durugörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolk112

Kayıtlı Üye
arkadaşlar siteye yeni üye oldum da tam nasıl yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar ben internette bir test çözdüm durugörü yeteneğim fazla çıktı bu nedemektir ve nasıl geliştirilir acil yardım istiyorum lütfen eğer böyle bir yeteneğim varsa kullanmak istiyor...

Mermaid

Kayıtlı Üye
Nasıl bir testti çözdüğünüz, sonuçları ne kadar geçerlilik taşır bilemiyorum. İnternette bazı bilindik sitelerde eğlence amaçlı bu tarz testler de yayınlanmaktadır. Kaldı ki, psişik yeteneklerin bu tarz testlerle ölçülebilirliği ne kadar güvenilir olabilir. Sitemizde durugörü ile ilgili çeşitli başlıklar mevcuttur, bunları araştırarak fikir edinebilirsiniz. Yeteneğinizin olup olmadığını ve ne düzeyde olduğunu da bu yazılardan yola çıkarak kendiniz ölçmeniz en doğrusu olacaktır. Geliştirebilmek konusunda da bilgi edinebilirsiniz bu başlıklardan. Sormak istediğiniz bir şey olduğunda da, açmış olduğunuz bu başlık altında sorabilirsiniz yine, ki açtığınız konu doğru başlık altında bulunmamaktadır ama, ilgili moderatör arkadaşım taşıyacaktır muhakkak. Kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum :)

tolk112

Kayıtlı Üye
sitede yeni olduğum için özür dilerim :D testi geçtim bazen rüya görüyorum mesela ileride birşey yaşıyorum rüyamın aynısı çıkıyor hatta ben bunu yaşadım diyorum ve yaşadıklarım gerçekleşiyor ve durugörü yeteneğim varsa burada okudum herkes 30 dakika sürdü falan yazmış onu gördüm bunu gördüm falan ama benimde böyle yapmam için ne yapmalıyım yani mesela kendini rahatlat düşün gibi teknikleri merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Mermaid

Kayıtlı Üye
sitede yeni olduğum için özür dilerim :D testi geçtim bazen rüya görüyorum mesela ileride birşey yaşıyorum rüyamın aynısı çıkıyor hatta ben bunu yaşadım diyorum ve yaşadıklarım gerçekleşiyor ve durugörü yeteneğim varsa burada okudum herkes 30 dakika sürdü falan yazmış onu gördüm bunu gördüm falan ama benimde böyle yapmam için ne yapmalıyım yani mesela kendini rahatlat düşün gibi teknikleri merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Sitede yenisiniz diye bir suçlama yöneltildi mi size?

Gerçekleşen rüyalar görmek durugörü değildir. Size linkler vereceğim, onlara bir göz atabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=3357&highlight=durugörü

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11277&highlight=durugörü

tolk112

Kayıtlı Üye
çok yardımınız dokundu sağolun gerçekten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...