Psi-Wheel Teknikleri

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yardım edebilecek var mı? Yapamıyorum.

wishpearl

Kayıtlı Üye
Kardeşlerimle denedik. Onlar daha iyi döndürüyorlar sanki. :D Ben çok az oynatıyorum. Hep birlikte odaklanınca daha fazla dönüyor. Ama tek başıma pek olmuyor. Ara verdim sonra yine deneyeceğim.

Foras

Kayıtlı Üye
Sabah veya öğlen aklınız boş olacağından dikkatinizi daha iyi toplayabilirsiniz .
İlk önce yatın gözlerinizi kapayın ve nefesinizi izleyin sıfır (0) düşünce moduna geçin bir de öyle deneyin eminim konsantrasyon ve odaklanmada faydası olacaktır.
Ayrıca kağıdın dönmesi için ellerinizin sıcak olması lazım sıcaktan dolayıda kağıt dönecektir.

aries

Kayıtlı Üye
İlk denememde oldu, şaşkınım :) Ellerimi kullanmamıştım bile :) Oturduğum yerden kağıda bakarken dalmışım. Kağıt dönmeye başladığında heyecanlandım, tabi ben heyecanlanınca dönüşü aniden durdu. Sonra ellerimi iki tarafında tuttum bir kaç tur attı :)

Şimdi karşı masada duruyor, ara sıra bakış atıyorum o an hafifçe döner gibi oluyor :)

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Vallahi ben kağıdı oynatamadım, ondan sonra selpak gördüm yerden aldım. Ben hep inandım ama şey dedim içimden, psi wheel’i oynatamadım ama bunu oynatacağım dedim. Selpak ucu az bir şekilde kalktı, hepinize önerim konsantre olun, olamıyorsanız en sevdiğiniz şarkıyı açın kısık sesle, öyle de yapabilirsiniz ama en önemlisi inanmak. İnanmazsan 1 yıl da uğraşsan yapamazsın, kim ne derse desin. Bazı kişiler olmaz der, onlar bilmiyor da ondan. Sen onları takmadan yap, bak 2 güne kalmaz yaparsınız tavsiyem budur. :D

sudaki_izim

Kayıtlı Üye
İş
financial adviser
siz ciddimisiniz bir cisimi bakışla oynatacak kadar havalandıracak kadar beyninizi kullanabilen dahilersiniz vayyyyyyy

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Beyinden ziyade düşünce gücü ve enerjinin yönlendirilmesiyle alakalı en basit telekinezi çalışmalarındandır. Yapabileceğine inanmak ve odaklanmak şarttır.

sweethoyqoliq

Kayıtlı Üye
bunu yapmanin bize gunluk hayatta ne gibi bi katkisi olabilirki ??

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
En basitinden düşünce gücü ve enerjinin maddeye etkisini görmüş olursunuz. Odaklanma alıştırmalarıyla okul, iş hayatınızda da konsantreyi daha kolay sağlarsınız. Her şey enerjiden oluşmuştur, bu teknikle de enerjiyi deneyimlemiş olursunuz. Psi well tekniği telekinezide başlangıç çalışmalarındandır.
Merak ediyor ve detaylı bilgi edinmek istiyorsanız psişik yeteneklerde telekinezi başlıklı konulara bakınız.

nazom

Kayıtlı Üye
Ben halen şoktayım ilk kez denedim . Başarılı oldum fakat uzun süre yapamıyorum . Avuçlarım yanıyor şu an ve hala inanması zor geliyor . Heryer kapalı , nefesim etkilemesin diye de çok uğraştım ama değdi . Cam içerisinde ben de milim oynatamadım . Tabii abartmamak lazım :)

gallant

Kayıtlı Üye
Uzun zaman sonra geçen hafta denedim ve 10 dk içinde sonuç aldım (hayatımda ilk defa yaptım). Aslında pipeti itmeye çalışıyordum fakat elime doğru geliyordu sürekli. 5 dk falan istediğim zaman elimi her yaklaştırdığımda çekebildim fakat 1 haftadır hiç oynatamadım. Şimdi de sıkılıp bıraktım. Ama bana şöyle bir yararı oldu; pipete veya kağıda etki edemesemde 2 gün boyunca uzun zaman sonra çok rahat uyudum ve odaklanma problemimi çözdüm. 3-4 gündür yapmıyorum, eskisi gibi rahat uyuyamıyorum ve odaklanamıyorum. O yüzden telekinezi yapamasanızda denemenizi tavsiye ederim. :)

nazom

Kayıtlı Üye
Uzun zaman sonra geçen hafta denedim ve 10 dk içinde sonuç aldım (hayatımda ilk defa yaptım). Aslında pipeti itmeye çalışıyordum fakat elime doğru geliyordu sürekli. 5 dk falan istediğim zaman elimi her yaklaştırdığımda çekebildim fakat 1 haftadır hiç oynatamadım. Şimdi de sıkılıp bıraktım. Ama bana şöyle bir yararı oldu; pipete veya kağıda etki edemesemde 2 gün boyunca uzun zaman sonra çok rahat uyudum ve odaklanma problemimi çözdüm. 3-4 gündür yapmıyorum, eskisi gibi rahat uyuyamıyorum ve odaklanamıyorum. O yüzden telekinezi yapamasanızda denemenizi tavsiye ederim. :)
Aslında ben de odaklanma problemi yaşadığım için denemeye karar verdim . Evdekilere de denettim fakat hiçbiri başarılı olamadı .O zaman başardığıma inandım . Eğer ruhsal anlam da çöküntü yaşadığım bu dönemde ben başarılı olduysam yapamayan arkadaşlarında inancını yitirmemesi gerektiğine inanıyorum . :)

Symbian

Kayıtlı Üye
Merhaba...
Ben yaklaşık olarak 16 yaşımda telekineziye (daha doğrusu metafizik konu olarak ne varsa) merak sarmıştım ve yaklaşık 1 hafta egzersiz sonunda yapmayı başardım. Ellerimi dahi kullanmadan istediğim gibi sağa sola hareket ettirebiliyordum hatta sonraları başına oturduğum anda çok fazla konsantre olmadan da yapabiliyordum. Bunu topluluğun önünde de yaptım başarıya ulaştım.
Fakat daha sonra bu tür konularda kendimi geliştirdikçe bazı başka varlıklar rahatsız eder diye bir korkuya kapıldım. Garip rüyalar görüyordum mesela şunun gibi: 'Rüyamda gece kalkıp evde geziniyorum ve sonra ışıklar birden sönüyor. Karanlıkta kalınca panikle ışıkları açmaya çalışıyorum ama olmuyor sonra aniden uyanıyorum.'

Neyse sonuç olarak, 1-2 hafta ara verdikten sonra yeteneğimi kaybettim. Ondan sonra ne kadar uğraştımsa da yapamadım. Aradan 4 yıl geçti ve ilk defa yine bugün denedim olmadı. Ama daha önce yapabildiğim için bu konularda kendime yeteneğim tam hatta sık sık bu tür düşüncelere girerim nesneleri hareket ettirme konusunda.

Sizce ne yapmalıyım? Benim sorunum nedir?

Teşekkürler...

loveofcandice

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar 15 yaşındayım ve bu foruma 3-4 gün öncesinde rastladım, psi wel tekniğini bilmeden önce kendim denemeye çalışıyordum ama bilgim yetersizdi nasıl yapılacağını bilmiyordum daha sonra konuları okudum ve bilgi edindim bu akşam pratik yaparken umutsuzluğa kapıldım ne kadar denersem deneyim kağıtta sadece çok minik titremeler oluyordu denemeye devam ettim ve kağıdı yavaşda olsa yaklaşık bir tur döndürdüm, buna rağmen şüpeciydim ne kadar dikkat ettiysemde nefes alıp verirken kağıt etkilenmiş olabilirdi, daha sonra birkaç başarısız denemenin ardından başarılı bir sonuç elde ettim pratiğin yarısında gözüm kapalı iken açtım ve döndüğünü gördüm fakat bunu yaparken ellerim fazlasıyla titriyordu bu ilk deneyimim olduğu için paylaşmak istedim, bilgiler için teşekkürler :)

kiva1212

Kayıtlı Üye
Konu için çok teşekkür ederim, ilk denememde başarılı oldum :)