Site İçerik Değişimi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili arkadaşlar;

Sitemiz parapsikoloji araştırma platformunun ötesine geçmeye başlamış durumdadır. Sitemizde hiç bir üye tılsım ya da benzeri çalışma yapmamaktadır.size böyle bir şey sunan olursa lütfen yönetime başvurunuz.

15 yaşında çocuklar ben drudim ben vampirim ben bilmeme neyim diye özel mesaj atmakta bizi bilgi vermemekle suçlayarak kendi gruplarını oluşturma çabası içerisine girmişlerdir. Bu nedenle msn alışverişleri yasaklanmıştır. Burada dostluğunu gelişirse ve dostluğunuzu ilerletmek için msn alış verişi yapmak isterseniz bize bildirin uygun bulunursa yaparsınız.

Sitemizde büyü uygulamaları konusu diğer tüm öönemli konuları konuları görünmez hale geldi çok arkalarda kaldı. Bu sonra biz bilgi verilmiyor yok şu yok bu diye şikayet geliyor okunmuyor sonrada biz suçlanıyoruz. Bu nedenle büyü uygulamaları , cin uygulamaları gibi konular tek bir bölüme taşınacak ve top 20 de çıkmayacak

Sitemizde çalışma olarak sadece enerji çalışmaları yapılacaktır.

Sitemiz hiç bir dine, dile, cinsiyete, cinsel yönelime bir ayrıcalık ve hakaret içinde bulunmadı. Yine son zamanlarda İslami forum sitesi yaklaşımı olmaya başladı.

politik dini ırkcı cinsel sömürü içeren hiç bir resim avatar imza bulunmayacak gerekesir tarafımızdan silinecektir.

Eşitlikci yaklaşımımız bilerek yada bilmeyerek zedeleniyor.

YÖNETİCİLERDEN MODLARDAN TILSIM YADA BÜYÜ BENZERİ HİÇ BİR İSTEKTE BULUNMAYINIZ CEVAP VERİLMEYECEKTİR.

BU İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BAŞKA PLATFORMLARI KULLANINIZ.

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Çok isabetli kararlar olmuş,Burası kimsenin geçim kapısı değil umarım bundan sonra herkes bu kurala dayalı olarak davranır.