Mistik

mistik

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Geçen gün gördüğüm rüyayı anlatmak istedim.

Rüyamda karabasan geliyor ve kurtulmaya çalışıyorum ne yapsam gitmiyor ve bağırmaya çalışıyorum o sırada yanıma birinin geldiğini hissediyorum.Karanlığın içinde onu göremiyorum ama o gelince karabasan gidiyor.Daha sonra yatağımda doğruluyorum ve gelen şeye ben yardım istiyorum yardım bile etmiyorsun diyorum.Sonradan ona laf söylediğim için içime korku düşüyor keşke bir şey söylemeseydim diyorum.Her şey çok gerçekçi oluyor sanki rüya değilmiş gibi.Yataktan kalkıyorum,ben neden kalktım ki diyorum kalktım bari tuvalete gidim diyorum kapının oraya gidiyorum ışığı açacağım elim duvarın içine giriyor.O anda bir şeylerin ters gittiğini anlıyorum korkunca bir anda odama çekiliyormuşum gibi odamda buluyorum kendimi ve o anda da göz kapaklarımda inanılmaz bir ağırlık ellerimle göz kapaklarımı zorlayarak kaldırıyorum odamdaki aynada kendimi görüyorum ve a bu benmişim diyorum.Sanki bir şey beni ensemden tutmuş sürüklüyormuş gibi aynaya doğru yaklaşıyorum aynada gördüğüm ben o kadar çelimsiz ve perişan bir haldeydi ki korkuyorum ve uyanıyorum.(uyandığımda sanki gerçekten olayları yaşamışım gibi etrafıma bakınıyorum kollarım falan hep uyuşmuş gibiydi ben hiç sırt üstü uyumam uyandığımda sırt üstü yatmış bir durumdaydım)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sanırım bir astral çıkışı yaşadınız .. Üzerinize yüklü negatif enerji vardır sanırım . Dua edip, meditasyon yapıp ya da size hangi yöntem doğru geliyorsa uygulayın , kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Eğer yorumlanacak bir kısmı varsa gördüğünüz rüyada , kendinizle yüzleşmeniz gerek diyebilirim sadece.. Kndinizi olduğu gibi kabul edin ve sevgi frekansları kendinize doğru yöneltmeye çalışın... Hatalarınızı kabul edin ve herşeye rağmen kendinize değer verin
Sevgiyle ve Işıkla kalın
Amethyst

mistik

Kayıtlı Üye
Önerileriniz ve yorumunuz için teşekkürler.