Cin Yakma Formülü Çok Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
İnanmayacaksınız ama %100 işe yarıyor.

Hadi canım bu kadar kolay mı olur demeyin,Duadan başka güçlü birşey yoktur

Neyse,ister içinizden ister sesli söyleyin.Adedi yoktur dilediğin kadar okuyabilirsin.

Gözünü kapattığında gözler veya çirkin yüzler mi görüyorsun,sesler mi duyup gölgeler mi görüyorsun?

"Allahım!Sen bu cinleri cehennem ateşinde yak!"

Tesadüfen demiştim içimden göz falan kayboldu herşey düzeldi işe yaradı.

Hain planlarınız için kullanabilirsiniz ama tavsiye etmem

origanum

Yönetici
Varlıkların bulunduğunuz odadan kovulması ayrı onlar hakkında yakma çalışması ayrı. Kaldı ki herkes yakamaz ve yakmak da çok büyük vebaldir, ne istiyorsunuz o varlıklardan, ne yaptılar size, sırf görünüşünü yakışıklı bulmadınız diye birilerinin yakılmasını istemek zulüm değil midir? Gitmesi için "La ilahe illallah" demenizin yeterli olacağını bilmiyor musunuz, havass işlemleri ile ilgili paylaşımlar yapan biri olarak.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Varlıkların bulunduğunuz odadan kovulması ayrı onlar hakkında yakma çalışması ayrı. Kaldı ki herkes yakamaz ve yakmak da çok büyük vebaldir, ne istiyorsunuz o varlıklardan, ne yaptılar size, sırf görünüşünü yakışıklı bulmadınız diye birilerinin yakılmasını istemek zulüm değil midir? Gitmesi için "La ilahe illallah" demenizin yeterli olacağını bilmiyor musunuz, havass işlemleri ile ilgili paylaşımlar yapan biri olarak.

Kardeşim Sende Haklısın Ama Bu Yöntemi Arkadaşım Verdi Bana Bende GMPP de paylaşayım dedim yani ben denemedim böle bişeyi bunlari ifrit gibi vb. gibi büyk ve güçlü cinlerde kullanıcan sana zarar vermeye kalkarsa

origanum

Yönetici
Kardeşim Sende Haklısın Ama Bu Yöntemi Arkadaşım Verdi Bana Bende GMPP de paylaşayım dedim yani ben denemedim böle bişeyi bunlari ifrit gibi vb. gibi büyk ve güçlü cinlerde kullanıcan sana zarar vermeye kalkarsa

İfritler için çok daha etkili yöntemler var. O iş bu kadar basit olmuyor. Kendine koruma yapmayı bilmeyenlerin de böyle şeylere kalkışmamasını eklemekte yarar var. Eğer kendinize ait olmayan ve uygulamadığınız paylaşımları verecekseniz de altına alıntı olduğunu ve sizinle bir ilgisi olmadığını mutlaka belirtin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu konjuyu kapatıyorum. anlamıyorum bir varlığı neden öldürme isteği duyar ki bir kişi. katil olmak bu kadar güzel bir duygumu. canı kim verdiyse o alır . bırakın can almayı.

hoş bu yötemle kimse bir canı yok edemez orasıda ayrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...