Odanın Cinler ile dolması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar.

Benim bu konuda bilgin olan yada yöneticilere bir sorum olacak.
Bir gün tanıdığım bana sizin evinizde cinler var dedi. Mekanları söyledi.
Ebeveyn banyomuzda ve kullanılmayan boş bir odamız var orada cin olduğunu söyledi. Bana bir buhurdan bahsetti o hepsini kaçırıyormuş.

Acaba yöneticilerin yada bu konuda uzman olanların fikirlerini alabilir miyim?

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
İyi günler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar.

Benim bu konuda bilgin olan yada yöneticilere bir sorum olacak.
Bir gün tanıdığım bana sizin evinizde cinler var dedi. Mekanları söyledi.
Ebeveyn banyomuzda ve kullanılmayan boş bir odamız var orada cin olduğunu söyledi. Bana bir buhurdan bahsetti o hepsini kaçırıyormuş.

Acaba yöneticilerin yada bu konuda uzman olanların fikirlerini alabilir miyim?

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
İyi günler.
Hayır, gerçekten bir varlık durumu varsa bunu sadece buhur uzaklaştırmaz. Bazen bazı insanlar varlıkların enerjilerini hissedebilir ama tanımlayamaz. Belki cin değil, daha düşük bir varlık da sıkışıp kalmış olabilir (dikkat, isteyerek değil, o da hoşnut değildir belki o durumdan) ve böyle bir durumda buhur ne işe yarayabilir? Ya da isteyerek orayı mesken edinen bir varlık var diyelim, bunun için de buhur etkili olmayacaktır. Tabii bütün bunlar varlığın orada olduğu iddiası gerçekse söylenebilir.
Ayrıca bazı varlıkların yaşama alanlarına bazen biz tecavüz ediyoruz. Yani bir zararı yoksa durduk yerde de kovulmaz.
Buhur meselesi de, ancak iyi varlıkları ritüelle çağırıp durumu gösterip yardım istemektir. Aksi halde o varlık zarar veriyorsa, musallat durumu olarak ele alınır öyle işlem yapılır ama bu buhurla sadece olacak iş değildir.

AnaMaria

Kayıtlı Üye
buhuru daha önce duymuştum ama camii hocalarına ve bilgin insanlara eski topraklara falan danışmak lazım :S

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
buhuru daha önce duymuştum ama camii hocalarına ve bilgin insanlara eski topraklara falan danışmak lazım :S
Sevgili AnaMaria bu tür buhurlar sadece negatif enerjinin parçalanmasını sağlamaktadırlar. Yine bir takım ritüellerde ulvi varlıkları çağırırken de buhur kullanırız. Yani ne tür bir buhur olursa olsun varlıkları kovmayacaktır.
Mesela negatif enerjiyi temizlemeye yardımcı olan bir buhur içeriği:
Amber, günlük, buhur otu.
Bu tür buhurlar çeşitlendirilebilir, amaca göre kuvvetlendirilebilir elbette.
Bir de her şeyi cami hocaları bilecek diye bir şey yok. Bir çok konuda da tıkanabilirler hatta, bunu forumun başka başlıklarında izah etmiştik. Zaten camide imamlık yapan, hocalık yapan birinin teknik olarak majik konularla ilgilenmemesi gerekir. :)

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Sn.Chıllout sizin yazınızdan sonra kendisine buhur ile alakalı konuştum tütsüler iken bir dua okunuyor imiş. Öyle olunca kaçıyormuş.

ve yine Chillout'un dediğini dedi o ortamı rahatlatır devamını kendimiz yapmamız gerekir dedi.

Chillout'a cevaplarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

İyi günler.

(Bu arada eve taşınalı 2,5 sene oldu)

emsalsiz3334

Kayıtlı Üye
Sn.Chıllout sizin yazınızdan sonra kendisine buhur ile alakalı konuştum tütsüler iken bir dua okunuyor imiş. Öyle olunca kaçıyormuş.

ve yine Chillout'un dediğini dedi o ortamı rahatlatır devamını kendimiz yapmamız gerekir dedi.

Chillout'a cevaplarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

İyi günler.

(Bu arada eve taşınalı 2,5 sene oldu)

Admin notu: yazı karakterinize ve yayınladığınız linklere dikkat ediniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
BÖYLE BiR DURUM MU YAŞADIĞINIZ ŞEY ?
İki kural ihlali yapmışsınız.
Birincisi standart font kullanmalısınız, diğer bütün mesajlarınızda buna dikkat ederken, adeta reklam gibi yayınladığınız linke dikkat çekmek için yazıyı büyütüp renklendirmeniz manidar.
İkincisi de bayağı reklam linki paylaşmışsınız.
Yasak bunlar haberiniz olsun.
Ayrıca bu sitede yönetimin onay vermediği hiç kimse güvenilir adledilmez, üyeler de bunu çok iyi bilir bu sebeple aslında reklamlar da pek işe yaramaz.
Ben şuan yönetici değilim ancak ben de diyorum ''güvenmeyiniz''.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...