GMPP Fikirlerinizi Bekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daniel

Kayıtlı Üye
Disarda herhangi bir egitim aldiginizda, falciya vs. gittiginizde bedava mi hizmet aliyorsunuz? Kuskusuz boyle olmasi daha iyi olur (bence tabi), her onunuze gelen formulu uygulamaktansa, bilen insanlardan, denenmis formullere dair yardim almaniz daha olumlu olacaktir.

Ustelik yurtdisinda yasayan arkadaslar da, online vs. aldiklari hizmet karsiligi, bankalara astari yuzunden pahali paralar odemektense paypal ile kolayca odeme yapabilir, falina baktirir vs..

Sonucta bu site sahipleri de bedavaya almiyor hosting vs. hizmetleri.. Bu anlamda da emekleri saygiyi hakediyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Disarda herhangi bir egitim aldiginizda, falciya vs. gittiginizde bedava mi hizmet aliyorsunuz? Kuskusuz boyle olmasi daha iyi olur (bence tabi), her onunuze gelen formulu uygulamaktansa, bilen insanlardan, denenmis formullere dair yardim almaniz daha olumlu olacaktir.

Ustelik yurtdisinda yasayan arkadaslar da, online vs. aldiklari hizmet karsiligi, bankalara astari yuzunden pahali paralar odemektense paypal ile kolayca odeme yapabilir, falina baktirir vs..

Sonucta bu site sahipleri de bedavaya almiyor hosting vs. hizmetleri.. Bu anlamda da emekleri saygiyi hakediyor.
Evet özetlemişsiniz, teşekkürler. Yalnız bir hatırlatma yapmam gerekiyor, yazınızdan yanlış anlaşılacak bir şey çıkabilir diye.
''her onunuze gelen formulu uygulamaktansa, bilen insanlardan, denenmis formullere dair yardim almaniz daha olumlu olacaktir. ''
Bunu bazı ısrarcılar, ''büyü'' yapma formülleri olarak algılayabilir. Hayır milyon TL de verseniz ne büyü yapıyoruz, ne de yaptırıyoruz. Biz kimsenin hür iradesine hükmedecek şeyleri yapmak istemiyoruz. Yani burada bahsedilen formüller size ve çevrenize ve dünyaya yarayacak, iyilik adına, kötülük üzerine olmayan formüllerdir. Biz burada iyilikten, haktan, hukuktan bahsederken, bize yapılmasını istemeyeceğimiz şeyleri başkasına yaptırıp veya özendirip iki yüzlü olmayacağız.

daniel

Kayıtlı Üye
Acimlama yaptiginiz icin tesekkur ederim sayin Chillout..

Ben buyu yapmaktan vs'den soz etmedim zaten.

Mesela, atiyorum en basit bir "duruisiti" icin onerilen formuller var. Sonucta bu bir uygulamadir benim nazarimda.. Ilgilenen kisi uygular. Ama bunu bir de, bilen insanin sundugu formulle uygulamak vardir.

Birinde aylarinizi verir hicbir sey elde edemessiniz. Digerinde kisa zamanda edinimleriniz olur. Aradaki fark budur. Bu anlamda faydali olacaktir diye durunuyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Acimlama yaptiginiz icin tesekkur ederim sayin Chillout..

Ben buyu yapmaktan vs'den soz etmedim zaten.

Mesela, atiyorum en basit bir "duruisiti" icin onerilen formuller var. Sonucta bu bir uygulamadir benim nazarimda.. Ilgilenen kisi uygular. Ama bunu bir de, bilen insanin sundugu formulle uygulamak vardir.

Birinde aylarinizi verir hicbir sey elde edemessiniz. Digerinde kisa zamanda edinimleriniz olur. Aradaki fark budur. Bu anlamda faydali olacaktir diye durunuyorum.
Doğrudur. Hem bilgiler hem teknikler hem özel inisiyasyonlarla bunları yapıyoruz zaten ama bu şekilde daha kolay olacak.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
Ya ben kot durumu beğenmedim daha farklı bi forum daha iyi olurdu. Dizayn kötü tarzımızı yansıtmıyor biraz uğraşılsa harika mozaik yapımızı yansıtsa süper olur.

volkanc

Kayıtlı Üye
Benim de bir fikrim olacaktı. Mesela her üyenin mesajının altında veya üstünde veya bir köşesinde yazdığı tarih olsa yani bu herkes için iyi olur. Mesaj eski veya yeni mi bir bilgimiz olsa veya var da ben mi göremiyorum ?:)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Daha önce istendi mi bilmiyorum ama bence profilinde yaşını belirtsin herkes ve herkes bir birine belirli saygı çerçevesinde davransın.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Daha önce istendimi bilmiyorum ama bence profilinde yaşını belirtsin herkez ve herkez bir birine belirli saygı çerçevesinde davransın
O özellik var zaten profil ayarlarından yapabilirsiniz.

Sennin

Kayıtlı Üye
sitemizde sizin söylediğiniz gibi gruplar mevcut ancak sayısı çok az.mesela belli başlı konularda gruplar oluşturulsa mesela ezoterizm,okültzim vb. daha güzel olmazmıydı ?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Benim önerim sitede bi kendimiz yapalım bölümü olsun yada atölye v.s.gibi de isimlendirilebilir tabi.
Maksat şu hani kendimiz evde belirli malzemelerle yapabileceğimiz şeyleri konu olarak oraya açalım isteyen uygulasın.
Örnek vermek gerekirse mesela bi bereket vekfi gibi.
Aklıma ilk gelen bu ama bu tarz birsürü şey vardır mutlaka sitede.
Hani uzmanlık gerektirmeyen el becerisi ile yapılabilecek faydalı şeyleri kastediyorum.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Bu site dier 3 kuruşluk 17 yaşındaki çocukların 3 5 bişi ögrenip açtıgı sitelerden birine dönüşmeye başladı bu site bunda 1 yıl önce böyle deil di yada 1.5 yıl önce bi inivasyon oldummu heycanla beklerdik . Ve saglam büyüler paylqaşılırdı şimdi ne paylaşılıyo yk hikayeler
yok mektuplar aradada bana cin dadandı diyen 3 4 tane zavallı insan sayın Urum Sayın modlar bu sitenin böyle çöküşüne izin vermeyin bu site günülk bir forum sitesi deil GMBO (Gizli Mabet Büyü Okulu) şöyle ele dişe gelir saglam büyü tarifleri paylaşalım . Ve bu arada bu sitede modluk yapıyorsunuz başımıza imam kesiliyosunuz yok tatamının paylaşamayız o büyünün çok günah yok öyle olur yok böyle olur sizin sölediginiz bu lafları normal userler sölese amenna ama bre mod seni oraya fetva ver diye seçmediler günahmı deilmi ben onun vebalini alamam diye burası büyü okuluysa büyü ögrenme ve paylaşma sitesi ise ona göre hareket edelim burda fetva vermeyin . Büyüleri tam paylaşın dünya denilen yer insanların denendigi sınıva tabi oldugu yerdir sende burda büyü sitesindeysen günah fialn demiyicen paylaşıcan yoksa kapatın bu site anlamını yitirir. Not:bu eleştirilerim biraz agır bi söyleyiş tarzı ile çıkmış ola bilir hatam varsa Af ola . Ki bu işin sonunuda tahmin ediyorum (Dogru Söyleyeni 9 Köyden Kovarlar)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Söyleyiş tarzınız biraz ağır olmuş yazınızı okurken acaba nerede küfür edecek diye baktım..Kimsenin kimseye fetva verdiğini düşünmüyorum.Moderatörlerimiz forumun seviyesini düşürmemek için elinden geleni yapıyorlar.İnsanlara zarar verecek uygulamaların eksik verilmesi gayet normal.Çünkü buradaki kimse bencil değil.İnsanlar zarar görmeyelim diye uğraşıyorlar.Bilinçsizce uygulamaları yapacak birileri olabilir.Ve sonuçlarından sorumlu tutulacak kişiler kim? Yazıyı koyanlar.Bu konuda titiz davranmaları olağan.İnisiyasyon çalışmaları da devam ediyor.
Ayrıca burası paylaşım platformu ve insanlar sıkıntılarını paylaşabilirler.Kimseye zavallı demeye hakkınız yok.
Cevap verme ihtiyacı duydum çünkü haksızlığa gelemiyorum.Yapım böyle.Siz belki hakkımda 'yalaka' diye düşüneceksiniz.Gerçek düşüncelerimdir bunlar.Forumda islami bir koku var bunun moderatörlerimizdan ya da yöneticilerimizden kaynaklandığını düşünmüyorum.Çok forum sitesi gördüm ama üyelerle bu kadar ilgilenen ne moderatör ne de yönetici gördüm.Bunlar benim fikirlerimdir.Siz katılmayabilirsiniz.Amacım tartışmak değil. İyi forumlar

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bu site dier 3 kuruşlukl 17 yaşındaki çocuklarınb 3 5 bişi ögrenip açtıgı sitelerden birine dönüşmeye başladı bu site bunda 1 yıl önce böyle deil di yada 1.5 yıl önce bi inivasyon oldummu heycanla beklerdik . Ve saglam büyüler paylqaşılırdı şimdi ne paylaşılıyo yk hikayeler
yok mektuplar aradada bana cin dadandı diyen 3 4 tane zavallı insan sayın Urum Sayın modlar bu sitenin böyle çöküşüne izin vermeyin bu site günülk bir forum sitesi deil GMBO (Gizli Mabet Büyü Okulu) şöyle ele dişe gelir saglam büyü tarifleri paylaşalım . Ve bu arada bu sitede modluk yapıyorsunuz başımıza imam kesiliyosunuz yok tatamının paylaşamayız o büyünün çok günah yok öyle olur yok böyle olur sizin sölediginiz bu lafları normal userler sölese amenna ama bre mod seni oraya fetva ver diye seçmediler günahmı deilmi ben onun vebalini alamam diye burası büyü okuluysa büyü ögrenme ve paylaşma sitesi ise ona göre hareket edelim burda fetva vermeyin . Büyüleri tam paylaşın dünya denilen yer insanların denendigi sınıva tabi oldugu yerdir sende burda büyü sitesindeysen günah fialn demiyicen paylaşıcan yoksa kapatın bu site anlamını yitirir. Not:bu eleştirilerim biraz agır bi söyleyiş tarzı ile çıkmış ola bilir hatam varsa Af ola . Ki bu işin sonunuda tahmin ediyorum (Dogru Söyleyeni 9 Köyden Kovarlar)

Siz önce forum kurallarını okuyun, sonra eleştirin olmaz mı? 2009dan bu yana pek fırsat bulamamışsınız anlaşılan(!) İmla kurallarına uymak zorundasınız. Ayrıca, böylesine saygısız, sokak ağzı hitaplarınıza destek bekliyorsunuz bir de, ilginç. 9 köye gelecek olursak, bakış açınıza göre doğru bile söylüyor olsanız, fikirlerinizi nasıl söylediğiniz o kadar önemlidir ki, bu üslüpla dünyanın hiç bir yerinde barınabileceğinizi sanmıyorum.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Burda ben saygıszlık yapmak deil açık açık forumda ve bu sitenin gidişatını yakınzamanda özünden kopup basitleşiceğini yani olan biteni dile getirme çabasındayım ki görüyorum bir kaç forum sakininden başka muhataba alan bile yok daha ne desem boş . Beni muhatab alıp
yorum yazan arkadaşlara saglılarımı şükranlarımı sunuyorum.Sayısıda 2 düzine olan moderinatörleride ilgisizlikleri için kınıyorum iyi forumlar...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Burda ben saygıszlık yapmak deil açık açık forumda ve bu sitenin gidişatını yakınzamanda özünden kopup basitleşiceğini yani olan biteni dile getirme çabasındayım ki görüyorum bir kaç forum sakininden başka muhataba alan bile yok daha ne desem boş . Beni muhatab alıp
yorum yazan arkadaşlara saglılarımı şükranlarımı sunuyorum.Sayısıda 2 düzine olan moderinatörleride ilgisizlikleri için kınıyorum iyi forumlar...

İlk önce konuya cevap verme durumundan söz edelim. Bizler bilgisayar yaşam destek ünitesine bağlı yaşamıyoruz. Elimizden geldiği kadar cevap vermeye çalışıyoruz ki bu durumda bazı mesaj ve konuları kaçırabiliyoruz. Bizler sadece bu sitede duran sanal kişiler değiliz. Hepimizin bir işi bir çabası coluğu çocuğu var. Gerçek yaşamda oldukça yoğun olan kişileriz. Aramızda öğretmen var, üniversite hocası var. sağlık sektöründen kişler var. Birçok iş dalıyla uğraşan kişileriz ve bize cevap vermiyor deme hakkına sahip değilsiniz. İkincisi, bizler gerekli açıklamaları defalarca yaptık ve formullerin birkısmının neden tam olarak verilmediğini anlattık. Bir üyemizin söylediği gibi 2009 dan beridir çok giremiyorsunuz sanırım siteye ve takip etme şansınız olmamış sanırım. Bunun açıklamasını size bir daha yapmayacağız. Bir büyücü ya da bir cadı ya da enerjiler konusunda bir usta olmak amacındaysanız biz sizleri zaten burada tam olarak eğitemeyiz ama veridğimiz bilgileri değersiz gören birisi olarak siz bir bu ilimlerin üsdatlarına gidin bana öğretin deyin. Size ne cevap verecek çok merak ediyorum. Bizler elimizden geldiği kadar site ile ilgileniyoruz ve konularımızın birçoğuda özgün konulardır. Herkes özgün konular paylaşacak diye bir kaide yok. Kişiler dili döndüğü kadar nefesi yettiği kadar birbirine yardım etmeye çalışıyor. Burada basitliğe neden olan bir unsur göremiyoruz. Ayrıca ne 17 18 yaşında kişiler gördüm ki ben yetenekliyim diyen birçok kişiyi havada 5 takla attıracak durumda. Kimseyi hakir göremezsiniz. Burada sorunlarını dile getiren kişileri de zavallı olarak itham edemezsiniz. Buradaki durumu ve olayları görmezden gelip ahkam kesmek bana göre zavallılıktır. Lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayınız. Sitemizin kuralları bellidir. Ve bu kurallara göre herkes paylaşım yapabilir ve herkes istediğini söylemekte özgürdür. Ayrıca moderatörlerimize söylemiş olduğunuz sözlerden ötürü sizi kınıyorum. Özellikle takip ediyorum moderatörlerimiz hakkıyla ve tam yerinde görevlerini yapıyorlar. Artı olarak diğer üyelerin aksıne görüşlerini saklama diye bir duruma neden girmelerine ihtiyaç olsun ki. Onlarda bilgi paylaşımında bulunuyorlar ve fikirlerini açıklıyorlar. Ve bu kişiler 16 17 yaşında kişiler değil. her biri alanında uzmanlık sahibi 25- 35 yaş arası kişiler ve nereden ne konuşacaklarını eminim sizden benden daha iy ibiliyorlardır. Şunu hatırlatmak isterim .Bu forum özgür bir forumdur. Ama sizin özgürlüğünüz benim özgürlüğümün başladığı yerde biter. Lütfen bundan sonra yakıştırmalarınıza dikkat edin. Sevgi ve Işıkla...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ayrıca moderinatör diye birşey hiç duymamıştım. Çamaşır makinesi markası gibi. Ve , inivasyon diye bir çalışma sitede yapılmıyor. İnisiyasyon çalışması yapılıyor. Ve bu çalışmalar için rep sistemi uygulanıyor. Bu da emek sarf edenle etmeyeni ayırmak için yapılmış bir durum. Lütfen imlaya özen gösteriniz. Görevimizi yapmamız gerekli değil mi.

vermud

Kayıtlı Üye
Biz yazdığımız mesajları düzeltemiyor muyuz yoksa ben mi yapamadım bilmiyorum.
Ama mesajı düzelt tuşunun biz üyelerede açılması gerek. bazen yazım hataları oluyor bazen silmek istediğimiz bölümler oluyor.

kullanım kolaylığı açısından kesinlikle bu özellik olmalı,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...