Nolur yorumlayın , Aklım çok karıştı :(

Athena55

Kayıtlı Üye
Rüyamda futbol sahası gibi bir yerdeyim sanırım turnuva gibi birşey var onu seyretmeye gitmişim. Sonra orada tanıdıklarımı görüyorum konuşuyorum onlarla. Yanlarından ayrılıyorum sonra 2 tane arkadaşımı görüyorum biri ortaokuldan diğeri liseden arkadaşım, ama bunlar birbirini tanımıyor yalnız çok iyi arkadaşmışlar. Bende onların yanına gidiyorum sohbet ediyoruz. Ama onlar çok yüksek bir binanın üstünde orada kendimi görünce korktum biraz ve onlarada aşağıya inmemizi söyledim. Tamam dediler aşağıya inelim.
Sonra o binanın büsbüyük merdivenleri var böyle sıçrayarak hafif uçarak iniyoruz. Üçümüz aynı anda uçuarak merdivenleri iniyoruz. 3-4 Basamak iniyoruz, en sonunda apartman boşluğuna düşüyoruz düşerken kıyıda takılıyoruz. Yine pes etmiyoruz birdaha aşşağıya atlıyoruz. Bunda lisedeki arkadaşımın kolu kırılıyor, bana ve diğer ortaokul arkdşıma bir şey olmuyor. Kolu kırılan arkadaşım ağlıyor bizde üzülüyoruz. Seni kurtaracağız diyoruz ama biz de çaresiziz. Koskocaman bir binanın kıyısında bir yerdeyiz :(

İnşallah yorumlarsınız ...

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Hayat size bir şans verecek , mevki olarak yüksek bir yere gelme ihtimali çok yüksek fakat o yeri koruyamayacaksınız .Geldiğiniz noktaya varacaksınız tekrar . Tamamen sizin hatanız sayılır ...Diğer insanların az da olsa payı var , onların yönlendirmelerinden kaynaklabilir ama daha çok sizin hatanızdır yaşayacağınız bu düşüş .. Eğer bu sıralar bir sınavınız varsa kazanmayabilirsiniz ... Rüyanızın olumlu bir yanı yok maalesef
Sevgiyle ve Işıkla kalın

Athena55

Kayıtlı Üye
bana hep yüksek yerlere geleceksin diyorlar , eğer oralara gelirsem kendime dikkat edersem hep orada kalabilirmiyim . Davranışlarıma dikkat edersem . Belkide Allah bunun için bu rüyayıı görmemi istedi , o mekanlara gelirsem kendime çeki düzen vermem için , sizde böyle düşünüyormusunuz yoksa illaki o mevkiden aşağıya düşecekmiyim.