gnome(cüce varlıklar)

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Ben bundan 6 7 yıl önce yanlız yaşadığım evde uyku ile uyanıklık arası bir durumda görmüştüm bu cüce benzeri varlığı.yanima gelerek bana arapça kısa bir şey söylemişti bunu uyandigin zaman 7 kere tekrar edersen senin hizmetine 7 tane peri vericem demişti.uyandigim zaman hemen söylediğini yaptım ve tekrar ettim.ondan sonra her gördüğüm rüya çıkmaya başladı her hissettiğim olay olmaya başladı gece evde çatal kaşık sesleri leptopun klavyesine basılma sesleri duymaya başladım.sonra duru görü yeteneğim gelişti bir anda olayları yaşanmadan önce görmeye uzakta olan tanıdıklarımın o anda ne yaptıklarını odaklanarak görmeye başladım.bu durum böyle bir yıl gitti sonrasında çok iyi kahve fali bakmaya başladım.sanki fala bakan ben değilmişim gibi oluyordu birileri söylüyor bende onlarin söylediklerini söyliyordum gibi.sonrasında rüyalarımda belden aşağısını goremedigim varlıklar tarafından korkutulmaya başladım.sabah ezanına kadar korkudan uyuyamadigim geceler olmaya başlamıştı uyusamda uyandiriliyordum.bu hal böyle 3 yıl devam etti sonra ailem beni bir hocaya götürdü hoca hiç birşey söylemeden onları yakacagini söyledi bana bi muska verip gönderdi o gece son kez gördüm belden aşağısı olmayan varlıklardan birini ben seni seviyordum neden böyle yaptın dedi ve kayboldu.bir daha ne birşey hissedebildim ne görebildim.çok uğraştım ama olmadi.

kracs

Kayıtlı Üye
gerçekten var bu cüceler. 13 yaşındayken bu varlıkların sesleriyle uyanmıştım. odamda yalnız uyurken aniden belirip hızlıca koşarak odanın ortasından geçtiler ve hatırladığım kadarıyla ellerinde mızrak gibi uzun çubuklar vardı. hepsi karşı duvardan geçerek kayboldu ama içlerinden birini yakalasaydım pataklayabilirdim o an. çünkü korku ve şaşkınlıktan ziyade geçecek yer bulamadılar mı diye düşünüp sinirlenmiştim

acid

Kayıtlı Üye
Dikkat ettim de bu varlıkları görenler genelde çocuk yaşlarında görmüşler.
Önceki yanıtlarda da bahsedilmiş çocuklukta belirli bir yaşa kadar zihin, kalp, algılar temizdir. Yaş büyüdükçe bazı şeyler değişmeye ve kirlenmeye başlar. Bu nedenle çocuklukta varlıksal temas yetişkinlikten fazla olabilir. Ve küçüklerin bilinçaltı da temizdir. Bu nedenle korkuya kapılarak kendilerini yetişkinlikteki gibi kapatmazlar. Büyüdüğümüzde çıldıracak kadar korktuğumuz şeyler çocuklukta şaşırtır, bazen de mutlu eder. Bazı varlıkların çocuklara ilgisi daha fazladır belki. Bu nedenle çocukluktaki paranormal anılar benzer olabilir. Bu ilgiyi çocukların saf, temiz, setsiz enerjisine de bağlayabiliriz.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Ben 15 sene önce kırlık bir yere taşındım.İlk günden beri evde bir hareket vardı. İlk zamanlar rahatsızlık duymuyordum.Hatta komigime gidiyordu.Evde 5/6 tane 1 mt kadar boylarda birileri koşturup duruyor,neşeli çocuklar gibiydiler.Sonra farkettim ki bunlar parlak metal ve altına meraklılar.Ama bu eşyaları yerlerinden almıyorlar.Mesala dikiş dikerken elime vurup iğneyi düşürüyorlar .İğne yere düşmeden havada kayboluyor.Altın takılarıda aynı şekilde alıyorlar . Aldıklarını da geri vermiyorlardı.En son hediye bir yüzüğümü aldıklarında çok sinirlendim ve geri istedim,her gün kızarak geri istedim. Bir ay sonra çamaşır makinesinin içine attılar yüzüğü.Yüzük salonda kaybolmuştu ,bir ay boyunca da defalarca çamaşır yıkandı,yani mutfakta makinede yüzük bulmam ilginç değil mi.Bir de erkek çorap meraklısılar.Yeni çoraba el sürmüyorlar,çorap bir kere giyilmiş ve yıkanmış olması gerekiyor. İpten çift olan çorap sepete gelince teki kayboluyor.Çorapları asarken çift asarım toplarken de bak çiftler deyip sepete atıyorum sonra gidiyor tekler.Ufak tefek şeyler sorun değil ama sorun evden taşınmak istersek çıkıyor,kaç kere evden taşınmaya kalksam ya işler bozuluyor,para kaybediyorum ya hastalık oluyor. Bir keresinde ayağıma dolap kapağı atıp ayağımı kırdılar.Eşime bazen diyorum ki işe gider gibi evden çıkalım bir daha eve dönmeyelim ama oda olmuyor, bazı konuları evde konuşmuyoruz,evin haberi olmasın diye.Bir şekilde öğreniyorlar özellikle gitme fikrine tahammüleri yok ,kaç kere canıma kastettiler. Gece uyurken sarsıp uyandırıyorlar,çatı katında koşturup duruyorlar.Evime kimsenin gelmesine izin vermiyorlar.Bir sürü verdikleri sıkıntı var. Açıkçası artık onlardan bıktım ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Komik çocuklar gibilerdi ama gerçek yüzleri korkunç ve her kötülüğü yapabilirler.Bazen evi yakmayı bile düşünüyorum.O yerde başka evlerde var ama sadece benim evimde bunlar oluyor.3 seneden beri başka varlıklar da geliyor,bunlardan bir grup devamlı konuşuyor ,her konuda birşey söyleyip bunaltıyorlar.Beni alıp götürenlerde var.Bir de ameliyat yapanlar var.koluma elime kalbime ve beynime bir sürü şey yapıldı.Başıma daha neler gelecek bilmiyorum.

ceyda

Kayıtlı Üye
Ben hiç varlık görmedim bana denk gelmedi varlıklar gerçekmi degilmi Bilmyrm çinde görmedim

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bütün yorumları okudum ve herkesin yaşadığı şeyleri Gnome denen varlıklara atfettiğini fark ettim. O kadar çok yaratım bulunuyor ki, hangisi gnome, hangisi hangi kabile veya hangi tür bir varlık tespit etmek zor. Bu tür alanlar için ayrı araştırmalar yapılması gerekiyor.

İlk bakış olarak gnomeler doğanın ruhları olarak nitelendiriliyor, ama unutulmaması gereken şey bir çok doğa ruhu bulunduğu. Ayrıca arkadaşların paylaştığı bir çok anlatım parazit varlıklar ile benzerlik gösteriyor. Yani doğa düzlemine ait olan bir varlık - ki kendi hayatına sahip - neden durmadan başka düzlemin varlıkları ile uğraşsın. Bu iş parazit varlıkların bir simgesi gibidir. Ve bu parazit varlıkları davet edenler genelde biziz. Yalnızlık, farklı görünme isteği vb. durumlar ile çareyi başka varlıklarda arıyoruz. Ben hakkında bilgi sahibi olmadığımız varlıklar için bu kadar salt yaklaşmayalım derim.

Asag2

Kayıtlı Üye
Soyle birseyde var geceleri ağaç altında gezmeyin derler boşuna demezlezler büyükler.. arkadaşımla gece ormanlık yerde ağaçların olduğu yerde arabanın içinde takiliyoz öyle kafayı çekçez 30 saat oldu olmadi yanımıza bir kadın bir adam geldi ben görüyorum ama arkadaşım görmuyo yüzlerini görmedim allah var neyse biz kaçtık ordan 1 yıl sonra rüyamda gördüm onları ve 4 ay içinde hayatım değişmeye başladı meğersem çocukluğumda yaptığım bir hatanın bedelini bana odetiyolarmis zarar verdiğim çocuğun annesinin babasının kılığında görünmüşler bana tövbeye gelmem için aklımi başından almaya çalıştırıyorlarmis bana o tövbeyi de yapasıya kadar benimle uğraştılar en son tövbeyi yaptığımda beni bıraktılar...

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Gnomelerle nasıl iletişim kurabilir? Onlarla konuşsak anlattıkları doğru kabul edilir mi?
Görülen varlıklarla iletişim kurmadan önce onların orjinini nasıl bilebiliriz.Kimlerden uzak durmalıyız.tesekkürler.

Aisling

Kayıtlı Üye
Merhaba, biraz konuyla alakasız olacak ama yüzleri korkunç yazanlar olmuş o dikkatimi çekti. Bazende yüzleri olmuyor, yani baya bildiğimiz yüzlerinin olması gereken yerde yalnızca karanlık var. Bu ne anlama geliyor bilen var mı içinizde?

lasinkay

Kayıtlı Üye
Benim ninem görmüş gençliğinde. Ellerinde fenerlerle bahce duvarinin kenarindan yürüyüp gitmişler.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ben birkac kere ruyamda gordum eger sayilirsa, aynen boyle küçük tombulca adam seklinde, rahatsizlik verirdi, sekli hep ayni ve her gordugumde de hic hoslanmamisimdir

Roze

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranızda gnome gören varmı ? ben hayatımda sadece 1 kez gördüm .. 11 yaşındaydım ve hayal olmadığından eminim .. öncelikle açıklayalım ..

gnome : toprak ruhlari olarak adlandirabilecegimiz,zamaninda ozellikle alman madencilerin ,madenlerdeki patlama ve sarsintilardan sorumlu tutugu canlilar.grekce de "yerin icinde yasayanlar"anlamina gelen genomos sozcugunden turemistir.

gnome.jpg

Roze

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranızda gnome gören varmı ? ben hayatımda sadece 1 kez gördüm .. 11 yaşındaydım ve hayal olmadığından eminim .. öncelikle açıklayalım ..

gnome : toprak ruhlari olarak adlandirabilecegimiz,zamaninda ozellikle alman madencilerin ,madenlerdeki patlama ve sarsintilardan sorumlu tutugu canlilar.grekce de "yerin icinde yasayanlar"anlamina gelen genomos sozcugunden turemistir.

gnome.jpg

3. Sınıf da yaşamıştım üçten fazla idiler sınıftaydım ve sıraların üstünden atlıyorlar, konuşup, gülüyorlardı gayet eğleniyor gibilerdi pek ürkmedim ancak saniyeler geçtikce çevremi kırmızı renklerle görmeye başladım sonrasında başına felaket bir ağrı saplandı.

Roze

Kayıtlı Üye
3. Sınıf da yaşamıştım üçten fazla idiler sınıftaydım ve sıraların üstünden atlıyorlar, konuşup, gülüyorlardı gayet eğleniyor gibilerdi pek ürkmedim ancak saniyeler geçtikce çevremi kırmızı renklerle görmeye başladım sonrasında başına felaket bir ağrı saplandı.

Ü

Üye silindi 67799

Ben 15 sene önce kırlık bir yere taşındım.İlk günden beri evde bir hareket vardı. İlk zamanlar rahatsızlık duymuyordum.Hatta komigime gidiyordu.Evde 5/6 tane 1 mt kadar boylarda birileri koşturup duruyor,neşeli çocuklar gibiydiler.Sonra farkettim ki bunlar parlak metal ve altına meraklılar.Ama bu eşyaları yerlerinden almıyorlar.Mesala dikiş dikerken elime vurup iğneyi düşürüyorlar .İğne yere düşmeden havada kayboluyor.Altın takılarıda aynı şekilde alıyorlar . Aldıklarını da geri vermiyorlardı.En son hediye bir yüzüğümü aldıklarında çok sinirlendim ve geri istedim,her gün kızarak geri istedim. Bir ay sonra çamaşır makinesinin içine attılar yüzüğü.Yüzük salonda kaybolmuştu ,bir ay boyunca da defalarca çamaşır yıkandı,yani mutfakta makinede yüzük bulmam ilginç değil mi.Bir de erkek çorap meraklısılar.Yeni çoraba el sürmüyorlar,çorap bir kere giyilmiş ve yıkanmış olması gerekiyor. İpten çift olan çorap sepete gelince teki kayboluyor.Çorapları asarken çift asarım toplarken de bak çiftler deyip sepete atıyorum sonra gidiyor tekler.Ufak tefek şeyler sorun değil ama sorun evden taşınmak istersek çıkıyor,kaç kere evden taşınmaya kalksam ya işler bozuluyor,para kaybediyorum ya hastalık oluyor. Bir keresinde ayağıma dolap kapağı atıp ayağımı kırdılar.Eşime bazen diyorum ki işe gider gibi evden çıkalım bir daha eve dönmeyelim ama oda olmuyor, bazı konuları evde konuşmuyoruz,evin haberi olmasın diye.Bir şekilde öğreniyorlar özellikle gitme fikrine tahammüleri yok ,kaç kere canıma kastettiler. Gece uyurken sarsıp uyandırıyorlar,çatı katında koşturup duruyorlar.Evime kimsenin gelmesine izin vermiyorlar.Bir sürü verdikleri sıkıntı var. Açıkçası artık onlardan bıktım ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Komik çocuklar gibilerdi ama gerçek yüzleri korkunç ve her kötülüğü yapabilirler.Bazen evi yakmayı bile düşünüyorum.O yerde başka evlerde var ama sadece benim evimde bunlar oluyor.3 seneden beri başka varlıklar da geliyor,bunlardan bir grup devamlı konuşuyor ,her konuda birşey söyleyip bunaltıyorlar.Beni alıp götürenlerde var.Bir de ameliyat yapanlar var.koluma elime kalbime ve beynime bir sürü şey yapıldı.Başıma daha neler gelecek bilmiyorum.
Çok geçmiş olsun inşallah çözüm bulursunuz

makssenberg

Kayıtlı Üye

https://www.gizlimabet.com/threads/mucize-yaratan-druid-kelimeleri.32275/ bu linkteki başlıkta trinka'yı deneyince çamaşır makinesinden para çıktığını söylemiştim. Bunların druid uygulamaları olduğu ve bunları gerçekleştirenlerin "görünmez dünyanın küçük yaratıkları" olduğu söyleniyordu her yerde. Bağlantılı olabilir diye düşünüyorum.

makssenberg

Kayıtlı Üye

Ben de paranın kaynağını merak ediyordum. Merkez bankası olmadığı kesin diyordum :LOL:

Aisling

Kayıtlı Üye
gece gece niye okudum, donuma dolduracağım şimdi, hayır madem korkuyorum niye okuyorum o da ayrı mesele ya
gündüz lay lay lom ama gece olunca başlasın sıçırttırmalar