Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
82 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: GMPP Fikirlerinizi Bekliyor

Paylaş

Rep Puanı : 10
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    33

Mabette çok değerli ve yetkin insanlar var...Gizlimabet ''Akademi'' Olabilir...bu akademide herkes kendi alanında eğitim verebilir...Birden fazla bölümü olabilir...Hepsini okumak isteyen olabilir.Mezun olana diploma verilir..vs.vs...

2. isabet Üyemize teşekkür edenler:
    lavinia888 (09.03.2015)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 103
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Bu tarz eğitimler zaman zaman veriliyor zaten. Eğitmen arkadaşlarımız uygun olduklarında yine tekrarlayacaklardır. Forum takip edildiğinde eğitimlere de denk gelip katılmak mümkün.

Her şey bağlı ve bir bütün..
    Bu yüzdendir ki bakmaya başladığında aramadıklarını da buluyorsun..

Mucizeler doğaya karşı olan şeyler değildir,
    sadece bizim doğal olarak bildiğimiz şeylere karşıdırlar.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Eskiden Ghost busters (hayalet avcıları) diye bir dizi film vardı. Bir ekip hayalet görülen evlere gidip hayaletleri yokediyordu. GM böyle bir ekip kursa ve gerektiği zaman insanlara yardımcı olsalar Türkiye'de bir ilk olurdu. Ayrıca yapılan çalışmalar bilimsel açıdan da değerlendirilirdi. Acaba çok mu uçtum?

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 16480
    Ettiği Teşekkür
    1.890
    2.028 mesaja 6.428 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    140

Alıntı Belladona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden Ghost busters (hayalet avcıları) diye bir dizi film vardı. Bir ekip hayalet görülen evlere gidip hayaletleri yokediyordu. GM böyle bir ekip kursa ve gerektiği zaman insanlara yardımcı olsalar Türkiye'de bir ilk olurdu. Ayrıca yapılan çalışmalar bilimsel açıdan da değerlendirilirdi. Acaba çok mu uçtum?
    Öncelikle sınıflandırmayı halledelim.
    Hayalet yoktur, başka bir çok varlık vardır. Bu varlıklar da istemedikleri takdirde, günümüz teknolojisiyle saptanamıyor. Bu dediğiniz tarzda çalışmaları (bilimsel kanıt değil) yani temizlikleri o evlere gitmeden uzaktan da yapabiliyor uzmanlar. Biz de bu çalışmaları zaten uzaktan yapıyoruz hali hazırda.
    Elektrik süpürgesine benzer aletler de fena olmazdı hani.

Yer
    atom altı
    Ettiği Teşekkür
    1.890
    Tecrübe Puanı
    140

Alıntı isabet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mabette çok değerli ve yetkin insanlar var...Gizlimabet ''Akademi'' Olabilir...bu akademide herkes kendi alanında eğitim verebilir...birden fazla bölümü olabilir...hepsini okumak isteyen olabilir.mezun olana diploma verilir..vs.vs...
    Sn. İsabet, eğitimler ve konuları bir okyanus niteliği taşıyor. Bazıları yüz yüze, bazıları ise dijital ortamdan sağlanabilecek nitelekte oluyor. Bunlar arasında, dijital ortamda verebileceğimiz eğitimleri veriyoruz elbette. Bazıları takdir edersiniz ki ücretli, bazıları da ücretsizdir. Sizin de aklınızda, bizim vermediğimiz fakat özellikle olması iyi olur dediğiniz bir eğitim konusu fikiriniz varsa lütfen paylaşınız. Biz de böylece değerlendirebiliriz.

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Ben de fikrimi sunmak istiyorum... Mümkünse aynı ilde olan arkadaşlarımız buluşsa birbirimize parapisikoloji konusunda daha fazla yardımcı olamaz mıyız ?İlleri grublara ayırsak herkes kendi ilini seçip oradaki arkadaşlarla tanışıp bir birlerine yardımcı olabilirler aslında. Parapisikolojide biraz acemiyim ve kendimi geliştirmeyi çok istiyorum. Lütfennnn..

8. kajmer Üyemize teşekkür edenler:
    melezez (09.03.2015)

Rep Puanı : 1013
    Ettiği Teşekkür
    1
    18 mesaja 32 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    35

Benim de bi bir fikrim önerim isteğim var. Bazı siteler var uzman kişiler uzman oldukları konular hakkında part part video halinde ders veriyorlar. GMPP'de böyle görsel eğitim bölümü açılabilir mi?

Ne tuhaf, papatyalar kopartılınca kokusu gelir. Bir ölüm bu kadar güzel kokabilir mi?

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=19637

10. erlkonig Üyemize teşekkür edenler:
    melezez (09.03.2015)

Yer
    atom altı
    Ettiği Teşekkür
    1.890
    Tecrübe Puanı
    140

Alıntı kajmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende fikrimi sunmak istiyorum... mümkünse aynı ilde olan arkadaşlarımız buluşsa birbirimize parapisikoloji konusunda daha fazla yardım olamazmıyız;illeri grublara ayırsak herkes kendi ilini seçip ordaki arkadaşlarla tanışıp bir birlerine yardım olabilirler aslında. parapisikolojide biraz acemiyim ve kendimi geliştirmeyi çok istiyorum. lütfennnn
    Sn. Kajmer,
    Yönetimden biri olmadan bu tür buluşmalar mümkün olmamaktadır. Bu sebeple yönetimin olabildiği her yerde zaten bu tür etkinlikler yapılıyor. Eğitim ve gelişme konusunda da siteden elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu konuda da fikirleriniz varsa belirtebilirsiniz.

Alıntı erlkonig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de bi bir fikrim önerim isteğim var. Bazı siteler var uzman kişiler uzman oldukları konular hakkında part part video halinde ders veriyorlar. GMPP'de böyle görsel eğitim bölümü açılabilir mi?
    Sn. Erlkonig,
    Bu konuyu daha önce düşünmüştük ve biraz daha fazlasını düşünerek canlı yayınla belli saatlerde bazı dersler ve anlatımlar yapmayı tasarlamıştık. Bunu da şifreli bölümlerde yapmayı uygun görmüştük. Örneğin ''olumlama eğitimi'' 2 saatlik bir çekimdir. Bu siteye yüklendiğinde database şişecek ve daha büyük alana ihtiyacımız olacak. Bu da maddi külfet olacaktır. Bunlardan 10 tane olduğunu düşünün. Bunun dışında kaliteli bir iş çıkarmak için profesyonel ses ve görüntü kaydediciler, profesyonel ışıklar da ayrı bir maddi külfettir. Yani bu işi bir web-cam ile yapamayız. Bir sponsor var ise bu sistemleri kurabiliriz. Bir de bu maddi külfiyet dışında bazı teknik sorunlar sebebiyle de bu konuyu ertelemek zorunda kaldık. Öneriniz planlarımız arasındaki bir konu lakin bir de bu saydıklarım var.

Rep Puanı : 1013
    Ettiği Teşekkür
    1
    18 mesaja 32 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    35

Haklısınız belli bir ücretlendirme karşılığı yapılsa bile kazancınız masrafınızdan az olur sanırım

Ne tuhaf, papatyalar kopartılınca kokusu gelir. Bir ölüm bu kadar güzel kokabilir mi?

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=19637

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Sitenizin görsel açıdan zenginleşmesi bence de ancak videolar sayesinde olabilir. Günümüzde insanlar okuma güçlüğü çekiyorlar, izlemek daha kolay geliyor. Videolar ücretsiz sitelerde (vimeo, youtube vs) barındırılabilir. Mutlaka stüdyo çekimi yapmak zorunda değilsiniz. Çeşitli resim, video ve kayıtları ekleyerek mükemmel belgeseller oluşturulabiliyor artık. Hem de windows içinde gelen moviemaker programıyla bile yapılabilir. Videolara banner ekleyerek telif hakkını da koruyablirsiniz. (yazılar çeşitli sitelerde kaynak gösterilmeden yayınlanıyor ya o bakımdan)

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)