Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Size Danışmak İstediğim Bir Konu Var..?

Yer
    ankara
    Rep Puanı : 4
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Standart Size Danışmak İstediğim Bir Konu Var..?

İndigo Çocuklar hakkında merak ettiğim bir konu var. Zamanında çocuk iken dikkat dağınıklı tanısı ile 6-7 yaşında ailesi tarafından doktorlara götürülen ve ardından okul çağı ile artan sıkıntıları ve psikologların seansları yüzünden iyice kafası karışmış olan, sonrasında buluğ çağın da doktorlara ve ailesine göre daha da hastalanmış olduğu düşünülüp tanısı dikkat dağınıklığından çıkıp davranış bozukluğu olarak nitelendirdikleri için ilaç tedavisi daha da ağırlaştırılan genç İndigo'ların zamanla yaşadıkları bu artan anlaşılamama ve ilaç tedavileri yüzünden intihar teşebbüsleri ve kaybettikleri 10/15 yılı nasıl geri kazanacaklarını ve Şimdiler de genç yetişkin olan bu indigo'ların kendi özlerini bulmalarına ve aktivasyonlarının hala yapılıp yapılamayacağına dair bilgileriniz, görüşleriniz var ise lütfen paylaşır mısınız? teşekkürler..

Sitenizdeki kaynaklar sorularımın bir çoğunu sormama gerek kalmadan açıkladı. Bulamadıklarım için de nette gezinir iken hep aynı klasik tanımlamaların dışına çıkan sorumun cevabını verebilecek bir kaynağa yada yaşanmış bir yoruma bir türlü ulaşamıyorum..

Şimdiler de genç yetişkin olan fakat çocukluk ve buluğ çağ dönemlerinde Çevre ve Ailenin anlayamaması yüzünden ilaç tedavileri ile geçirmiş Indigoların yaşları ilerlemiş olsa dahi kendi özlerini bulmalarına ve aktivasyonlarının hala yapılıp yapılamayacağına dair bilgileriniz, görüşleriniz var ise lütfen paylaşır mısınız? teşekkürler..

Rep Puanı : 28710
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.410 mesaja 5.984 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

Sadece indigolar için değil, herkes için söylediğiniz mümkün. Bilinç altı programlaması yapılabilir. E.F.T , T.A.T, NLP, HİPNOZ, ERİCSON HİPNOZ, ANALATİK HİPNOZ, QUANTUM HİPNOZ gibi yöntemler ile yapılabilmektedir.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Yer
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Sitenizden kitap bölümünden E.F.T. Türkçe eğitim kitabını indirdim ve okumaya başladım diğer yazdığınız yöntemlerin çoğunu da araştırıyorum. Ayrıca uygulamaları birebir yapan sağlam bir merkezde uygulamaya tabi olmayı çok isterim. Site kurallarına aykırı gelmeyecek ise Ankara'da bu uygulamalar için bildiğiniz güvenilir merkezler var ise haber verir misiniz? Teşekkürler..

Ettiği Teşekkür
    333
    Tecrübe Puanı
    205

Ben varim istersen özelden diğer yerler hakkında bilgi atıyorum

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Yer
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Siteye yeni üye olduğum için sizi tanımıyorum ve şuan espri mi ?
    yoksa ciddi mi olduğunuzu anlayamadım
    Eğer Ankara'da ve bu uygulamaları yapan bir merkezde çalışıyorsanız neden olmasın ?

Ettiği Teşekkür
    333
    Tecrübe Puanı
    205

merkezde çalışmıyorum kendi yerim şuan için 3 ay kadar doluyum. Size özel mesajla attığım kişi ile görüşebilirsiniz.

Rep Puanı : 5517
    Ettiği Teşekkür
    59
    21 mesaja 53 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

şansın ankarada olman bence bu sorunun için urumun peşini bırakma kesinlikle çözüme ulaşırsınız beraberce bu adamın bilgileri bir derya diyebilirim sana

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)