Ufo görme deneyimim ..

dreamy

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yarım saat önce sahilde gökyüzünü seyrediyodum ve 3 farklı ufo gördüm..tarih :13.09.2010
1.çok parlak bi ışık yayarak , çok hızlı ve dengesiz bi şekikde gidiyodu.. sarhoş gibi sağa sola kayıyodu ve bunu yaklaşık 4 dakika izledim..
diğerlerinide 10 dk. arayla gördüm ve aynı şekilde çok hızlı ve sabit olmayan şekilde sağa sola gidiyorlardı ..

(not:dikkat çekmeye çalışmıyorum, sadece paylaşmak istedim )

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar yarım saat önce sahilde gökyüzünü seyrediyodum ve 3 farklı ufo gördüm..tarih :13.09.2010
1.çok parlak bi ışık yayarak , çok hızlı ve dengesiz bi şekikde gidiyodu.. sarhoş gibi sağa sola kayıyodu ve bunu yaklaşık 4 dakika izledim..
diğerlerinide 10 dk. arayla gördüm ve aynı şekilde çok hızlı ve sabit olmayan şekilde sağa sola gidiyorlardı ..

Kayıt yapmışsınızdır umarım. Çok uzun süreler bunlar ve bu kadar uzun süre gözlem yapabilmek zordur ve değerlendirilmemişse yazık olur.

dreamy

Kayıtlı Üye
maalesef kayıt yapamadım çünkü telefonumda kamera yok :D ama önemli değil nasıl olsa yakında inerler yeryüzüne ..zaten bu ilk değil daha öncede çok gözlem yaptım ..en iyisi kamerayla yapiyim bundan sonra ..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yakın da inerler :D. Eminmisiniz UFO olduklarına ? Yeryüzünde gördünüz değil mi ? x)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bence uzayda yaşıyan varlıklar var ama hiç bir zaman bizimle ve birbirleriyle iletişime geçemiyecekler yani gördüğünüz ufo dediğiniz şeyler bir ışık yansıması olabilir diye düşünüyorum ve bir çok samanyolu ve saman yollarında farklı farklı dünyalar var ki bizim saman yolumuzda olan 7 gezegende sadece dünyada insanlar var düşüncesi içerisindeyim ama bu sadece benim fikrim sizlerle paylaştım.

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Bence uzayda yaşıyan varlıklar var ama hiç bir zaman bizimle ve birbirleriyle iletişime geçemiyecekler yani gördüğünüz ufo dediğiniz şeyler bir ışık yansıması olabilir diye düşünüyorum ve bir çok samanyolu ve saman yollarında farklı farklı dünyalar var ki bizim saman yolumuzda olan 7 gezegende sadece dünyada insanlar var düşüncesi içerisindeyim ama bu sadece benim fikrim sizlerle paylaştım.

Bizim galaksimizde (Milky Way) sadece 7 gezegen yoktur. Dünyanın, Güneş'in ve bildiğimiz diğer gezegenler ( Uranüs, Neptün, Mars, Satürn, Plüton vs.) Samanyolu (Milky Way) Galaksisinin Sol (Latince Güneş Demek) Sisteminde yer alıyor. Samanyolu (Milky Way) galaksisi diğer Galaksilere oranla küçük kalsada (Örneğin, sürekli galaksimize yaklaşmakta olan ve çok uzun yıllar sonra iç içe geçecek olan Andromeda Galaksisine göre çok küçüktür) çok büyüktür ve içerisinde sayısı tam bilinmeyen sistem vardır. Bizim aşina olduğumuz ve yaşadığımız Sol sistemidir. Dolayısıyla bizim galaksimizde de Humanoid varlıkların olması muhtemeldir.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Böyle durumlarda mutlak kayıt yapılmalıydı ya da hemen telefondan yakın bir arkadaşınızı arayıp ya da mesaj atıp acilen dışarı çıkmasını ve gökyüzünde gördüğünüz yeri koordine edip eline kamera, pc kamerası vs. alıp kaydetmesini isteyebilirdiniz.

Benimde başıma bunlarla alakalı şeyler geldi, kamera olmasına rağmen telefonda çektim ama ne bluethoot vardı ne de internetten gönderebiliyordu. Bu yüzden silmekten başka çarem kalmamıştı ama silmeden önce bu tür şeylerle ilgilenenlere gösterdim..

Atılsaydı daha ayrıntılı inceleme yapabilirdik demişlerdi.

++ Evrende yalnız değiliz. Dünyadaki çoğu insanlar bunun farkında ama üst rütbeliler de bunu gizlemek zorunda, insanlık daha hazır değil diyorlar ve bu teknolojiyle nasıl baş edilebilinir bilmiyorlar! Bundan dolayı her şey yalanlanıyor, gizleniyor veya üstü örtülüyor. En baris örnek: "Apollo görevi." ++

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
Ben gökyüzü sevdalısı biriyim .Yıldızlara karşı aşırı bir bağlılığım var evimdeki eşyaların tamamı yıldız sembolü ve şekli barındırıyo o derece siz düşünün.Bu ilgim 11 yaşlarındayken gökyüzünde gördüğüm büyük bir ışığın aniden tepeye doğru çıktığını ve geözden kaybolduğunu gördüm.Sonra tekrar görme umuduyla hergün teleskop bile aldırdım arkadaşım senin gördüğün şeyleri bende görüyorum ve bunlar kayda alınacak şey değil dikkatli bakarsanız gökyüzüne hepiniz görürsünüz aslında bazılarının ışığı çok yüksek bazılarının düşük bazıları zik zak çiziyo ve belli bir süreden sonra kayboluyorlar .Ve ne zaman kamera çakimi yapacak olsam hep kayboluyorlar ki ben 5 yıldan beri videoya almaya çabalıyorum hala videoya alamadım bu şeyleri . Ve hergün kaç tane gördüğüme varıncaya kadar not alan biriyim. Sabaha kadar uyumadığım günleri bile hatırlıyorum .Bu evrende yalnız değiliz.O şeylerin ufo dışında şerler olabileceğine inanan biriyim aslına bakarsanız .Havacılık sevgim var o şeyler sayesinde. Astronot olmak istiyorum bunun için pilot olmak gerekiyor.Eğitim şartlarıda çok zor ama yinede yılmayacağım .Şuan planör pilotuyum . Sivil havacılık pilotaj eğitimi alıcam. Astronot olamasamda uzay bilimleri alanına girmeyide düşünüyorum. Bu şeylerin ne olduğunu çözeceğim bu konuda kararlıyım.Ayrıca bunu insanlardan saklamak çok büyük bir saçmalık bilim dünyası bu konuda saçma bir ironiye sahipler.Günün birinde ortaya çıkacak birşey ve bizim gibi insanlar bunun farkındalar .Herkes bu evrende yalnız olmadığımızı biliyor zaten . İnsanlık buna hazır . İnsanlık geçmişte ,Allah'ın varlığını insanlara anlatmak ,öğretmek ispat etmek için gönderiler peygamberleri ve onların mucizelerinede hazır değildi bu mantıkla yola çıkarsak eğer. Yani bu dünyadaki tek ilginç şey bu değil . Hz.Muhammed (s.a.v.) AY'ı ikiye ayırdığında bile insanlar bunun olabileceğine inanmıyorlardı ama oldu .Biz inanıyoruz ve bunu insanlığa açıklamalarının, insanlığın buna hazır olup olmamasıyla alakası yok.

(Tabi ki bunlar benim görüşlerim . Düşündüklerimi,gördüklerimi olduğu gibi anlattım.Ayrıca bir deist olarak İslam dinine saygım sonsuz.Verdiğim örneği yanlış anlamayınız .Yazım uzun oldu biraz zamanınızdan aldığım için üzgünüm.)

GobLin

Kayıtlı Üye
ßu Konuyu kim up Ladı ya 2010 yazmişLar.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
2008 yılında yaşadığım tesadüfî UFO olayını sizlerle paylaşmak isterim. Kuzenimi okula bırakıp bir kare fotoğrafını çekmiştim. Bu olaydan aylar sonra fotoğraflara bakarken ilginç bir detayı farkettim ve o zamanlar ulaşabileceğim en sağlam kaynak olan Sirius Ufo ve Uzay Bilimleri merkezine yolladım. Görüntü için pozitif yani gerçek onayı verip kendi web sitelerinde yayınlamışlardı. İşte o kare.

Ekli dosyayı görüntüle 7082

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bende bir anımı anlatacaktım fakat yazdığımı sildim konuyla alakası olmadığı için.

özet geçeyim yinede,bahçemde ışıklar gördüm,ufo sandım,2 tane turisti sarhoş şekilde bahçehmende buldum.

İyiki benim bahçeme girmişler malum dünya barış elçisinin tecavüze uğradığı bu ülkede başkasının ne yapacağı belli olmazdı,dua etsinler benim gibi iyi niyetli birine denk gelmişler.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Frekansınız yüksektir. Bu saye de gözlem yapabiliyorsunuz. Tekrar görmek istiyorsanız, kendi üreteceğiniz bir çağrı şekli oluşturun. Öyle deneyin, işe yarayacaktır.

Makyavel

Kayıtlı Üye

Merhaba,
Detayları paylaşmak ister misin ? Teşekkürler.