astral seyehat inisiyasyonu 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyehat inisiyasyonu 12

çalışmaya katılacak kişiler için:

isimlerinizi anne isimlerinizi ve doğum tarihlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Astral seyehat enerji çalışması 12 yazınız. başka bir şey yazmayınız. mesaj içeriği olarak verdiğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. sorularınızı burdan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.

katılmak için katılmayınız. eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

çalışma katılmadan önce ne yapacaksınız ?

çalışma günü kadar günde 10 dakika meditasyon yapınız. bedeninizden ayrdılığınızı ve yıldızların arasında seyehat ettiğinizi imgeleyiniz 7 gün boyunca günde 10 dakika yapınız

bir gün atlarsanız çalışmaya katılmayınız. ve özel mesaj atınız. konu başlığı olarak Astral seyehat enerji çalışması 12 çalışmasına katılamayacağım yazınız.

çalışmadan sonra deneyimlerinizi Astral seyehat enerji çalışması 12 deneyimleri konu başlığında paylaşınız bu konuya yazmayınız özel mesaj ile iletmeyiniz

çalışma ortamı nasıl olacak?

1. karanlık olacak. hiç bir ışık oluşturucu bir nesne açık olmayacak yakılmayacak. dışardan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmesi için perdelerinizi açmayınız.

2. sessiz bir ortam olacak.

3. sizden başkası olmayacak.

4. yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.

5. çalışmadan önce ılık bir duş alınız.

6. gözleriniz kapalı olacak. açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.

7. ayaklarınızı ellerinizi bağlamayın. yüzü koyun yatmayın. elleriniz açık ayaklarınız birbirinden ayrı yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.

8. çalışma sırasında bir zikir yoktur.

9. çalışmasının bitiş zamanı yoktur. siz anlarsınız çalışmanin bittiğini hissedersiniz. hissedince kalkın.

10. hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın yada ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın.
11. çalışma zamanı gelince üç defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da kerimden gelen astral seyehat enerjisine izin veriyorum diyeceksiniz.

çalışma ne zaman yapılacak?

17/ eylül / 2010

saat: Türkiye saati ile 23: 00 Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

hazırlayan: Urum

dilberhala

Kayıtlı Üye
özel mesajlar bana atılacak.

lütfen konu başlığı olarak astral seyehat inisiyasyonu 12 yazınız.

mesajın içinede anne adınızı kendi adınızı yazınız başka bir şey yazmayınız soru sormayınız.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
harikasınız

bodrumlu

Kayıtlı Üye
slm ben yeni üyeyim bu çalışmanın ne amaçladığını anlayamadım.beni aydınlatır mısınız?

origanum

Yönetici
slm ben yeni üyeyim bu çalışmanın ne amaçladığını anlayamadım.beni aydınlatır mısınız?

Sayın bodrumlu,
Sitemizdeki eski mesajları okuyun konuyla ilgili. Yeterli açıklamalar mevcuttur.
Sitemize hoşgeldiniz der, forum kurallarını da okumanızı tekrar hatırlatırım. Bu konuda çok hassasız.

Katarina

Kayıtlı Üye
Teşekkürler uzun zamandır bunu bekliyordum.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
katılanlar ne zzaman açıklanacak?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Açıklanmıyor. Mesaj atmanız yeterli. Size herhangi bir şekilde onay mesajı gelmiyor.

Eğer orda yazan şartları yerine getirmişseniz katılacaksınız demektir :)

baris_delisi

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar ben şimdi gördüm inisiasyon oalcagını bugün başlasam meditasyon yapmaya 6 gün yapmış olucam acaba bi sorun olurmu

adoo27

Kayıtlı Üye
geç kaldık galiba yapsak olurmu 2 gün gecikti :(

origanum

Yönetici

baris_delisi

Kayıtlı Üye
aa tm çalışma günü yapmamızda sakınca yokmus o zman bnde katılabiliyorum 7 gün oluyor teşekkürler origanum

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
acaba 100% çıkış olucakmı ve normal astral seyahate çıkmış gibi mi olucaz acaba (Kurallara uyduğumuz taktirde)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
başkası için %100 diye söz veremem amaç çıkmanızı sağlamak çıkmış gibi olmasını değil. dileğimiz ve cabamız hep beraber bu deneyimi yaşamanız

Hellblazer

Kayıtlı Üye
selam ben siteye dün üye oldum .. site muthiş sanki ıllardır uzak kaldığım ailem gibi .. bende katılmak istiyorum ama zannedersem geç kaldım :-(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ön calışma için geç kalmışsınız çalışmalar her ay yapılır diğer çalışmaya katılırsınız

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çalışma sırasında kulaklıkla meditasyon müzikleri dinlesek sorun olur mu?

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
çalışma sırasında kulaklıkla meditasyon müzikleri dinlesek sorun olur mu?
"10. hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın yada ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın." Yardımcı olabilmişimdir umarım. :)

tes1907

Kayıtlı Üye
Peki bir gün kalmışken birşey sormak istiyorum ... Biz yatağa yatıp kerimden gelen astral seyahat enerjisine izin veriyorum dedikten sonra sadece bekleyecekmiyiz ? heyecanlanmak bu olayı yapmamızı engellermi ?

origanum

Yönetici
Peki bir gün kalmışken birşey sormak istiyorum ... Biz yatağa yatıp kerimden gelen astral seyahat enerjisine izin veriyorum dedikten sonra sadece bekleyecekmiyiz ? heyecanlanmak bu olayı yapmamızı engellermi ?

İlk inisiyeniz galiba. Evet sadece bekleyeceksiniz, içinizden geçecek olan enerjinin keyfini sürün. Heyecanlanmanız çıkışı engeller sadece ama enerjiyi hissedebilir, vizyon görebilir, başka deneyimler yaşayabilirsiniz. Geçmişteki inisiyeleri ve deneyimler başlıklarındaki üyelerimizin yapmış oldukları yorumları okuyun. Kafanızdaki tüm sorular gidecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...