edebilsem sizi kutluyorum. Sorunuma ya da ricama gelince; son zamanlarda (yaklaşık üç dört aydır) çok fazla stres yaşıyorum ve sinirlerime hakim olmıyorum. Tesadüfen sitenizi keşfettim ve kendine güven telkinlerinizli ilgili çalışmayı 4 gün, günde yaklaşık 1.5 saat dinledikleten sonra ciddi bir toparlanma gösterdim. 4.gün tam evet iyiyim sanırım dinlediklerim kendine güvenle ilgili olmasına rağmen (çünkü ben sadece güveni yerine getirir sanıyordum) bana genel anlamda iyi geldi diye düşünürken akşamına hiç beklemediğim bir olay yaşadım. Dünden beri 2 saat boyunca dinliyorum fakat eski halime kavuşamadım( tabiki yine iyi geliyor bence) bana yardım edebilir misiz? bu başlık altında yazdım ama başka bir yolla da iyi olabilir miyim? Hiçbirşeyden keyif alamıyorum moralim genellikle bozuk ama eskiden hiç böyle değildim... Bana yol göstebilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar